Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako originálne oznámiť rodičom tehotenstvo?

cejara
25. jún 2013

Ahojte ženy, viete mi poradiť nejaký originálny nápad, ako oznámiť tehotenstvo rodičom? Napadlo ma, že keď budem mať v 3 mesiaci fotku nášho bábätka, že by som ju rozmnožila a dala obrázok rodičom a svokrovcom. Poradíte mi ešte niečo originálnejšie? Ďakujem Vám za každý nápad 🙂

klincek
25. jún 2013

kup im hrnceky alebo tricka s napisom "babka" a "dedko"🙂.
urcite su aj originalnejsie sposoby, toto mi napadlo prve. a radost bude urcite velka, aj ked to len uplne jednoducho oznamite🙂

andrejka1974
25. jún 2013

@cejara ak sa uz nevedia dockat, bude to uplne jedno ako im to poviete, mozes aj tak co vy na to ze od toho a toho mesiaca, neviem kedy ocakavas babatko vam budem vraviet dedko a babka, alebo starka a starky 🙂 🙂 🙂 🙂 a ked ako u mna to bolo posledne neocakavane, nadseni velmi neboli tak sme im to povedali rychlo, ale teraz su stastni, ze maju take krasne vnucata 🙂 🙂 🙂 🙂

sashabb
25. jún 2013

@cejara mne sa páčia tie tričká s nápismi, s nožičkami a tak. Obliekala by som si ho na návštevu 😉

cejara
autor
25. jún 2013

Uvidím, čo povie manžel, ale páči sa mi nápad s tričkami - Budem babka, budem dedko. A fotku malého dám zaliať do fólie... No uvidím 🙂

danka79
25. jún 2013

ja som dala darcekovu poukazku na vnucatko s predpokladanym datumom narodenia,bez zaruky atd..potesilo..

cejara
autor
25. jún 2013

@danka79 a mohla by si mi to poslať do IP? Ak to teda ešte máš 🙂

cat
25. jún 2013

@cejara počuj, ja som si stiahla z netu peknú fotku bociana ako nesie v zobáku bábo, spravila som v Adobe programe takú pohladnicu, capla som tam toho bociana, pridala text, že " v dátume okolo toho a toho dňa.... Vám prinesiem vnuka alebo vnučku" a ešte som im to aj poslala v obálke poštou 😎 😀

cejara
autor
25. jún 2013

@cat to je skvelééé. Fakt originálne a ešte im to poslať aj poštou 🙂 Môžeš mi to poslať do IP?

cat
25. jún 2013

@cejara joj to nemožem hoc by som velmi chcela, to je už 7 a pol roka dozadu... ale vedela by som to ešte vyrobiť ak by si chcela...

cejara
autor
25. jún 2013

@cat ďakujem moc, ale nechcem ťa obťažovať. Pokúsim sa to spraviť sama a keď sa podarí, pochválim sa ti a pošlem ti môj výtvor 🙂

cat
25. jún 2013

@cejara OK pošli 🙂 /ale určite by ma to neobťažovalo/ 😎

bebe02
25. jún 2013

Ked sme boli na navsteve, tak som im zacala srdecne gratulovat. Oni prekvapene, ze k comu? Ja ze, no predsa k prvemu vnucatku. 🙂

gretocka
25. jún 2013

my sme pri syncekovi posielali pohladnicu, ze mily dedko a babka, tesim sa, ze sa (datum) uvidime. Vase vnucatko. Na pohladnici bolo male spiace babatko v kosiku.

cejara
autor
25. jún 2013

@bebe02 zlatéééé, viem si predstaviť svokra... ten by na mňa pozeral ako na blázna 😀

mamina2208
25. jún 2013

my sme zistili že čakame babo po vyše roku snaženia a to bolo 21.12.2011 tak sme našim oznámili na Vianoce že v auguste budú babka a dedko tak že som si na seba obliekla červené tričko s napisom prechodný pobyt na 9 mesiacov a vedľa nápisu bola fľaška a dudel.

lenz
5. sep 2014

Ja by som prisla na navstevu z velkou cervenou maslou previazanou cez brusko 🙂

mmaatt
5. sep 2014

no neviem, či je to teraz aktuálne, ale my sme oznamovali na vianoce, že čakáme a to tak, že na každý balíček sme napísali že darček je určený pre: "babka čakateľka", "dedko čakateľ", "ujo čakateľ", "skoro svagriná čakateľka" a pod.... a pri treťom darčeku im to doplo.......svokra plakala šťastím...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli