Vianočný darček pre 4,5-ročné dievčatko

andrea_ff
1. nov 2023

Ahojte zienky. Začínam zháňať darčeky pod stromček. Pre syna vieme, čo nakúpime, ale pre dcérku nemám nič dobré vymyslené🤷. V minulosti to bol kočík, bábiky, bicykel, ....
Ale teraz nemám nápady? Poraďte prosím, čo baví vaše dievčatá. Zvazujem kineticky piesok, ale chcem aj niečo väčšie.
Poraďte 🙏
Ďakujem 👍

monnci2226
1. nov 2023

@andrea_ff domcek pre babiky, kuchynka, korcule (koleckove alebo na lad), kozmeticky stolik, barbie auto napr co su karavany, sanitky a pod., lego, albi knihy,...

anjelicek26
1. nov 2023

Lego, playmobil, sleich sety mas do aleluja a vies do do buducna rozsirovat. Rovnako karaoke stroj s mikrofonmi, tanecny koberec a veci tomu podobne, ak ju to bavi... nasu veru bavilo a dlho... rovnako vies kupit rocne predplatne do zoo, na plavaren, 10ku kartu do kina ci indooroveho ihriska... proste nieco, kam rada chodi a kam pojdete spolu a kazdy raz bude rada...

tehotna40
1. nov 2023

U nášho v tomto veku veľmi bodovali puzzle, na vianoce dostal 3 krabice puzzle s vlastnou fotkou, s rodinnou fotkou a s fotkou obľúbenej rozpravky. Je viacero stránok, kde sa dajú takéto puzzle vytvoriť. 🙂

angeli121212
1. nov 2023

@andrea_ff z toho čo už máte čo ju najviac baví resp. Ako sa zvykla celé dni hrať? Ja osobne som názoru buď dokúpiť ďalšie doplnky k tomu co už má ak ju to baví a ak ju nič nezaujalo vtedy hľadať ale teda za mna možno ešte nejaká stavebnica by bola super

0silvia0
1. nov 2023

@andrea_ff 5 rocnej neteri som k narodeninam kupila lego, velmi sa tesila a hrala sa s nim. Treba kupovat podla vekovej skupiny, navody su k tomu prisposobene

jamimo
1. nov 2023

@andrea_ff tvorivú sadu na vlastnú výrobu, edukačné pexeso, kartičky, predplatné detského časopisu, ktorý jej bude chodiť do schránky (podarovať s veselým komentom na darčekovej kartičke), detský atlas, knižky...

ivanak49
1. nov 2023

Naša malá má 3 a pol a ma už všetko už si snáď nemá ani čo priať nakoľko máme plný dom hračiek....tak sme kúpili zatiaľ len drobnosti magnetickú stavebnicu puzzle oblečenie pre bábätko fixky zošit plný aktivít čítačku s kartickami v anglickej verzií