Výslužka pre syna

sannn
1. apr 2024

Ahojte. Len taka otazka statisticka ...☺️. Tie ktore davate detom vysluzku peniaze, davate aj vlastnemu synovi? Za to ze vas poleje,povie basnicku,vysibe?

qwert87
1. apr 2024

@sannn nie.

nikdenikto
1. apr 2024

Áno, dala som

mirage
1. apr 2024

ano

luliu
1. apr 2024

@sannn áno, divné dať iným a vlastnému nie, či? A samozrejme záleží.na veku.....

zuzubb007
1. apr 2024

Samozrejme nepoznám nikoho čo by nedal, to by bolo odveci nedopriať dieťaťu ale inému hej

januska12323
1. apr 2024

Prečo práve vlastnému nedať?

pribinak
1. apr 2024

Jasne a aký bol rad.

Okrem toho bude deň matiek dostanem určite Coko alebo kvet

yvanielka
1. apr 2024

Náš má len 4 roky takže iba sladkosti ale 10 ročnému určite aj peniaze

blancheporte
1. apr 2024

@sannn áno...dávam peniaze obidvom svojim synom

gleep1
1. apr 2024

😂😁 Davam vlastnej dcere. Absolútne nepodporujem diskriminaciu dievčat v tento sviatok

suzitok
1. apr 2024

Áno, dostal výslužku 🙂

andreakotesova
1. apr 2024

Dala som synovi a aj dcére 😀

iwesska
1. apr 2024

Nedavam,ma 13. Ja za sibacku sladkosti schovavam po byte,so sestrou to hladaju a maju zabavu. Dostava vreckove,takze nevidim dovod,davat mu este aj za sibacku.

iwanka222
1. apr 2024

Ano dostal aj sladkosti aj peniaze

angelous1991
1. apr 2024

Áno dala som aj svojmu synovi peniaze . Vždy dávam aj návštevám . Nechcem vyznieť lakomo ale ja drobné .. tento rok som dala detským kupacom po 4 eurá . A dospelým som kúpila v trafike mini fľaštičku keďže všetci autami chodia . Tak by mi to došlo cudne dať ,,cudzím,, a svojmu nie . Aj keď nemám rada toto dávanie peňazí , kedysi boli tieto sviatky o inom . Aj učíme syna nech si vezme vajíčko keď ide kúpať a peniaze nie ale vždy mu to natlačia … hlavne nemám rada veľké obnosy
… akurát bola minule u mňa zákaznícka na vlasy a som sa pýtala či idú niekde alebo idú byt doma a ona že syn nechce nikam ísť lebo on si musí zarobiť😳 takto v niektorých rodinách dospeli tieto sviatky len ku materializmu a toto nechcem aby môj syn takýto bol … ma 13 ale on sa aj tak najviac teší na to ako baby budú pišťať keď ich obleje, dostane stužky na korbáč , vyberie si sladkosť a peniaze odmieta .. berie si od mojej Maminy a od prababky a symbolické sumy ..

ivangeline
1. apr 2024

Haja. Na mňa zabudli. Ináč by som dala.

nikijezikova
1. apr 2024

@sannn áno dala som dcére aj synovi 🙂

heidi4
1. apr 2024

@gleep1 ♥️♥️♥️

jesenzima
1. apr 2024

Z tradície sa stala zárobková činnosť. ... Všetky sviatky už budú len o peniazoch ... Smutné.

romikk22
1. apr 2024

Áno dostal peniaze aj sladkosť

mircalla
1. apr 2024

Toto je este funguje? My sibacku ignorujeme, vzdy mi to prislo extremne trapne
Takze nikto nedostane nic a vsetci su radi, ze nemusia ist sibat

majlo1234
2. apr 2024

Ja som dala vajicko, mam maleho syna. Ale znami mu natlacili peniaze, tie som vratila😂 naco dvojrocnemu?

gleep1
2. apr 2024

@majlo1234 do šporkasky ze by od malicka videli ze peniažky sa nie len míňajú, ale aj šetria? Napriklad...

martul
2. apr 2024

@sannn Samozrejme, najviac.

majlo1234
2. apr 2024

@gleep1 neviem, este som o tom nepremyslala, syn hadam ani nevie este, ze existuju nejake peniaze. A mne je neprijemne brat peniaze, ktore su “akoze” pre neho, ale nie su, lebo ani do obcjodu nepojde sam. A nakoniec brat peniaze za sibacku, to uz mi je uplne proti srsti. Ale tak som zena, nemam bratov, nikdy som to doma nevidela, tak som asi nastavena inak

gleep1
2. apr 2024

@majlo1234 tak my sme 8 sestrenic, vzdy sme všetky dostavali a od kedy si pamätám od vtedy som mala sporkasku a peniaze co sme dostavali hádzali do nej, tak isto to mam ja s dcérkou, myslim sk ze začať učiť setrit 10 rocne deti je veľmi neskoro, to treba brat ako normalnu automaticku sucast narabania s peniazmi.

lenka2710
2. apr 2024

@sannn áno, ja som dala synovi a muž zasa dcére

majlo1234
2. apr 2024

@gleep1 asi mas pravdu, problem je, ze ani ja ani muz toto v sebe nemame😂 ale zacnem nad tym rozmyslat, zatial mu setrim iba na ucte