Máme ísť na svadbu s trojmesačným dieťaťom?

karamelka14
7. jún 2013

Naši najlepší priatelia sa idú na jeseň brať a môj muž im ide za svedka. Veľmi by chceli, aby som išla aj ja s malou, ale bojím sa či to nebude na ňu moc, keď bude mať len tri mesiace. Dá sa tam síce vybaviť apartmán, takže by mohla byť tam (popr. s niekým kto by ju strážil a ja by som sem tam odbehla). Veľmi by som tam chcela ísť, strašne mi na tých dvoch záleží, ale bojím sa o malú, aby nebola vystresovaná. Čo si o tom myslíte? vďaka za všetky názory a skúsenosti 🙂

gerrwie_girl
23. apr 2018

Nikdy v zivote uz :D. Boli sme na svokrinej 50tke v kastieli, kde sme mali aj izbu. Na stol som si polozila vysielacku aby som pocula maleho ked bude plakat. Z oslavy som nemala nic, bola som stale na izbe. Maly (3mesacny) bol totalne nekludny a stale iba plakal. Takze zatial co moj priatel sa zabaval a iba sem tam prisiel za nami pozriet ako sa nam dari, tak ja a moja mama sme sedeli pri cestovnej postielke a pocuvali ako sa ludia za dverami izby bavia. A bolo to horsie ako byt doma v klude. Teraz ma maly 4 mesiace, v sobotu sme boli na svadbe mojej kamaratke a Patka sme nechali u svokry (nedojcim). Vsetci boli spokojni. My sme sa perfektne zabavili, svokra cela stastna ze ma maleho u seba a Patko ani 1x neplakal. Jemu je uplne jedno s kym je, hlavne aby ho ten niekto bavil. Je to taky maly smejo, ludi ma rad a nerobi mu to vobec problem. Spat siel o 20:00, zobudil sa ako vzdy medzi 00:00 a 01:00 na papanie a potom spal pokojne az do 07:00. Takze parada 🙂. Sice sa na svadbe naslo par "dokonalych" mamiciek ktore sa ma pytali ako som to mohla urobit a co som to za matku (ved spravna mama predsa nepozna nic ine len plienky a mlieko :D) ale mali sme to na haku :D. A urcite to tak urobime aj nabuduce! ;)

kimi203
23. apr 2018

@karamelka14 ja by som isla, zober si nosic na malu, ked bude na tebe ani nebude vnimat ruch a ludi okolo seba a ak by mala predsa dost, tak vzdy je moznost odist...lepsie ako lutovat, ze si nebola.

lubiss
23. apr 2018

no ja by som nesla s dietatom, ja som bola so synom 3r mala som pri sebe vysielacku za prve cez hluk som ju aj tak dobre nepocula a vkuse som chodila pozerat ci je vsetko ok..len som bola v strese vôbec som sa nebavila a takisto moja mama...onicom...ak nebudes kojit radsej dieta nechaj u svorky, mamy a vrat sa v normalnej hodine nemusis hyrit do rana a to sa v podstate da aj ked kojis odstreknut do flasiek kolko je treba..ak teda chces velmi ist..

matazirafa
23. apr 2018

@kimi203
@lubiss
Ta svadba bola pred 5 rokmi 😉

kimi203
23. apr 2018

@matazirafa tak vyskocila tema, napisala som nazor, nepozerala som datum ani necitala vsetky prispevky ;)

gerrwie_girl
23. apr 2018

Hej to preto, ze som ja dnes reagovala na to, ale uz nie preto aby som jej poradila, ale tak vseobecne pre vsetky mamicky 🙂

aspinka
23. apr 2018

Urcite ano vezmi si manducu a moze ti tam spinkat celu dobu nikde na izbu by som ho nedavala ked bude velmi nervozne tak hajde domov.... deti sa krasne prisposobia vacsinou rodicia privelmi riesia...

montemotherone
23. apr 2018

@gerrwie_girl a prečo ste obidve sedeli pri dieťati? 🤔 Jedna by to nezvládla?

montemotherone
23. apr 2018

@matazirafa bože no a čo? Prečo máte niektoré furt potrebu na toto upozorňovať. Veď je jasné že sa dotyčné zmýlili. Cha cha cha dám tam sto smajlíkov aké sú sprosté a ja múdra?...🙄 Podobný problém môže mať iná mamina a pomôže jej to v rozhodovaní

gerrwie_girl
23. apr 2018

@montemotherone Moja mama tam nikoho okrem svokry nepoznala a nemala velmi naladu s nimi kecat. Povedala, ze pozvanie od nej prijala iba preto, aby strazila maleho a pomohla nam. Ale urcite by som mamu nenechala samu na izbe s Patom. To by som sa nezabavila aj tak. Prislo by mi to dost blbe.Tak sme strazili spolu a aspon kecali.