Darček pre rodičov a svokrovcov

majocka04
7. dec 2015

je podľa Vás vhodné resp. dostatočné darovať rodičom a svokrovcom na Vianoce len fotografiu (A4 , zaramovanú) ? chcela som dať vytvoriť fotoknihu, ale mám s tým mierne problémy a bojím sa , že aj tak to už nebudem stíhať ...

zdena12345
7. dec 2015

asi by som este nieco k tomu dala. my si bezne davame prakticke dary, takze kludne ponozky, sampon... ale zalezi ake su u vas zvyky sa obdarovavat

bubelko
7. dec 2015

@majocka04 preco by nebolo 😉 je to pekny darcek... hlavne ked je aj pekny ram 🙂

majocka04
autor
7. dec 2015

@zdena12345 tak väčšinou si dávame maličkosti, resp. také dary cca 10-20e ale aj viac niekedy...som myslela, že zatiaľ len tie obrazy a potom dodatočne fotoalbum, resp možno to stihnem vybaviť aj do Vianoc....neviem

barbora59
7. dec 2015

mozno este niaku drobnost, sviecku, flasu dobreho vinka🙂

natalym
7. dec 2015

Mňa by to potešilo, od dcéry. Kľudne.

zdenka2244
7. dec 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

My zvykneme ísť do nejakej kozmetiky, knihy, nejakého vínka alebo niečoho takého, vyrobené veci sme im zvykli s manželom dávať kým sme neboli svoji ale teraz nato už nie je toľko času, takže ideme do toho čo vieme že nič nepokazí :P

karkana
7. dec 2015

ja som dala na hrnčeky urobiť fotku dcerky ,,, 😉 a nejakú kozmetiku

delatour
7. dec 2015

uz len ked das zvacseninu danej foto vytlacit terabars na platno, alebo fotopapier polomat + ram k tomu, hned bude mat tvoj dar iny "rozmer"

majocka04
autor
8. dec 2015

áno áno tak som to aj myslela, že s väčším rozmerom a v rámčeku, tak to nakoniec aj urobíme, k tomu možno kozmetiku nejakú, sme sa nedávno zobrali, tak to budú aktuálne fotky, ešte nemajú zo svadby žiadne a takisto to urobíme aj pre manželových starkých 🙂 oni sa tomu iste potešia...a potom neskôr dodatočne dám spraviť aj ten fotoalbum 🙂 možno aj na nejaké zľavy natrafím....ďakujem za rady baby

ninusikik
9. dec 2015
Používateľ ninusikik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninusikik.

@majocka04 rozhodne ich to poteší čo krajšie ako také fotky.. mne vkuse aj naši a aj svokrovci pília uši s tým že chceme fotky chceme fotky a ak k tomu vyberieš nejakú fakt fajnú kozmetiku, tak to bude radosti :P

mnamko
9. dec 2015

Ja som obj.s Martinusu knizku Babicka rozpravaj bude si tam pisat spomienky od detstva

petra_maminka
15. dec 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

@ninusikik veru tak je aj ja sa vždy teším keď dostnem nejakú kozmetiku. A najlepšie prírodnú. Aj teraz mama dostala od pevonia botanica, tak som jej tichúúúčko závidela a snáď si aj na mňa niekto s takým spomenie cez vianoce :P @mnamko to je naozaj pekný nápad, nie je nič krajšie ako keď si potom niekto môže pospomínať