Valentín - darček pre kamarátku

kikinder
5. feb 2022

Dávate svojej naj kamke darcek? Ja som nezvikla ale minule keď sme sa rozprávali tak povedala že čo by som chcela na valentina,povedala som ze nic. Kedze sme sa začali baviť septembri tak som s ňou Valentín nezazila.Co dávate vy kamarátke ak niečo zviknete dat?

fadama
5. feb 2022

Obľúbenú kávu, čokoládu. Možno knižku?

veronikaszabova
5. feb 2022

@kikinder mne to pride divne.... Jedine, zeby ste boli par 🙂

petulda333
5. feb 2022

Prosim ta. Zvyknete! S y. A nie,nedavam nic. Je to sviatok zalubenych. Dam muzovi a detom ,nech sa tesia. Jedine,ze ste par,tak potom daj

ladycat2021
5. feb 2022

@veronikaszabova
@petulda333 Ked je to naj kamoska, tak asi nebudu par .. kazdopadne je to divne davat kamaratke na valetina darcek 😐

kikinder
autor
5. feb 2022

Nie niesme par

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
5. feb 2022

Moja, zopakuj si radšej vybrané slová.

ladycat2021
5. feb 2022

@kikinder tak potom nevidim zmysel davat jej darcek na valentina .. to je sviatok zamilovanych .. ked bude den najlepsich priatelov, to je 8.6. tak si dajte vtedy darcek, ale nie na valentina

petulda333
5. feb 2022

@ladycat2021 tak vies,nemusi to priznat. Sice uz odpisala,ale je to cudna poziadavka

ladycat2021
5. feb 2022

@petulda333 no ved prave, ze to je cudne .. neviem, ale mna by nikdy nenapadlo dat kamaratke darcek na valentina 😀

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
5. feb 2022

@ladycat2021 jedine,zeby som sa do nej buchla 🤣

ladycat2021
5. feb 2022

@petulda333 😂😂😂 zeby tajna laska ??? 😂

petulda333
5. feb 2022

@petulda333 to bolo prve co ma napadlo,ze kamoska sa do nej buchla a preto sa pytala na darcek

iwesska
5. feb 2022

Kamoska si asi od vasho vztahu slubuje nieco viac🤭

marcellka32
5. feb 2022

Valentín je sviatok zamilovaných, takže kamoška je zrejme do teba zamilovaná..

h2
5. feb 2022

@kikinder Kamoške??? Ani mužovi sa nechystám nič dať, takže kamarátke na sviatok zaľúbených určite nič.

hugob
6. feb 2022

Už to je hlúpe, že sa ťa kamoška pýta čo by si chcela na Valentína. Keď ti niečo chce dať nech ti dá, i keď tiež si myslím, že je to sviatok zaľúbených. A ja osobne by som jej pohotovo odpovedala hneď ako sa pýtala čo ti kúpi na Valentína, že nič, veď je to sviatok zaľúbených. Ale keďže je to už pasé, tak nejakú čokoládu, bonbonierku, alebo kvet v kvetináči.

janetinka27
7. feb 2022

@kikinder na zakladke sme si na valentina davali srdiecko s venovanim aj medzi kamaratkami, mam ich doteraz.

elenita
7. feb 2022

Ja tiez davam drobnost aj detom a rodicom. Raz som im napr. dala robit klucenky anjelikov, teraz si vacsinou len vzajomne kupime cokoladove srdiecka, alebo inu drobnu sladkost. Mne sa to zda mile, mame z toho radost.