Darček pre svokru

22. máj 2023

Ahojte.
Aké darčeky dávate svokre na narodeniny? Nie jubileum, ani žiadne okrúhle.
Prosím, okrem dezertov, vín, vitamínov a fotokníh.
Možno sa inšpirujeme navzájom. 🙂

klarolinne
22. máj 2023

Knihu, sviečku, obľúbenú kozmetiku, poukážku na masáž či hocijakú inú, niečo do domácnosti čo by chcela, nejaký mini šperk, kamoškina mama miluje Pandoru, takže ona najradšej dostáva tie korálky. Možností pre ženu je veľa🙂

domkakvet
22. máj 2023

Kvety, sviecku,

danica2711
22. máj 2023

my sa (všetci navzájom v rodine) vždy spýtame, čo by si oslavujúci želal/potreboval. Nie sme malé deti, aby sme potrebovali výskať prekvapením pri rozbaľovaní balíčka (ktorý potom prípadne sklamane zastrčíme do pivnice, pretože sa nám vôbec nehodí/nepáči)

kp7333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cyberk
22. máj 2023

ja som za prakticke darceky, a ak clovek nevie co, tak tym padom musia stacit kvety... u nas su svokrovci kavickari takze nejaku kvalitnu kavu vzdy zobereme 🙂

basulaak
22. máj 2023

Terarium. Ja znem velky uspech, staci aj male a nespolievala som raz asi 5 mesiacov a zije to. 😅 hoomi.sk

melanta
22. máj 2023

Poukaz na pedikúru, na kozmetiku, samozrejme tam kam rada chodí. Kabelka, kabát, blúzka. Najbližšie dostane poukaz na korekciu viečok, pretože vravela, že chcela by si dať urobiť padnuté viečka (má ich ozaj hrozné).

basulaak
22. máj 2023

A kazdej zene v rodine tento rok, ba aj mojmu otcovi k darceku pribalim sklenenu skrabku na paty. Ja ju mam a paticky mam po rokoch ako lusk. Funguje to, ale potesi. 😉

jana0215
22. máj 2023

Manžel nevie, čo by jeho mamu potešilo? U nás ja kupujem/vymýšľam darčeky pre svoju rodinu a muž pre svoju. Predsa len pozná mamu najlepšie. A keď už fakt nevieme ani jeden, tak sa spýtame oslávenca, či má nejaké špecifické prianie. Ak nie, tak to väčšinou riešime darčekovou poukážkou. 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puertorico
22. máj 2023

panvicu, hrniec, sendvičovač, hriankovač, kapsule do kávovaru , poháre, zapekaciu misu , servírovaciu misu a takéto skôr do kuchyne, keďže ona vie len variť a upratovať a dirigovať každého

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kik2022
22. máj 2023

Kvety/kozmetiku/poukaz na čistenie pleti/niečo do domácnosti

mizu89
22. máj 2023

Ja ostávam pri klasike.kava,čaj.nic viac lebo nič u nej nemá úspech.sviecky to sú len lapače prachov a ani ich nezasvecuje.kozmetiku používa mega drahú z justu a koreniny odtiaľ objednáva.a ja som banku nevykradla.ona mne nič nekupuje aj keď mám týždeň dva pred alebo po narodeninách.takze ani ja nekupujem.ak prídeme rovno vtedy keď má sviatok tak kúpim len maličkosť.a to nie som sebec.vzdy keď prídeme na návštevu tak nikdy neprídem s prázdnymi rukami.no z jej strany je to neohlásena návšteva a s prázdnymi rukami príde.od seba sme cca 100km

simca06022011
22. máj 2023

chlap si riesi svojich rodicov, ja svojich. Ale v podstate nic extra, kvet, dezert. my si ale nejak na dary nepotrpime, ku nam as vklude moze prist s prazdnymi rukami :DDD tento zvyk nastastie tamer nik u nas nema, nepotrebujem darceky, len preto ze sa "nepatri prist s prazdnymi rukami" 🙂 Kazda svokra verim tomu ma plnu domacnost haraburd, kuchynu plnu riadov.. na co kopit dalsie.

janka1011
22. máj 2023

Kvety, káva...všetko majú a nič extra už nepotrebuje ani nevyužije...

silvike
22. máj 2023

Tak ja uplne prakticke. Videla som ze nemaju poriadny krajac na vajicka, tak som jej kupila na narodky. Farbu na vlasy aku pouziva. Obuvak dlhy pevny kovovy na Vianoce. No proste co vidim, ze by sa im zislo, ale len nieco drobne, ziadne velke dary. Na zaclony do domu sme sa skladali vsetci. Ja take akoze pamiatkove upomienkove veci som jej velmi nedavala. Take jej uz davali vnucky ( kadejake vytvory, kresby, magnetky a kadejake serepeticky z dovoleniek, vyletov, pobytov). Max. fotku deti ked sa fotili v skole/skolke. To som ale davala len tak, nie ku sviatku.

mane01
22. máj 2023

Moja svokra je uz pani po 75tke, takze take malickosti: puzdro na okuliare zo sashe, set originalnych latkovych vreckoviek, medovy balicek, originalnu salku zo sashe s nejakym speci cajom, nejaky prirodny krem na ruky a balzam na pery…

zuzuliatko18
22. máj 2023

Predplacame jej časopis Život vždy kúpime kvetinu...

ninah1486
7. júl 2023

Ja tej mojej väčšinou kupujem niečo do kuchyne, rada varí a to ju vždy poteší, naposledy to boli nože od značky dellinger.

lylyjana
7. júl 2023

Veci z villeroy & boch, kabelka, sportove oblecenie, satka a pod. Moja ma 60, stale pracuje, cestuje, sportuje

beahavala
10. júl 2023

ja nemam rada kupovanie zbytocnosti, preto sa zvyknem pytat co by chcela, väcsinou je to cosi do kuchyne

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz