Svadba na druhy pokus

arasidka123
24. júl 2018

Ahojte dievčatá ☺chcem sa len opýtať..prvýkrát mi to bohužiaľ nevyšlo a po piatich rokoch bol koniec..avšak našiel sa človek,ktorý sa ani vo sne neda porovnať s mojím ex..myslím v dobrom..a tak sme sa rozhodli vziať sa,ibaže ja už môžem mať iba civilný sobáš..keďže som sa už v bielych šatách vydávala,tak by som sa chcela opýtať na váš názor či je vhodné mať ešte raz biele alebo už nie..predtým biele boli skôr také spoločenské keďže som čakala bábo a ani svadba nebola až taká tradicna ako bývajú normálne svadby..blbé komentáre si prosím vás odpustite..

vladinka
25. júl 2018

@arasidka123 ale kyticu som nemala, to mi uz bolo trápne 😂😂😂

majusska202
28. júl 2018

Ja som sa vydávala tehotna tiež mi dala starká prednášku že by som nemala mať biele... No a čo svadbu sme plánovali dávno predtým ako som otehotnela. Podľa mňa nič zlé na tom nie. Daj si podľa seba ak sa cítiš na biele nech sa páči

caelley
29. júl 2018

Nie som vydata, ale mojim snom je svadba niekde vonku pod altankom, nie v kostole ani na urade... A dlhe biele kremove saty, nie snehobiele 🙂 Taku svadbu mozes mat pokojne aj keby bola tretia a saty si daj take, ake chces, absolutne by som neriesila minulost a to, ze si raz uz vydata bola. Teraz si zalubena, teraz si chces vziat svojho priatela, teraz chces zalozit novu rodinu, oslav to ako to teraz citis. ❤