Organizovanie rozlúčky so slobodou

s_lovenka
25. máj 2020

Ahojte baby, prichádzam kvam s prosbou mi poradiť aktivity alebo dobre vychytávky k organizovania rozlúčky zo slobodou mojej dobre kamaratky ! 😊👰🏼
Ak by ste boli ochotne napísať nejake dobre rady načo netreba zabudnúť alebo nejake dobre hry, poprípade darčeky bola by som rada ešte som toro neorganizovala a chcela by som aby to bolo naozaj dobre a nezabudnuteľne pre nu❤️
Dakujem za komentáre 🙂

smejko25
25. máj 2020

@s_lovenka poznas pinterest ? 🙂 je tam velmi vela dobrych napadov 😁
Myslim ze pipikove balony su velmi vtipne 😁+ nejake ruzove klasika 😁 a vpodstate vsetlo na pipikovu temu 😂😂
Ak mas dostatok casu popozeraj si aj na aliexprese veci 🙂 vyjdu ta lacnejsie ako tu na SK

petkaaa
25. máj 2020

My organizujeme kamoške a všetky sme sa zhodli, že žiadne balóny, slamky, okuliare, prívesky, obrázky... nič s tématikou penisu tam nechceme. Je to extrémne trápne. Určite žiadny striptíz, hry v bare akože toho v rohu musíš nejako zbaliť. Všetko sú to veci, ktoré v konečnom dôsledku vyznejú viac trápne ako vtipne.

pribinak
25. máj 2020

@smejko25 sorry, to je trápne, pipikove balóniky, to je vtipne tak v 16tich

sisa_s
25. máj 2020

Mna by na rozlucke viac potesila nejaka chata, grilovacka babska, kde by sme sa rozpravali, hrali nejake normalne hry, pripadne wellness, pyzamova party, ziadne nasilu blbosti sexualne, spit sa do nemoty v bare, striptizy

pribinak
25. máj 2020

Neter bola na takej rozlúčke so slobodou, nevesta mala tričko že nevesta a takú korunku na hlave a druzicky mali tričko že druzicky, všetky rovnakej farby
Fotili sa s nevestou, dali jej dar , spievali karaoke

Striptíz? No pozor, ženícha by sa to mohlo aj dosť dotknúť.

lucilaines
25. máj 2020

Ono zalezi kolko mate rokov a ake ste povahy. Bola som na dvoch rozluckach so striptizom a zabavili sme sa super a ano aj na tom striptize. Nie je to sexi ani nic podobne, ale valali sme sa od smiechu. Ja sama som to na rozlucke nechcela, ale mala som tu spominane opijacky v bare aj s “trapnymi hrami” a bolo to super, doteraz na to rada spominam. Za mna, najlepsi je rezervovat nejaky vikend niekde, ak financie a situacia dovoli, tak mozno aj niekde v zahranici-Praha, Budapest, hocico- ak nie tak chata na Slovensku. Jeden vecer si spravit babsku pyzamovu party s pizzou, cokoladou, mozno serial, sampanske, babske kecy. Cez den vymysliet nejaky program a vecer potom krasne vystajlovane zabava niekde vonku na diskoteke uz do takej miery ako sa vam paci

gerfinka
25. máj 2020

@s_lovenka my máme taký zvyk s kamoškami pri rozlúčkach, že na začiatku je akoby taka "patracka". Mne napr. poslali obálku, kde bol zasifrovany text, kam sa mam dostaviť. Tam som dostala ďalšiu obálku, v nej bolo ze mam v jednom kníhkupectve v hanba tej knihe nájsť ďalší odkaz, odtiaľ som mala ísť do iného obchodu, kde zas bol ďalší odkaz a darček (svadobný venček), tam ďalší odkaz, ze ísť do kaviarne, tam ma už čakali 2 kamošky. Odtiaľ sme šli na byt jednej z nich, kde boli ďalšie kamošky a občerstvenie. Na byte mi dali test ako dobre poznám svojho muža (zistili si info od neho) +som mala hľadať z fotiek rôznych častí tela, ktoré sú môj nastávajúci. Neskôr sme sa presunuli do baru a tam už len voľná zábava. Mne sa to takto celkom páčilo....

jeanne14
25. máj 2020

Kamoske som bola na chate.
Darčeky pre nevestu si riešila každá zvlášť, neskladali sme sa na jeden. Nevesta dostala kadečo, od spodného pradla, fotoalbum, kozmetika atď.
Jednu hru sme pripravovali spoločne so ženíchom. Tuším okolo 15-20 otázok, na ktoré nám ženích odpovedal. Tie iste otázky dostala nevesta, išlo o zhodu a zhodli sa ozaj perfektne 😊
Dobrá hudba, jedlo, pitie a skvela partia - zaručená zábava. Každá čosi pod zub doniesla, pitie tak isto.

smejko25
25. máj 2020

@pribinak mozno pre teba ked si taka puritanka 🙄🙄 mne kamosky dali balony slamky somariny a bolo vo vtipne 🙂
A nie nemam 15

smejko25
25. máj 2020

@pribinak premna su trapne nejake hry hrat...

pribinak
25. máj 2020

@smejko25 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

smejko25
25. máj 2020

@s_lovenka ak si nechas radit puritankami z modreho konika tak to nebude nic moc rozlucka

sunny8
25. máj 2020

@smejko25 pre niekoho funny pre niekoho trápne pre mňa nechutné .. alebo aj torty v pipikovom tvare 🤢 alebo hoci aj balóny je to dehonestujúce podľa mňa .. dá sa to zariadiť aj slušne a bez toho aby niekto ostal dotknutí (napr po striptíze budúci manžel) ..

mondolina
25. máj 2020

@smejko25
Nie som puritánka, ale párty veci v podobe falusu sú fakt mimo kultúry.
Rozlúčka by mala byť vkusná a nie primitívna.

mondolina
25. máj 2020

Pipíkové balóny👎😂

smejko25
25. máj 2020

Ako hovorim 😁 chces spravit nudnu rozlucku paci sa riad sa radami starych dám 🙂
A vsetky sa tu dusujete ze len aby nebol manzel pohorseny 😁 si myslite ze buduci zenac na striptiz nepojde ? 😁 mozno tak 1z10 nepojde zvysnych 8 velmi raz a ten posledny bude donutey 😁

fokuska
25. máj 2020

@smejko25 Ty ako vies, ze to bude nudna rozlucka? Kazdy ma iny vkus, niekomu mohla byt ta podla teba, hnusna, nudna, dalsim mohla pripadat vtipna a zabavna a inym to mohla byt najlepsia party na svete.

To iste plati o svadobnych satach a pod - kazdy ma iny vkus, tak co nedokazes prehltnut to, ze tu sa zapojili do debaty vo vacsine tie zeny, ktore pipikovu vyzdobu povazuju za nevkusnu. Ako urazene decko.

mondolina
25. máj 2020

Staré dámy pozor!
Zárukou skvelej rozlúčkovej zábavy, je čo najviac pinďúrov v akejkoľvek podobe.
Ináč bude nuda.

juliet86
25. máj 2020

no. najma sa spytaj nevesty ze co chce a co nechce. kazda sme ina... netreba to prehnat... ved poznas kamku nie? je to taky typ adrenalinovy alebo domasedko alebo stylova damicka? kolko casu a penazi maju jej kamky ? rada tancuje? je? pije? ma nejake zaujimave hobby nesplneny sen? ja som uz zazila stripterov. stripterku. rebierka. wellness. festival. diskoteky. hry. fakt ze bilion toho. zaklad je nech je to podla nevestinho gusta. mozte ist napr na vinnu cestum prenajat si pivnicku vinnu ak je vinarka gurmanka. aj s nejakym kurzom zaujimavym. mozete si pozocat limuzimu ci motokary ci motorky ak je autickarka. mozte ist na wellnes ak je taky tip. mozte si dat kurz tanca o tyci. mozte povymetat diskoteky. ist na degustaciu koktejlov.

petkaaa
25. máj 2020

@smejko25 čiže podľa teba rozlúčka kde nie je vsetko v tvare penisu je nudná? 😂 tak to sa pohybuješ v naozaj čudnej spoločnosti

s_lovenka
autor
25. máj 2020

@s_lovenka baby dakujem Vám no mame 24 rokoc cca priemer myslela som aj ja nieco my sme trafene strelené mlade baby. Dakujem Vám za rady 🙂)

janeninka
26. máj 2020

@s_lovenka určite sa naladiť na nevestu a podľa toho. Nápad na hru - zoznam úloh, kt.musí v ten večer splniť a až potom dostane povolenie na vydaj. Úlohy boli také trošku na prekonanie komfortnej zóny a mala si užiť ešte slobodu takže take ako ziskat tel.číslo od muža, zatancovať si s niekým, získať pozvanie na drink , kompiment, ukecat muža na vyzlečenie trička, zakričat na celý podnik vydávam sa a podobné. Príjemnu zábavu

natalala
26. máj 2020

@s_lovenka moje kamosky povymyslali vselijake otazky a poslali mojmu vtedy snubencovi nech ich zodpovie a potom ich davali mne a ze ci sme sa zhodli (napr tam bolo ze co ma na mne najradsej, aky prvy film sme spolu videli, co na mne nema rad, nejaku znamu osobnost co obdivuje atd. vselico sa da vymysliet) to sme hrali tak popri veceri a bolo to fajn 🙂 sme sa zasmiali. Potom som mala vselijake ulohy ja neviem napr ze niekto mi mal napisat basnicku, odfotiti sa s chlapom v cervenom tricku, spytat sa niekoho v bare na oblubenu polohu alebo na najlepsiu radu do manzelstva. Bolo tam vselico 🙂 ale zalezi to od povahy nevesty, my sme sa s babami zabavili ale niekomu to moze byt neprijemne 🤷🏼‍♀️ Kamosky prisli ku mne domov taka prepadovka uz okolo obeda a doniesli vselijake papanice co mame radi a potom sme boli v salone tam nas ucesali namalovali potom sme isli na veceru na taku terasu v starom meste na streche a potom tour de nase oblubene podniky. Bolo to v lete takze bratislava bola plna rozlucok zo slobodou :D stretli sme kopec hlavne chalanov z holandska, anglicka, nemecka...este aj mojho manzela s kamaratmi sme 3 krat stretli 😂 Baby mi este ako darcek urobili taky balicek kde kazda dala nejaku vec akoze co sa zide v manzelstve, take blbosticky akoze prepichnuty kondom, paralen na bolest hlavy ale aj take realne pouzitelne drobnosti. Bolo to velmi super a az ma dojalo ako si kamaratky na tom dali zalezat 🙂

natalala
26. máj 2020

@pribinak pre mna su tiez rekvizity v tvare penisu velmi prvoplanove a naozaj trosku trapne ale vidis asi sme obidve puritanky 😂 ako mat napr slamky pre srandu OK ale nie ze mas na sebe povesanych a okolo porozkladanych 10 druhov roznych penisovych rekvizit 🤦🏼‍♀️

natalala
26. máj 2020

@juliet86 velmi mudro pises 👍🏼 Naozj sa kreativite medze nekladu a velmi to zalezi na vkuse a zalubach nevesti.

uglybetty1234
26. máj 2020

ja som bola na rozlucke kde bola grilovacka v dome, a prisiel aj stripter. Bol uzasny a bolo to cele super.
Dalsia rozlucka bola na vikendovom pobyte, mali sme tricka pre kamosky a speci tricko pre nevestu. turistika, kavicky, restiky, disca. Tiez super!

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz