Nezhody v partnerstve a tehotenstvo

17. máj 2020

Ahojte s priateľom som 4roky momentálne som 13tt tehotenstva nedarilo sa nám snažili sme sa a podarilo sa, lenže problém je ten ze môj priateľ mal v decembri fake účet na fb ktorý som odhalila a nasla som tam správy s jednou babou s ktorou sa sem tam stretávali Chcela som od neho odísť prosil ma aby som mu odpustila ja blbka som mu to odpustila a ked som sa s tým už vyrovnala tak pred večerom som mu nasla ďalší nik na ktorom písal tiež s tou istou babou, a dodávam že nevyhla dávala ona jeho ale on ju.. Teraz neviem ci mam od neho odísť alebo mam myslieť na babetko ktoré sme tak dlho chceli, pre mňa je to teraz dosť psycho a vôbec to k tehotenstvu neprospieva Poraďte Uz sa nemám na koho obrátiť aj sa hanbím to niekomu povedať, doma ma všetko starám sa o domácnosť a nezanedbavam ani seba ani jeho, fakt mu nechýba nič neviem prečo to robí, mal by sa skôr tešiť na svoje prvé baberko

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daganov
18. máj 2020

@kiki68 ubezpečujem ťa, že keby ťa chcem v čomkoľvek oklamať, tak sa mu to podarí. Nikdy som neliezla partnerovi do mobilu, na čo aj, keď mi ho sám podá, ak nemá okuliare, alebo ma požiada, aby som odpísala na SMS, lebo on to robí nerád. Tiež mu poviem, ak mám ruky od niečoho, nech pozrie, kto mi čo písal, nemáme medzi sebou tajnosti, nemáme čo skrývať, ale rešpektujeme súkromie toho druhého. Opakujem, ak vám to vyhovuje obom, je to v poriadku, ja by som z takého vzťahu ušla a to som v živote nepodviedla žiadneho svojho partnera, ak mi vzťah nevyhovoval, tak som ho ukončila. Vlastne raz som zažila takého paka, ktorý ma sledoval, ale to som stopla po asi šiestom rande. Takže to, čo radíš jej situáciu absolútne nerieši. Zrejme by to nevyhovovalo ani jednému z nich a ak je jej partner typom, že potrebuje dvíhať svoje ego tým, že oslovuje iné, nemusí to robiť virtuálne, môže aj naživo.

daganov
18. máj 2020

@retatka vážila by si si takého muža? Považovala by si ho za svoju oporu? Ja nikdy

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daganov
18. máj 2020

@retatka prečo chudáčisko? Veď mal možnosť to ukončiť, aj má, zrejme mu to vyhovuje.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
18. máj 2020

@daganov
Možno sa bojí ukončiť tento mega vzťah. Lebo potom príde "trest" bohvie akým spôsobom sa držia na krátko.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
18. máj 2020

@daganov nikde nepíšem,že svadba je 100% záruka šťastného života....ale už samotný fakt požiadania o ruku,snaha o záväzok,potvrdenie toho,že ona je pre neho tá pravá už aj to predsa niečo znamená,nemyslíš? pre mňa to určite znamená veľa ,aj preto som otehotnela mesiac po svadbe,nie skôr,lebo jednoducho isté veci sú storočiami potvrdené ako správne ,slušné,štandardné...a nemá význam byť v tomto moderný za každú cenu...mnoho žien by sa rado dočkalo tej žiadosti o ruku,tá neprichádza,myslia si,že tehotenstvo to zmení,nič sa nedeje,tak potom sa už len tvária,že svadbu netreba,však to len papier...no čo už asi majú robiť,ak to tak vyšlo a nechali so sebou vybabrať...a ešte aj tomu dieťaťu dajú mužove priezvisko,tak toto už nepochopím vôbec

darina2711
18. máj 2020

Prečo?aj ja som dala malému priateľovo priezvisko lebo som to tak chcela ja aj on,hoci nie sme manželia a nešli sme na to tak ako po stáročia,nebrali by sme sa len kvôli synovi....je to hodne aj dvoch ľuďoch ,nehádzala by som všetko do jedného vreca....Poznám ľudí ktorí sa brali ešte bezdetní ,šli na to ako sa má a chovajú sa teraz k sebe ako sedliaci....

janinah
18. máj 2020

@darina2711 keby ť apožiadal o ruku ,tak odmietneš? ale úprimne...ak odmietneš,tak prečo?...

darina2711
18. máj 2020

@janinah na toto sa nedá odpovedať,tomu predsa veľa predchádza v každom vztahu,ty nepoznáš ten môj...kde máš záruku šťastného manželstva či vzťahu nikde,či už vydatá alebo slobodná,z deťmi či bez nich,podľa starých zvyklosti alebo modernej doby....je to len o dvoch ľuďoch ,vždy...buď sú rozumní alebo blbí....toto zrejme veští spokojnosť vo vzťahu a žiadne predsudky.A ked chces odpoved-preconbybsom mala odmietnuť?príde mi to oveľa romantickejsie a skutočnejsie keď už pozná aká som aj napriek tomu vylezie do chomúta...veď je doba moderná,môže si vybrať sám a nie zastaralé že sa proste "musí" !!!

janinah
18. máj 2020

@darina2711 takže si vybral a nepožiadal...a sme doma...no,tvoj život....neriešim...ale ani môj názor nezmením...chlap má byť CHlapom...

darina2711
18. máj 2020

@janinah oh bože ja neviem čo tu riešiš,vôbec netušís ako žijeme my,ja zbožňujem takéto mudre osoby čo do všetkého vidia 🙈 neviem čo to znamená že chlap má byť chlapom teraz v tvojom podaní ale ale radšej si to nechaj pre seba....názor si nechaj,nemeň radšej.

janinah
18. máj 2020

@darina2711 trafená hus zagágala? si mi ukradnutá,radšej budem vydatá so zastaralými názormi ako družka kohosi a matka dieťaťa,ktoré má iné priezvisko ako ja..maj sa

darina2711
18. máj 2020

Bože dievča zlaté sa spamataj,šak si buď ale nechápem čo vrtas do ostatných....normálne mi to nepríde ,je trošku prízemné čo si tam napísala ale máj si co chces.Take chujoviny dokážeš riešiť,no je vidieť ako si spokojná keď vieš podľa seba ako naživaju ostatné slobodne 😄😄🙈🙈dobrý bože ludska hlúposť je nekonečná

anomylka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daganov
19. máj 2020

@janinah ja osobne s tebou súhlasím, otehotnela rok po svadbe, ale to neznamená, že vždy je to to najsprávnejšie riešenie pre všetky ženy. Poznám ženu, ktorá žiadosť o ruku odmietla, lebo vie, že jej partner mal problém s pôžičkami a nemala nikde istotu, že v tom po uzavretí sobáša nebude pokračovať, no potom by už dlhy boli spoločné. Žijú spolu šťastne aj bez sobáša už roky, aj keď nikto nevie, či mu ešte niekedy neprepne. A ani nepoznám dôvod (ak ním teda nie je viera) na to, aby súhlasila so sobášom žena, ktorá je rozvedená alebo vdova, deti odrastené, jej partner je na tom tak isto, každý má už niečo vybudované, čím sobáš zlepší ich spoločný život? Je to prípad od prípadu, tiež sú pre mňa niektoré rozhodnutia žien nepochopiteľné, ale to neznamená že to, čo si myslím ja, je jediné správne. Vidím okolo seba veľa párov v šťastných dlhoročných manželstvách, aj veľa párov, ktoré spolu žijú bez sobášneho listu a tiež sú roky šťastnými. Ak je partner alebo partnerka napr. sebec, lakomec, žiarlivec a pod. sobáš to nezachráni.

oktoberbaby2020
19. máj 2020

@darina2711 tak ale ma doma tehotnu a nic ine nema v hlave nez toto? Ehm.... Chuj sorry

darina2711
19. máj 2020

@oktoberbaby2020 to je máš pravdu,situácia nepríjemná ,ťažko hodnotiť

oktoberbaby2020
19. máj 2020

@darina2711 akoze flirt ok a hlavne ked je stereotyp atd. No ked uz mam tehotnu partnerku a sancu mat dieta po ktorom som tuzil, tak snad ma chlap gule. Ak nie, tak radsej sama.... Len je cudne ze je v 13.tt cize kvazi po nevere este na tom pracovali no. Ale tak to sa uz slecna musi sama rozhodnut🙂 drzim jej kazdopadne palce aby bolo zdrave❤️ostatne uz nejak bude

autor
22. máj 2020

No ďakujem všetkým aspoň ze si to prečítali, ja som tu babu surovo chytila vonku a prikázala som jej pred mojimi očami mu zavolať povedala mu ci nevybehnu na cigu, priateľ ju surovo odmietol poslal ju do pi.. A ze aby mu viac nevolala.. Neviem to mi v tej rýchlosti napadlo ked som ju videla, je pravda ze ho lubim a moc A moc myslím na to bábätko že chcem aby mal komu hovoriť ocko aby vyrastal pri nom.. Samozrejme ze tým si moju dôveru nezískal naspet dôvera sa vytvára časom niekedy to trvá roky to viem.. No pokúšam sa byť v klude On tvrdí a prísaha že snou len písal a volal ze neboli vonku že snou nič nemal, no to mi nikto nezaručí.. Skúsila. Som mu dat ešte jednu šancu, uvidíme ci si ju bude vážiť všetko chce čas.. Každopádne baby veľmi vám ďakujem za vaše názory a povzbudenia moc si to cením 🙂

zarka2020
1. jún 2020

Posli ho kade ľahšie.... Budeš mať babetko, nebudeš sama a len sa budeš trápiť v tehotenstve. Ja som mala tiež priateľa a po 2 rokoch som mu v mobile nasla ako si píše zo ženami na pokeci a ponúka im peniaze za sex... Sme sa riadne pohádali a povedal ze to už neurobí.. A jasne urobil si ďalší nick a zas to isté ... A potom mi povedal ze bol so mnou len aby nebol sám, ale ze nikdy nechce deti a potom do konca že ani ženu nechce.. Teraz má 39 rokov a je stále sám a slope(ja som bola od neho o 12 rokov mladšia) . .. Srať takého chlapa, takému neprajem nič len ostať do konca života sám...... Teraz ma priateľa s ktorým sa ľúbime a už pracujeme aj na bábätku 🥰 a neboj sa, v živote nájdeš ešte chlapa co ta bude ľúbiť a nebude klamať a bude mať rád aj tvoje dieťa 🙂

zarka2020
1. jún 2020

Jaaaj ja som si neprečítala posledný koment co ti písala.... No uvidíš tak mu daj ešte jednu šancu ale ak ta zas oklame tak není o com.. A hlavne sa moc netráp kvôli bábätku 🙂

lienocka2808
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienocka2808
5. jún 2020

@janinah toto je mozno v krestanskej komunite platne. Treba si uvedomit, ze nie kazdy ma taketo zmyslanie a vieru a netreba tlacit nasilu nieco, o com si TY presvedcena. A je treba si uvedomit jeden FAKT, ze viac ako 50 percent manzelstiev sa rozvadza.. Tak to mi potom nejako nevychadza o akej istote tu hovoris. Manzelstvo nezarucuje o nic vyssiu istotu, ako spoluzitie partnerov.