Zdobíte stromček spolu s deťmi?

22. dec 2022

Zdobíte stromček spolu s deťmi alebo v noci tak aby ráno už deti našli ozdobený stromček?

zuzkaa1991
22. dec 2022

Kedze mne to trvá min 4hodiny tak urcite nemam záujem v noci kedze mala chodi spat okolo 21 22hod (4.5r) takze zdobime spolu cez den

dskjhfdlkdjhl
22. dec 2022

U nas uz zdobia deti, ale ked boli male, tak sme zdobili spolu.

chadkroeger
22. dec 2022

zdobíme spolu. Ale to je ešte malý (5r) takže ho to baví

vroni
22. dec 2022

U nás je zdobenie stromčeka chlapska práca, takže zdobí chlap plus kamarát plus ľubovoľný počet synov, ktorí sú práve poruke 🤣🤣🤣

matullienka
22. dec 2022

Spolu s deťmi kým bola staršia malá tak sme večer keď zaspala ale to je masaker potom dať ešte izbu na poriadok keďže aj neporiadku sa pri tom narobí dosť

andrea_82
22. dec 2022

zdobím so synom. Aj my s bratom ako deti sme ho zdobili.

ivanakal
22. dec 2022

zdobim ho vecer.. Je to take carovne, ked sa rano zobudia stromcek tam stoji. 🙂

galganka
22. dec 2022

S deťmi. Keď som ja bola dieťa, vždy sa objavil v noci, dokonale geometricky vyzdobený. Ďakujem, neprosím si už.

marianarem
22. dec 2022

Tento rok sme s malym 3r uz zdobili spolu a aj sme spolu vyrobili niektore ozdoby.

bajka16
22. dec 2022

S deťmi jasné. U nás doma to tiež bolo viac o tom spoločne strávenom čase, ako o stromčeku. Takže pri zdobení musia byť deti aj tato 😀 nato akí sú malí to dopadlo veľmi dobre 😀👍

mata1988
22. dec 2022

My bez deti vecer ked zaspia..🙂 stromcek mame zivy dnu ho dame predtym, nez idu spat a velmi rychlo zaspia, aby mohli anjelikovia prist ozdobit 😄 potom skoro rano utekaju do obyvacky a hikaju, obzeraju ozdoby, tesia sa 🙂

anjelicek26
22. dec 2022

Muz postavi stromcek do stojana a da ho na miesto, ja davam svetielka a deti zdobia...

simona1998
22. dec 2022

Nieee , ja keď som bola malá tak som nikdy nezdobila stromček , vždy to bola maminina záľuba a chcela to mať tip top tak nám kúpila “provizorný” stromček do izby a naň sme nahádzali všetko😀ale ten PRAVÝ akože , sme my nezdobili

lyci
22. dec 2022

deti si zdobia svoj. ja sa na to nemozem pozerat. len im salonky naviazem. maly napr. tento rok vsetko povesal na kusok kabla od svetielok. ja si zdobim podla seba v obyvacke

cimage
22. dec 2022

Tento rok som zdobila len s dcerou. Tato so synom sa starali o najmensiu, ale inak ozdobujeme spolu, alebo ako sa komu chce zapojit. Ako dieta sme vzdy pomahali zdobit rodicom a neskor som zdobila uz sama kym nasi boli prec a mali prekvapko ked dosli 🙂

viestta
22. dec 2022

Odkedy je krpec samochodny zdobi stromcek s nami. My sme u nasich tiez zdobili stromcek, od isteho veku to bola nasa robota

katkine_terapie
22. dec 2022

Zdobíme všetci. A aj ako deti sme z toho mali radosť a na čas nás to zabavilo 😀

simca06022011
22. dec 2022

Spolu odjakživa

simsalabim
22. dec 2022

Vzdy vsetci spolu.

ivangeline
22. dec 2022

Same deti. :D My mame mini strom. 🙂

fiffinkaa
22. dec 2022

Vždy s deťmi..🥰

slavomira236
22. dec 2022

A dcérou 5 ročnou som zdobila aj spravila ozdoby sama nejake

zorkahorka
22. dec 2022

Najradsej sama. Synovia povytahuju, ponicia... ja uz mam svoj system...

slavkadi
23. dec 2022

U nás zdobíme všetci spolu, ale viac deti, my dospelý len svetielka.

petulda333
23. dec 2022

Vzdy spolu. Tento rok ale zdobili svoje,kazdy do svojej izby. Ten spolocny som zdobila uz len ja,aj ked niektore ozdoby prihodili aj oni.no chcela som teraz trochu inu vyzdobu