Ako prestať myslieť na tehotenstvo?

28. sep 2022

Ahojte mam jednu 4 rocnu dcerku a chceli by sme druhe dieta no rok a pol sa nedari ako prestat na to mysliet som uz znechutena..prve sa podarilo hned..teraz je to ako nekonecny pribeh…

stellarstar
28. sep 2022

Dajte si prestávku od toho mesiac dva. A potom choďte dvaja niekam na dovču

autor
28. sep 2022

@stellarstar dakujem ale dovoleniek vyletov mame dost
Netlacime extra na to ja nic nemeram ani nerobim ovu testy ale v hlave to mam non stop a neviem to vypustit 😭

janetinka27
28. sep 2022

takych nas je vela, co sa nedari. jednoducho treba zit dalej. neviem, co na to povedat. budte radi za to co mate. rozumiem ti, nezlahcujem to, my cakame na prve 5 rokov a musime fungovat. ale sme vdacni, za to, co mame.

lucia7933
28. sep 2022

alebo co mam povedat ja...v priebehu tohto roka uz 2x zamlcany potrat...a deti nemam zatial ziadne😢

stellarstar
28. sep 2022

Tak okrem pauzy je druhá možnosť ísť obaja na vyšetrenia. Napr zla funkcia štítnej žľazy o ktorej možno nevieš môže hneď spôsobiť problémy pri otehotneni

autor
28. sep 2022

@lucia7933
@janetinka27 ja viem mate pravdu a drzim Vam velmi palce❣️❣️❣️ asi by som sa mala spamatat a tesit sa z toho vsetkeho co mam mozno sa Vam to zda ze som nevdacna ale ked hlava nepusti…

lucia7933
28. sep 2022

ja viem ze tuzba je velka verim ti..tiez by som chcela mat v buducnosti 2 zdrave deticky...ale momentalne budem vdacna ak sa nam podari a hlavne udrzi aspon to jedno...

petko81
28. sep 2022

My máme 9 ročného.a po 8 rokoch na nám narodila dcéra,ale trvalo štyri roku kým som otehotnela.
A jeden potrat.
Držím vám všetkým prsty

autor
28. sep 2022

@stellarstar ja som bola u gyn mam vsetko ok a muz pomalsie spermie ale ze to kazdy mesiac sa moze menit… nechce sa mi vobec chodit po lekaroch😭neviem ci mam nieco so stitnou zlazou 😳

autor
28. sep 2022

@lucia7933 drzim ti palce a verim ze sa podari!

lucia7933
28. sep 2022

dakujem 🙂 no nas cakaju vysetrenia :( az potom sa mozeme znova snazit...chceme zistit pricinu

autor
28. sep 2022

@petko81 waaU to je super ze sa to podarilo❣️ no ja uz budem mat 33rokov… tak aj preto som taka ze uz asi aj vek tlaci

ja_bb
28. sep 2022

Viem si predstaviť, mali sme to iste .. isli sme skusit aj kliniku a posledný pokus vysiel, ešte pred navstevou. Existuje taka pekná veta,ktorou sa snažím riadiť a pomahala mi aj v tomto...

"To,ze si prajes spravnu vec este neznamena,ze si ju prajes v správnom case." Prajem teda,nech ten cas nastane coskoro.

autor
28. sep 2022

@lucia7933 podla mna ti daju nieco na udrzanie a coskoro budes tehotna a donosis 😊

stevvvka
28. sep 2022

Vek este netlaci. Pravdepodobne ta tlaci predstava, ze das dcerke surodenca, ze chces, aby sa spolu zahrali. Vzdaj sa tej predstavy. Uzi si dcerku, ked pride druhy drobec, nebudes mat na nu tolko casu. Predstav si, ake to bude fajn, ked bude vacsi vekovy rozdiel medzi nimi, hladaj v tom vyhody, ze ti s babom pomôže.. A bud vdacna za to, co mas. Nemyslim konkretne, ze uz jedno dieta mas, ale za vsetko. Za kazdu drobnosť. Uzivaj si, ze mas dieta odrastene, mozes ist do kina napr...

autor
28. sep 2022

@ja_bb to je krasne dakujem je to tak clovek ked nieco najviac chce tak to nepride ale asi je to tak ze ked to najmenej cakame vtedy to pride… no len je smutne ze ja si neuzivam vsetky radosti ktore mam okolo seba ale mam stale hlavu nad tym ze kedy to uz konecne bude…

autor
28. sep 2022

@stevvvka dakujem ano mas uplnu pravdu musim zacat na tom pracovat aby som tomu nechala volny priebeh aby som to vypustila z hlavy…uzivat si vsetko co mam…

stevvvka
28. sep 2022

Viem, ze je to tazke, ale kedd pride druhe, budes kojit, prebalovat, nespat.. Teraz si hovor, ze ak pride druhe, budes o vela ukratena, aj si napis veci, ktore sa nebudu dat robit a teraz vyuzi ten cas.

nevenka
28. sep 2022

Ale vek netlaci, neboj...sestra caka konecne vytuzene prve v 36.
Ja mam 39 a ked sa mi narodi dieta, budem mat takmer 40 rokov. A to som ani velmi nechcela uz. V 37 som mala tretie dieta, neplanovane a lekar na to, ale prosim vas, aky ze je to vek...V tomto hlavu hore, neblokuj sa este aj tymto 😉.

autor
28. sep 2022

@stevvvka dakujem mas pravdu ❣️

lucii54
28. sep 2022

Ja viem je to ťažko, my sme začali niekedy v marci a veľmi som chcela.. lenže pri turnusoch 3-4tyždne to do júla nevyšlo ani raz, vždy bol v robote.. revala som stále lebo som veľmi chcela a nedalo sa.. v júli to vyšlo na prvý krat tak som rada že čakáme.. je to na psychiku dosť

petko81
28. sep 2022

Ja som tiež rodila toho roku v marci v 33 rokoch.uz som ani nedúfala drzim prsty

stellarstar
28. sep 2022

Nechaj si zatiaľ skontrolovať štítnu a manželovi kup nejaké vitamíny, držím palce

ivangeline
28. sep 2022

Pozri sa na to z druhej strany. Ja budem mat 4 deti za 5 rokov. Tiez to nie je uzasne a skvele byt takto plodna ;) Kazdy ma nieco,co nemoze mat. Ale zvycajne aj nieco,co nema iny. :D Takze dakujte,milujte sa a zite. ;)

autor
28. sep 2022

@lucii54
@ivangeline
@stellarstar
@petko81 dakujem Vam za skusenosti a rady😘

saxano2222
29. sep 2022

@autor
a robila ti gynekologicka hormonalny profil? Je vsetko ok?
Prip skusit folikulometriu, mozno nedozrievaju vajicka ako maju, tak nech to mozte riesit.
Ja som chodila rok po doktoroch kym som upravila cyklus, vobec ze nabehla ovulacia, potom 2potraty 10 a 20tt. Takze my cakame este na nase prve ❤️
Ale chapem ze tuzba po dalsom je rovnaka a clovek sa zamysla a stresuje tym, ze preco to teraz vlastne nefunguje, ked predtym nebol problem.
Drzim vam palce nech je mala cim skor big sister ;)

autor
29. sep 2022

@saxano2222 dakujem,ano bola som profil vsetko ok hyfosy priechodnost vsetko ok aj ovulacia prebieha…tak asi treba cakat a vypustit to z hlavy…a uvidime ci sa podari 🫶🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre