Vianočný darček pre manžela, ktorý má všetko

10. okt 2023

Poraďte niečo prosím žienky, pre muža, ktorý všetko má 🙈 Zážitkové, výlety, dovolenky nemá veľmi v láske, takže to určite nie. Bežné darčeky ako oblečenie, parfémy zasa nechcem ja a hlavne má toho plné skrine. Poprosila som ho, že nemáme 5 rokov, nech si niečo vyberie ale úplne sa na to vykašľal, nechce sa mu vyberať nič😅 Čo zvyknete svojim mužičkom kupovať? Dajte tipy prosím 🙏😃

anjelicek26
10. okt 2023

My sme napriklad mali spolocny kucharsky kurz 6 tyzdnovy - raz v tyzdni 4h vecer... zabavili sme sa riadne... ja viem, ze nechces zazitkove, ale toto bolo velmi fajn...

minenkak
10. okt 2023

Nič, načo keď ma všetko

autor
10. okt 2023

@anjelicek26 jeej to je náhodou super 🙏 skúsim nejaké popozerať 🥰 ďakujem, to by mi veru nenapadlo

zuzanka.zuzu
10. okt 2023

dobre ho vyfajči (nie, nerobia to všetky a ak aj, tak vôbec nie s radosťou) a kúp si gaťky na mašličku, ktoré si potom môže rozviazať ako darček 😀

minenkak
10. okt 2023

@zuzanka.zuzu ja som to chcela napísať a ešte prehltnúť 👍

zuzanka.zuzu
10. okt 2023

@minenkak aj to som mala!!! ale radšej som to zmazala lebo tu už nevieš koho s čím pohoršíš, tak reku radšej nech vypľuje 😀

guudy
10. okt 2023

Viem, ze si pisala, ze nie zazitky…ak nemate odskusane, takpoukaz do escape room, ak mate s kym ist 🙂
Alebo ak ho bavi, tak lego podla zaujmov (modely aut, raketoplan, star wars lode)
Ak ma rad logicke ulohy, tak pozri idventure.de na ich clueboxy.
Este mi napadol skydiving, ale to musis vediet ty, ci by siel 🙂

autor
10. okt 2023

@zuzanka.zuzu
@minenkak
Ďakujem za tipy baby, to by mal vianoce párkrát do roka🤣🤣🤣🤣

autor
10. okt 2023

@guudy ďakujem peknee, escape máme radi a každý rok si ho kupujeme pre celú rodinu 🙏😊

kvetinka75
10. okt 2023
lulu0123
10. okt 2023

My si uz par rokov nedavame nic.Kopu kravin dostaneme aj tak od nasich a svokrovcov a zvysku rodiny.Tesime sa s detmi pri rozbalovani darcekov.

guudy
10. okt 2023

Odkial ste? 🙂

autor
10. okt 2023

@lulu0123 my zasa od každého vždy dostaneme peniažky a preto by som rada aspoň nejaké malé potešenie 🙂

autor
10. okt 2023

@guudy okolie Košíc 🙂

janinah
10. okt 2023

papuče a ponožky,to čakať nebude

guudy
10. okt 2023

@lulu0123 my sme prave naopak, zrusili sme kraviny od rodiny a rodicov a davame si len my s muzom 1-2 darceky.
Doma sa nam aspon nekopia lapace prachu ;)

januska12323
10. okt 2023

U nás si dospelí kupujú sami a potom sa vytešujú pod stromčekom : jeeej, toto som nečakal 😁

lulu0123
10. okt 2023

@guudy Roky im to vysvetlujeme,nepomaha.Byvaju daleko,kompenzuju si to darcekmi.Po vianociach rozdavam,predavam,vyhadzujem.

guudy
10. okt 2023

Vyborne escape rooms su napr v Budapesti. Keby ste isli do Ba, tak tiez viem poradit ;)
My to robime tak, ze na par dni ideme do nejakeho mesta a davame aspon 1 escape room denne. Zvysok dna podla preferencii. Nejake pamiatky, muzea. Muzea preferujeme technicke…

guudy
10. okt 2023

@autorka pozri tie clueboxy na idventure.de. To by sa mu mohlo pacit.

autor
10. okt 2023

@guudy ďakujem krásne, to sú dobré nápady 🙂
Idem si pozrieť tie clueboxy.

jumama
10. okt 2023

Aj ja by som si myslela, ze pokial vam ma kto postrazit deti, hladaj nieco, kde budete moc ist alebo chodit spolu - listky na nejake predstavenie, alebo ako povedali vyssie.

adik64
10. okt 2023

Ja sa pridám, tiež hľadám inšpiráciu na darček pre muža, ktorý nič nepotrebuje, všetko má a ešte má aj narodky pred Vianocami 🙈

minenkak
10. okt 2023

Ja sa chcem opýtať,prečo chceš kúpiť manželovi darček na Vianoce

guudy
10. okt 2023

@autorka este mi napadlo. ak by si preferovala escape room vo forme spolocenskej hry na doma, tak vrelo odporucam na ihrysko.sk pozriet Unlock! Existuje ich asi 8-9, hociktoru vyber ;)

autor
10. okt 2023

@minenkak lebo to tak máme vo zvyku? 😅 väčšinou si (teda aspoň v našom okolí) ľudia kúpia aspoň nejakú maličkosť na vianoce 🙂 nepripadám si teda kvôli tomu divná😅

autor
10. okt 2023

@adik64 poznáme 🙈😅 môj ma teraz narodeniny, takže som tiež vyčerpala všetko už na narodky a na Vianoce neostalo

autor
10. okt 2023

@guudy super, ďakujem 👏🏻😊

minenkak
10. okt 2023

Ja nepíšem,že si divná, zaujíma ma prečo

ivkav5
10. okt 2023

@minenkak tvoja otazka je došt zvláštna 😆 ľudia si zvyknú dávať na Vianoce dary 🤷‍♀️
@autorka kup mu nejaky zážitok, aj moj najprv ofrfle vždy všetky zažitky ale potom sa z toho teši a rozprava o tom ešte rok