Mojkáte a bozkávate svoje deti?

mystery1
4. júl 2013

taka banalna otazka... 🙂 ja stale ked mam naladu tak vybozkavam tie moje baby hlavne mladsiu🙂 ale aj starsiu nozicky rucicky brusko 🙂Manzel na mna pozera ako na mimozemstana tak pred nim sa krotim. Premyslam, ze mna mama tak nemojkala nebozkavala vobec vlastne nikto z nasej rodiny... a z manzelovej strany-teda jeho sestry, vobec tiez neprejavuju city k detom ziadne pohladenie bozk.To len ja som nejaka divna?Ako je to u vas?

terezka1947
4. júl 2013

@mystery1 aj ja som potom mimozemstan 😀 😀
ja tiez mojkam mojho chlapceka a aj manzel...jednoducho sa to neda inak,ved je to nase vytuzene babo 😉

evii
4. júl 2013

@mystery1 Hmm,tak aj ja som taka divna 😀

latvia
4. júl 2013

@mystery1 ja aj prdel 😀 sak je moj, spime na gauci vedla seba, to sa neda nemojkat, aj pocas dna. niekedy sam dojde sa pomojkat, ved to je na tom to krasne

mystery1
autor
4. júl 2013

@terezka1947 ja to potom nechapem ako to vydrzia :🙂bozkavala by som ju od rana do vecera 🙂ale krotim sa

mystery1
autor
4. júl 2013

som rada fakt na mna kukali ze nie som normalna

terezka1947
4. júl 2013

@mystery1 pozri,kazdy clovek je iny...jednoducho niektori ludia nevedia takymto sposobom prejavovat lasku...ale to este neznamena,ze menej lubia 😉
a najma muzi maju niekedy pocit,ze musi byt ti silni,ze sa nemozu takto mojkat,atd 😉

simonkazga
4. júl 2013

potom aj ja som mimozemšťan 🙂

dadka28
4. júl 2013

tak potom neviem čo by na mňa povedali...ja si ich mojkam hocikedy len ked zdvihnem maleho alebo starsi staci ze prejde okolo mna...musim ich mojkat pokial sa da...lebo uz potom sa nedaju...a to mi nic nenahradi-ani moj manzel ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

henikav
4. júl 2013

ja mojkam este aj mojho takmer 13 rocneho pubertaka 😉 😀 a malu zabinku nasu 3mesacnu babiku mojkame vsetci, ta len chodi z ruk do ruk a od pusinky k pusinke 😀

martina888
4. júl 2013

ja si tiez môjho drobčeka mojkam stále tiez nožičky ručičky bruško a manžel tiez praveze po nom kričím nech ho nebozkáva ked je neoholený lebo dorbec pride ku mne a už viem že sa zasa pučili lebo ma same bodky po tvaričke popichané od brady potom mu to hned ale zmizne no ale to sa nedá ved oni su také krásne tie detičky a ešte ked su naše ja čo ide okolo mna ho bozkam alebo vypučím a najradsej by som ho tak stisla ze by som ho asi rozpučila stale sa smejem ze prečo sa to nevyrába z pevnejšieho materiálu to tak zo srandy

fatima30
4. júl 2013

ja tiez mojkam stale len svokra ze nebozkavak ho na pusu ale hovorim moje dieta a budem si ho boskavat kde chcem kolko chcem a ja ho aj hryzkam capkam......................kym je maly lebo potom uz nebude chciet 🙂

hradnapani
4. júl 2013

@mystery1 samozrejme. Casto, vela, obaja, hlavne doma. Ale aj ked niekde sme, minimalne pritulenie a sem tam boztek musi byt 🙂

pingu1
4. júl 2013

ja sa musim priznat, ze maaaalo

ritusuk
4. júl 2013

kazdy den,vsetky tri.a aj muza.vzdy ked idem okolo,tak ho pohladim...a vzdy,ked odchadza do prace,silno ho objimem a poviem,nech si dava pozor.ja som az precitlivela a obavam sa,ze nasu svadbu preplacem.

anjelicek26
4. júl 2013

@mystery1 - mojkam vsetkych troch, ranne tulkanie v rodicovskej posteli, pocas dna pomojkat kazdu chvilu, vecer pred spinkanim, mne by to prislo divne skor opacne 😀

lupape
4. júl 2013

@mystery1 tak ja mojich chalanov bozkávam skoro stale. ráno sa mazname v posteli a kedykoľvek počas dňa im dám pusinku a vystiskam ich. príde mi to úplne normálne

simca06022011
4. júl 2013

stale... ideme sa umojkat a ustiskat a ubozkavat... 🙂)) teraz uz aj mala hocikedy pride "mamicka strasne ta lubim" a zavesi sa mi na krk.. no a otecko na zaciatku tiez frflal.. teraz sa hodi ku nam / ku nej do postele a vymojka a vycmuka ju aj on

veverina
4. júl 2013

Ja moje baby idem zozrat 😀 stale sa pusinkujeme,aj na pusu,aj ritusky im vybozkavam,neviem si predstavit,ze by som ich nepusinkovala,velmi to lubia,pridu sa aj same pomojkat,ked manzel pride z prace,tak mavame aj pusinkovaciu chvilku,davame si bozteky dokola vsetci 😀 je to normalny prejav lasky a pre mna by bolo divne sa krotit v tom,alebo to potlacat...

marianka3
4. júl 2013

Pravdaže sa mojkáme, každý deň, milujem hlavne ranné mojkanie v posteli, hneď mám lepšiu náladu, potom cez deň, a aj pred spinkaním, veď bez toho by som si deň ani nevedela predstaviť 🙂 🙂

mia18112
4. júl 2013

Ano, mojkam a bozkavam a tulkam a objimam casto a kedykolvek je na to prilezitost. A pride mi to normalne a krasne, ked Ti to dietatko aj opatuje. Vsak tak rýchlo nam vyrastu.....

libka1
4. júl 2013

@mystery1 tak ja mam nastastie mimozemstana aj manzela 😀

deny3
4. júl 2013

veď to je také úžasné, bozkávať tie malé ručičky, nožičky, palčeky, pršteky, riťulku, ňuchať vlásky, tie líčka, noštek, pusinka ... 😵 😵 😵 asi mi pekne hrabká, ale ja sa ani po troch rokoch neviem nabažiť malého, lebo stále to je moje malé bábo 🙂 😵

bastika
4. júl 2013

@mystery1 no nestačím sa diviť samozrejme ze sa mojkam s mojou malou kedze ju lubim a väčšinou sa tak prejavuje láska dokonca sa mojkam aj so svojim manželom a čuduj sa svete aj so psom ale o tom pssst 😎

jolly84
4. júl 2013

my sme vsetci mimozemstania, asi ))) stale si babatko mojkam, hladkam, tulim k sebe. rob to aj nadalej, babo to potrebuje a vlastne aj ty 🙂 je to krasne, a zachvilku nam vyrastu a bude po.....@mystery1

siska53
4. júl 2013

A preco by si bola divna, ved je to take prirodzene!
Mam jednu kamosku a ta sa bozkavala a tulila s rodicmi a sestrou mozno az prehnane, aj mna vzdy vybozkavala a vyobjimala a u nej som to brala ako daco normalne. My sme si doma sice takto city neprejavovali, resp.malo, ale moje deturence mam chut objimat a bozkavat stale.. 🙂)

albao
4. júl 2013

@mystery1 v muzovej rodine sa to tiez velmi "nenosi" a moj muz to povazuje za chybne, ze az pri mne objavil to caro prijemneho dotyku - bez sexualneho podtextu. Takze si mojkame teraz deti uplne normalne obaja. Davame si nosikove pusinky, stiskame sa, .... ale myslim, ze ako matka ich mojkam podstatne viac ako muz

kvieta
4. júl 2013

Neviem, či si moja tak isto ako ja nebude pamätať, ako ju mojkám🙂 A ona dokonca pred spaním musí sa pomojkať. Mojkaj, bozkávaj, stískaj, lebo o chvíľu vyrastú a budú utekať z náručia. Ale aj teraz by dobre padlo postískať, nie 😉

euka210
4. júl 2013

aj u nas to tak doma bolo, ze velmi mojkanie nie, ale ja sa s nasim mojkam a aj moj mm sa s nim rad sali

dejnas
4. júl 2013

môj manžel mi dal prezývku: BOZKOSTROJ 😀 to snáď hovorí za všetko 🙂
ja si nedokážem predstaviť, že by som tých mojich drobčekov nemohla vystískať, vybozkávať a vymojkať ! a oni to majú tak radi 🙂 predbiehajú sa, kto bude prvý, či bližšie ku mne 🙂

sampo
4. júl 2013

no jasne 🙂 to su tie najkrajsie chvile zivota