Ako prestať myslieť na ex?

12. jan 2021

Ako sa vam podarilo zabudnut na ex, ktory vam ublizil? Viem, ze uz nikdy nebudeme spolu, ze sa to neda zvratit a ze je to zly clovek, ale napriek tomu na neho neustale myslim😢

1aduliatko1
12. jan 2021

chce to čas

iffushka
12. jan 2021

To by aj mňa zaujimalo

milanija
12. jan 2021

Ak je to zlý človek tak miluješ svoju predstavu o ňom a nie jeho. Mne túto mudru vetu povedal múdry človek a zmenil mi tým zmýšľanie o danom človeku.

sissy27
12. jan 2021

V prvom rade sa netreba snažiť zabudnúť, to je nereálne. Treba si dať reálne ciele - vyrovnať sa so situáciou a uvedomiť si, že ak mi ten človek dokázal úmyselne ublížiť, tak zas až taká strata to pre mňa nie je.

nicol_ka55
12. jan 2021

Co na nom vidis, ked vies, ze je zly clovek? Nerozumiem celkom :O

katkati
12. jan 2021

Niektorí zlí muži sú dobrými milencami.

jenny224
12. jan 2021

V podstate je aj jedno, či je to zlý, alebo dobrý človek. Viem, že veľa ľudí ide metódou znechutenia si svojho ex, ale toto aspoň ja neuznávam. Podstatný je čas - snaž sa ho stráviť zmysluplne. Ide o to, aby si nakoniec necitila voči nemu zášť, smútok, lásku, proste silne nabité emócie. Telefonuj, alebo píš si s priateľmi (keďže von sa moc chodiť nedá), čítaj knihy, pozeraj filmy, kľudne aj nejaké motivačné (partner ťa mal niečo naučiť, aj keď vám to nevyšlo), venuj sa naplno práci/škole, uč sa online cudzí jazyk, proste venuj sa sama sebe, zdokonal sa v niečom, odovodni si, akú lekciu si z toho celého vezmeš a ponaucis sa do budúcna 🙂

dada153
12. jan 2021

Ja mam uplne presne to iste. Uz je to 3roky co s nim nie som a som zasnubena s inym aj mame male krasne dievcatko ale vzdy ked sa pohadame mysim na mojho ex. Je to sialene a tiez mi urobil vela zleho strasne ho nechcem mat rada ale myslim ze mi sem tam az chyba. Ale viem ze by to tak byt nemalo.

cippi
13. jan 2021

Podla mna zlych chlapcov si zeny zapamataju viac ako tych dobrych, to je fakt 🙂. Podvemodme ich casto pritahuju, neviem preco to tak byva, ale dost casto sa to deje. Preto takymto zeny podlahnu 🙂

joplinka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz