Rozlúčka so slobodou - organizácia

14. apr 2023

Ahojte baby,
Potrebujem poradiť. Chcela by som pre priateľku zorganizovať malu rozlúčku so slobodou aj s malou partiou báb. Zatiaľ to nejak nikto nezačal riešiť a chcela by som to zacat preto riešiť. Je tu niekto kto by mal nejaký originálny nápad? Aspoň na 1 deň nejaký program?
Dakujem

bolarazjedna
14. apr 2023

Tak je to individuálne, čo je pre teba (pre nevestu) originálne, čo ju poteší, a ci vôbec ma rada takéto veci.
My sme sa s babami stretli poobede v kaviarni, urobili mi úlohy (otázky na overenie, či dobre poznám priateľa, so zavretými očami som mala ovonat koreniny, a hádať - overili, či budem dobra gazdiná, mala som prísahu na konci). Potom sme sa presunuli do restiky a mali sme skvelú večeru, dobre sme sa porozprávali. Mne to stačilo.
Bola som na rozličné, kde sme hrali aj activity, kde sa všetko točilo okolo svadobnej témy.
Ale ty poznáš vašu partiuaj rozpočet , možno by vás potešila túra, spoločný wellness, let balónom, atď.

struhanka
14. apr 2023

Túra na horskú chatu, sauna, wellness, karaoke, splav na rafte, ísť do herne (kde sú šípky, biliard, dajú sa zatĺkať panáci kladivom, triafať do terča), akvapark s tobogánmi, výlet loďou…