Ako oznámiť rodičom očakávanie bábätka

ivanulla
23. okt 2018

Ahojte, zistili sme, že čakáme bábätko. Mame to potvrdene aj gynekológom. Dajte nejaké nápady ako to oznámiť rodičom, aby to bolo prekvapko. Za nápady ďakujem 😍

hettinka
23. okt 2018

@ivanulla prekvapko to bude bez ohľadu na to, ako to oznámite.

mirola
23. okt 2018

@ivanulla no my sme to chceli oznamit pod stromcek, tiez sme to zistili v takuto dobu.. no kedze som prestala fajcit a kvoli riziku musela ostat doma hned, moja mama sa akosi sama k tomu dopracovala, ze som tehotna a bolo po prekvapku.. samozrejme to “vykramila” celej ulici, babkam, dedkom a bolo 😂

kathhii
23. okt 2018

My sme to povedali na oslave Manželových narodenín- moja mama to vedela a ostatní tušili.

tatranka4
23. okt 2018

My sme to tajili rodicom 5m kym to nevykecala svagrina ked sme boli na dovolenke

hanata
23. okt 2018

Prve sme oznamili tusim v 5tt. 😀 Druhe na Vianoce v 11tt a tretie v 14tt len tak medzi recou.

zuzkanaty
23. okt 2018

ohlaste sa len tak na kavicku ☕ pridte a povedzte ze ste doniesli nejaku malickost, daj do krabicky fotku z ultrazvuku, malé ponožtičky a dudlik (to je na tebe co tam das) dajte to len tak na stol, si budu mysliet ze nejaky kolacik, otvoria to a zrazu BUUUM prekvapko... 🤰 🎁 🎉 NO .. tak by som to ja 😀 😉

terezia32
23. okt 2018

My sme oznámili po prvom trimestri. Mysleli sme, že už to tušia, ale nevedeli tak boli všetci veľmi prekvapení. Doniesli sme im ukázať fotku z ultrazvuku, kde už bolo pekne vidno bábätko 🙂

hanata
23. okt 2018

Nedopisalo mi prispevok. Vsetky sme oznamili fotkami. Prve a tretie v mobile a druhe vytlacene na fotke.

karamellova
23. okt 2018

Nas to caká v sobotu a v piatok mám poradnu asi dam vytlačiť dve fotky zo sona a dám ju do obálky. Ponožky a dudlik je milé ale čo s ními oni ako stari rodicia budú robiť ved bábo bude mať takéto veci doma

iwka_77
23. okt 2018

Asi by som im to normálne pvedala alebo im podstrč tehotenskú knižku. Oni budú prekvapení tak či tak si myslím 🙂

cammeronka
23. okt 2018

Pri prvom sme oznamili po prvom trimestri tortou, na ktorej bolo kinderko a napisane “pridem v...” a mesiac, v ktorom som mala rodit..a teraz druhe, tak ze mamca musela prist v 20tt k malemu, lebo sme sli s muzom na 3D ultrazvuk..takze rozdiel medzi prvym a druhym tehu, kedy uz nic nestiham 🤣🤣🤣

zuzkanaty
23. okt 2018

@karamellova ponozky a dudlik len z recesie nie na pouzitelnost.

lejka01
23. okt 2018

Pri prvom tehu sme nasim kupili tricka najlepsia babka na svete a najlepsi dedko na svete...no ale kedze v tom case mala segra 1 rocneho krpca tak im to nedocvaklo 😂 takze sme im ukazali tehu knizku a to bolo radostiiiiii...druhe tehu mama tusila a svokrovcom sme dali jedny modre a jedny ruzove dupacky tak sa dost zlakli ze dvojicky cakame 😂😂😂😂druhe uz nebolo take prekvapko 😎

deti95060810
23. okt 2018

a načo oznamovať . však za chvíľu budú vidieť...😉

pininka
23. okt 2018

Z vlastnej skúsenosti by som počkala až po treťom mesiaci. My sme otvorili sampus, urobili malu oslavu a za pár dní som potratila. Pri druhom sme im to už len povedali. Nechcela som už nič oslavovať do pôrodu

alaguema
23. okt 2018

@ivanulla neviem prečo už nie je populárne pekne to povedať pri čaji, normálnou ľudskou rečou, v príjemnej spoločnej chvíli. Na čo sú tie teátra cumlíkmi a tričkami? Osláviť sa má narodenie dieťatka.

lubina
23. okt 2018

@ivanulla hlavne neoznamovat prilis skoro...kludne pockat prve tri mesiace a tesit sa v dvojici....

ivanulla
autor
23. okt 2018

Ja to musím povedať skôr, keďže pracujem v práci kde sa pravdepodobne budem musieť dat preradiť na iné miesto koli náročnosti, a nechcem aby to v práci vedeli skôr ako rodička, blbé to je pre mňa😊

elementissa
11. apr 2019

My sme to oznámili hneď v 5 tt, inak sa ani nedalo, svokra je zdravotná sestra a potrebovala som, aby ma napichala na lieky a infúzie. My sme žiadne teatralnosti nerobili. Normálne som zavolala, "mami príď, som tehotná a grcam už 20ty krát, rýchlo dôjdi s infuzkami",hneď to povedala tatovi, ten sa tešil najviac, potom mojej mame som to tiež povedala asi o týždeň medzi rečou, pýtala sa ma, prečo som už vyše týždňa PN, keď ja som nikdy chorá nebola. Tak vravím : "ale nič, som tehotná a mam otrasné tehotenstvo". Odvtedy sa to nezlepsilo. Mam pocit, že starí rodičia sú asi jediní, kto sa teší, ja na také veci popri umierani nemám čas a môj muž ma dosť roboty so mnou. A svagrinej sme to povedali tiež na obede medzi rečou, robí v škôlke, že nech teda aj pre nás vyberie nejakú peknú detskú knižku, lebo aj my budeme mat bábo. A ostatní sa dozvedeli retazovou reakciou. Žiadne ovácie ani pripitky. Len infuzky 😂😂😂