Svadba na druhy pokus

arasidka123
24. júl 2018

Ahojte dievčatá ☺chcem sa len opýtať..prvýkrát mi to bohužiaľ nevyšlo a po piatich rokoch bol koniec..avšak našiel sa človek,ktorý sa ani vo sne neda porovnať s mojím ex..myslím v dobrom..a tak sme sa rozhodli vziať sa,ibaže ja už môžem mať iba civilný sobáš..keďže som sa už v bielych šatách vydávala,tak by som sa chcela opýtať na váš názor či je vhodné mať ešte raz biele alebo už nie..predtým biele boli skôr také spoločenské keďže som čakala bábo a ani svadba nebola až taká tradicna ako bývajú normálne svadby..blbé komentáre si prosím vás odpustite..

luzzia
24. júl 2018

@arasidka123 ahoj, co by si nemohla 🙂 na reci sa vykasli a urob si svadbu podla svojich predstav 🙂 ved aj meghan markle bola uz raz vydata napriklad 🙂

ukulela
24. júl 2018

@arasidka123 saty si vyber take, aby sa tebe pacili a aby si sa ty citila prijemne. ak si mlada, v pohode aj biele "princeznovske" ... nevidim v tom ziadny problem. (kolega mal nedavno svadbu, rozvedena zena uz s dvoma detrmi, uz cakali tretie a saty ako princezna a ziadny problem ... nikto nic neriesil.

raduska1991
24. júl 2018

ahoj ja sa idem tiež o dva týždne vydavat druhy krat a ani nie rok od rozvodu a tiež v bielom ja moj nastavajuci je rozvedeny je to o tom co sa pači tebe si myslim

arasidka123
autor
24. júl 2018

@ukulela no my máme presne túto situáciu..dve deti už mám a teraz s priateľom čakáme tretie..tak preto som myslela že či je to vôbec vhodné..

maminuska
24. júl 2018

@arasidka123 vydávala som sa druhýkrát s dvoma deťmi keď som mala 34 rokov. šaty som mala smotanové , jemnulinko dožlta , hladké so spodnou krajkou . Vo vlasoch som mala jemné kvietky

luzzia
24. júl 2018

@arasidka123 treba si vybrat saty, ake sa ti budu hodit a v akych sa budes citit prijemne, pekne a pohodlne, sama sebe sa pacit.. treba zvazit aj to tehotenske brusko, nakolko bude viditelne a podla toho vybrat nejake pekne saty 🙂 ono ani nejde o to, ci budu biele, smotanove alebo ake, ale hlavne aby sa hodili a svedcali.. asi uplne najhorsie je, ked si niekto vyberie strih nevhodny k svojej postave a potom to cele vyzera zle alebo komicky.. a tam uz je asi uplne jedno, akej su farby 🙂 ja som nahodou videla aj tehulky s bruskom v krasnych, vhodne zvolenych bielych svadobnych satach 🙂

vroni
24. júl 2018

@arasidka123, isteze je to vhodne. Je to tvoja svadba, tvoj princ na bielom koni (mal by byt), ked chces mat princeznovske biele saty, daj si ich a uzi si to. Vsetkych ostatnych je do toho velke nic

viktoria1425
24. júl 2018

@arasidka123 ahoj samozrejme, ze si daj také šaty ake si praješ 😊. O reci iných sa nezaujimaj. Inak gratulujem

henikav
24. júl 2018

@arasidka123 je to vhodne, vyber si saty ake sa ti pacia 😉

arasidka123
autor
24. júl 2018

@luzzia nooo ono bruško tehotenské nebude lebo svadbu chceme až budúci rok v lete..

luzzia
24. júl 2018

@arasidka123 jaaj tak potom uplna pohoda, ked uz vtedy brusko nebude, tak naozaj nebude problem vybrat krasne saty podla predstav 🙂

junovedievca
24. júl 2018

V pohodeeeee,urob tak aby si sa citila prijemne. A na mieste tvojho buduceho mazela by som ta chcela vidiet krasnu v bielom.je to vynimocny den.takze s kludom do toho.

deti95060810
24. júl 2018

dnes v Tatrách som videla svadbu - nevesta mala svadobné šaty vo farbe šampanského...bola krásna...vek max 30r.
ja by som už biele nechcela pri druhej svadbe - skôr by som volila krémové, popr. bledomodré... Ale samozrejme je to tvoja dvadba, tvoj výber...

samanta44
24. júl 2018

@arasidka123 podľa mňa normálne a nad anulaciou sobáša v kostole si nerozmýšľala?

biba12
24. júl 2018

@arasidka123 daj si co chces, mas zit zivot podla seba, nie podla toho , co chcu ostatni. A raz ked budes stara babina budes pozerat foto a povies si, super, ze som nasla odvahu, vykaslala sa nato, co si kto mysli a dala som si ich 🙂 uzi si to , bav sa 😊

alex666
24. júl 2018

@arasidka123 Kludne biele, alebo nejake blede. Ak vsak chces biele, tak do toho. Asi by som zvolila bez zavoja, lebo zavoj je symbol nevinnosti. Co sa tyka stylu, tak za mna skor nieco decentnejsie a jednoduchsie (ale stale krasne 🙂

arasidka123
autor
24. júl 2018

@samanta44 rozmýšľala a aj zisťovala.ci by sa dalo,ale po pokeci s kamošom kňazom sme zistili,že nie je na to dôvod,ktorý by mohol byť určený ako príčina anulacie..a na druhej strane popravde ani nemám chuť sa naťahovať zas po súdoch..

arasidka123
autor
24. júl 2018

@alex666 áno áno bez závoja by som určite..Max nejakú ozdobu alebo kvietok..ono síce ešte času dost lebo nad presným dátumom sme zatiaľ nerozmýšľali ale tak pomaličky asi treba popremýšľať že čo a ako ☺

danicabbb
24. júl 2018

@arasidka123 kľudne aj biele ja som po 2 druhykrat a mala som biele bez zavoja pohoda

pupi14
24. júl 2018

Ak sa na to cítiš tak choď do toho, ja by som neváhala, ak by moje srdiečko po tom pišťalo 🙂 Alebo nejaký venček na hlávku 😉

mijunik
24. júl 2018

@pupi14 hehe, venček nieeeee, ten je symbolom panenstva... To by nevesta, ktorá má tri deti, ťažko vysvetľovala... 😀😀

janinah
24. júl 2018

Neinvestovala by som do bielych dlhých princeznovských šiat na sobáš na úrade,radšej niečo ,čo využiješ aj potom...osobne by som si dala svetlé /nie biele/ šaty alebo kostým a určite bez venčeka/to je ešte stále symbol "nevinnosti" a prišlo by mi smiešne mať ho na hlave a tri deti pri mne😉

meredith83
24. júl 2018

@arasidka123 Ja som mala civilnu sice prvu a mala som biele saty nie normalne velke ale boli to svatobne... pracujem v hoteloch a videla som civilnu svatbu aj s detmi a krasne velke svatobne saty korunky a zavoj... Taktiez par mal najprv deti a potom kostolnu svatbu a tiez velke saty. Ide o teba ako nevestu ako sa rozhodnes a co si ostatny myslia to je ich vec 😅 Ked tuzis po bielych satoch tak si ich zariad...

zuzanka.zuzu
24. júl 2018

@luzzia meghan markle je rozvedená dokonca 2x ak sa nemýlim 😉
@mijunik a čo má čo a hlavne KOMU vysvetľovať? 🙄 ak sa neveste páči, tak kľudne aj venček 🙂
@arasidka123 ak by sme sa mali riadiť tým, čo iní povedia, tak kráľovná Victoria by sa nikdy nevydávala v pohrebných bielych šatách... a to bola kráľovná! omg čo poddaní povedia 😂 tak napríklad ja osobne si neviem predstaviť svadbu v kostýme alebo iných ako bielych šatách (resp. jej odtieňoch). ja som mala civilnú o 2 svedkoch a šaty ako princezná 💃 urob ako TY chceš... kludne si daj aj hnedý nohavicový kostým 😎

pupi14
24. júl 2018

@mijunik bóžinku to som si ani neuvedomila, že je takým symbolom, len mi to napadlo, že teraz je to trendy :-P

ukulela
24. júl 2018

Ale venček, nevencek, ktorá sa dnes vydáva ako panna? Keď sa mi venček ako ozdoba páči, dám si 😁

jana_eyre
24. júl 2018

preco.by to nebolo vhodne? daj si ake sa ti pacia, ak sa najde nejaka nespokojna tetka, tak si mysli svoje..

ja som mala 13m syna, druhu dceru v bruchu a vydavala som sa v bielom.. muzova krstna mala nejake pripomienky, ale to by ona zrejme mala na cokolvek ine ak by som aj bola v kostyme, ako mi povedala, ze cakala skor take oblecenie.. vtedy sa ma dokonca aj svokra zastala 😁

alicka850
24. júl 2018

Ja som sa vydavala pred dvoma mesiacmi druhykrat za dlhorocneho partnera. Obaja sme rozvedeni, bolo nam trochu trapne robit za teatralne vystupy v bielych satach a hostinu, dary, slzy a vsetko co k tomu patri.Tiez mam dceru z prveho manzelstva a spolu mame uz 3r syna, ale my sme boli za malu svatbu, deti, my a dvaja svedkovia v tajnosti, trvala 15minut. Mne osobne by bolo neprijemne zas sa stylizovat do ulohy nevesty v bielych satach ked viem, ze pred par rokmi som niekomu inemu prisahala pred oltarom vernost za hrob a po 4 rokoch rozvod. Nastastie moj manzel mal podobny nazor a pre nas bola ta svatba skor nevyhnutna formalita z hladiska syna a majetku. Obaja sme nazoru, ze nie svatba, ale kvalita vztahu je dolezita a preto sme to riesili takto. Rodicia boli prekvapeni, ked sme im to dodatocne oznamili, ale zijeme spolu uz dlho, takze to pochopili. Ak mas vsak potrebu to prezivat ako nevesta v bielych satach, tak ostatnych neries a urob to podla seba.

mijunik
24. júl 2018

@zuzanka.zuzu máš pravdu s tým venčekom. 🙂 Dôležité je, aby bola nevesta šťastná a aby si svoju svadbu užila. 😁

vladinka
25. júl 2018

@arasidka123 ja som sa tiez vydavala druhý krát a branila som sa bielym šatám,ale nahodou som objavila jedny úžasné,tak som neodolala (ziadna tortova róba - mam ich v bazare. Tiez sme mali svadbu len na úrade, bolo nas asi 25, mali sme to v restauracii aj s DJom a zabava bola perfektná😁. Prajem vela šťastia👍