Po akej dobe vás požiadal partner o ruku?

ishkaa
10. máj 2015

Chcem sa opytat mamky po akej dobe vas vasi chlapi poziadali o ruku?

emilia25
4. jún 2015

Ahojte u nas to bolo oktober 2005 zoznamenie novembet sme zacali spolu chodit v marci 2006 sme zacali spolu zit v maji 2007 zasnuby v decembri sme zostali tehu planovane a v nedelu sme mali 7 vyrocie nasho ano pred bohom.a mam toho najuzasnejsieho muza na celej zemeguli milujeme sa zboznujeme sa stale stale.

bea_trix
4. jún 2015

po necelych 8 rokoch, ale nebolo to poziadanie, skor rozkaz "vezmi si ma" 🙂

keischa
4. jún 2015

😀 po 9 rokoch ... Mala som 16 ked sme sa zoznamili tak stredna vysoka praca dom zasnuby dcerka a svadba 😀 sme spolu 13 rokov a svadba bola minuly rok

tomiholjubavi
4. jún 2015

hned, ked sa dozvedel, ze som sa rozviedla 😀 obkukoval ma uz asi 3 roky predtym 😀 ale suhlasila som s tym az po hodnom case. najskor sme spolu isli byvat, uz som sa raz prechytrila, tak som nechcela opakovat chybu.

barborazilina
4. jún 2015

po 5 mesiacoch od prveho rande 🙂 svadba bola o dalsie 4 mesiace 🙂

maria1989
5. jún 2015

ja som sa opýtala prvá, kedy sa vezmeme, zhruba na druhej - tretej schôdzke 😀 odpovedal niečo v zmysle, že počkajme. tak som si počkala - na iného 😀

briketa
5. jún 2015

Nasli sme sa cez dovolenku, boli kazdy den - cely den spolu, po tyzdni ma poziadal, po dalsich dvoch sme sa brali a sme spolu 14 rokov, mame tri deti. Niekedy je to naozaj osudove.

edie63
5. jún 2015

po 8 rokoch 😀 a teraz sme spolu uz 17 rokov 😎

marusik
13. jún 2015

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😀 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵 pre ocka 😎 to ocko šoferuje v okuliaroch

gabriellita279
2. okt 2018

My sme spolu rok a jeden mesiac a dva dni a mame už 7 týždňov dcérku a berieme sa 18 októbra 😀 ale poznali sme sa ako kamaráti dlhe roky predtým. Aj keď len na ulici ako ahoj, ale takto to dopadlo a veríme že navždy 😉

zamilion
2. okt 2018

po dvoch mesiacoch (a nie, nebola som tehotná)

bucko555
2. okt 2018

po 3 mesiacoch a tiez som nebola tehotna, tyzden pred vyrocim jedneho roka spolu sme sa brali, teraz o 2 tyzdne oslavujeme 8 rokov manzelstva