Aký darček na rozlúčku so slobodou?

12. sep 2022

Ahojte, aky darcek mame kupit na rozlucku so slobodou? Bude mat taku mensiu party, a chceli by sme jej nieco kupit spolocne, nieco originalne, ale neviem co. Nejaky napad?

Dakujem!

kiki68
12. sep 2022

Nejaku mini kabelku? Zaujimavy kusok vyslovene? A mozno v tom nejake puta s kozusinkou alebo cosi taketo sexy, ze rozlucka so slobodou, pripadne taky ten okrasny podvazok. Ako neveste sa to dava myslim

vevulik18
12. sep 2022

Ahoj 🙂, ja som napríklad dostal od báb parfum, ktorý používam , podvazok, nejaké spodné prádlo 🙂

autor
12. sep 2022

@kiki68
@vevulik18 ano, tie bude mat na rozlucke. Cheli by sme nieco personalizovane. Nieco originalne na pamiatku. Ale neviem vobec, co. 😅

lenicka298
12. sep 2022

Ahoj, my ked sme robili rozlucku kamaratke, tak sme si vsetky kupili tricka team nevesty, jej tricko nevesta, serpu, korunku, a dostala vybavu pre pripad núdze - vibrator 🤭, valček na cesto - ak muž nebude posluchať, tam bol priložený taky versik, podväzok, a tortu s muzom na vrchu 😀

autor
12. sep 2022

@lenicka298 vibrator. To nie je zly napad. 😅

gladys_07
12. sep 2022

A potrebuje mat pamiatku z rozlucky so slobodou? Toto by som neriesila (ak sa bavime o dakom lapaci prachu do obyvacky). Ked chcete pamiatku kupte ten fotak co rovno tlaci fotky, budete mat aj pamiatku aj zabavku.

Darcek by som poriesila v sexualnom duchu, bud nejake fajne pradlo alebo mne sa velmi pacia aj budoirove fotky (teda ze by ste jej dali poukaz na photo shooting), ak je nevesta odvaznejsia. To sa vam aj zenich podakuje 😉

emma2782
12. sep 2022

Spravte takú párty aby si to pamätala aj bez pamiatky 😁 Tiež by som zvolila niečo erotické. Pomôcky, hračky, prádlo, prípadne stripter. Vy musíte vedieť aká je a čo by sa jej páčilo 😁

tyaja5
12. sep 2022

my sme kupovali kamaratke zazitok, kupili sme jej poukazku do hurricane factory, aby tam isla a teda ratalo sa jej to, hned po svadbe tam boli a pacilo sa, takze za mna nieco taketo pride mi to lepsie ako nejake hmotne darceky 😉

autor
12. sep 2022

@gladys_07
@emma2782
@tyaja5 dakujem. Uz sa to rysuje. 😅

wheel
12. sep 2022

vibrator je tradicny darcek pri takychto akciach.