Dar na 50tku pre chlapa

gabriela93
17. dec 2016

Ahojte zenusky,poradte co chlapovy na 50-tku?Aky dar,vobec netusim.Dakujem 😉

janinah
17. dec 2016

Záleží,či ti je manžel,otec,sused....cenová relácia?

ukulela
17. dec 2016

@gabriela93 komu? otcovi, manzelovi, z rodiny, ci znamemu? a zalezi na tom, kolko mozes investovat ... ak je to len kolega, klamarat, tak staci lepsia flasa,alebo darcekovy kos, resp nieco k tomu, napr spojene z jeho konickami, alebo daka dobra velka kniha. ak je to niekto blizky a mas €,tak hodinky, vylet, v pohode aj novy telefon, alebo fotak .. napis blizsie. mozno daco so zenami vymyslime 🙂

gabriela93
autor
17. dec 2016

Joj hej zienky,zabudla som napisat,ze je to mamin brat a cenovo nezalezi,len proste hladam nejake napadiky,lebo fakt vobec netusim 🙂

zveva
17. dec 2016

Chlapa vie potesit noz...ked nezalezi na peniazoch, objednala by som u noziara z damaskovej ocele...su krasne. Alebo co tak vyrezavany obraz z dreva? Tam sa da vymysliet hocijaky motiv. Alebo co tak fotoknihu rodiny?

ukulela
17. dec 2016

@gabriela93 zamysli sa nad tym, co ma rad. sportuje? rybarci? je domaci kutil? a ake dary si v rodine davate? take oficialne? ma rad hory? tak by ho mozno aj potesila nejaka pekna obrazova publikacia. ak nie je abstinent, tak nic nepokazis nejakou dobrou sadou archivnych vin. a ak ozaj nevies co, porad sa s mamou, alebo jeho zenou.

lululilien
18. dec 2016

My sme sa celá rodina poskladala na iPad s koženým obalom. V práci ho využije.