Ako to je, keď s dieťaťom odídem bývať na druhý koniec Slovenska?

10. aug 2021

Muž sa mi vyhráža, ze budem rovnako povinná mu nosiť dieta na víkendy určené jemu. Je to pravda?
Vraj tak, ako bude on chodiť pre nu, mam povinnosť mu aj ja odviezť ju k nemu?
A ako bežné určuje súd stretávanie sa s otcom? Každý druhy víkend? A ako je to s malým 1,5r dieťaťom? Môže mat právo si ju brat aj takú malinku?

autor
10. aug 2021

Keď

majstra
10. aug 2021

Jeho pritomnost? Nehnevajte sa, ale nechajte priestor otcovi a dietatu. Nrmusite mat vsetko pod kontrolou

elizabet173
11. aug 2021

@majstra priestor otcovi? Ktorý s dieťaťom stráca trpezlivosť po desiatich minútach? Ktorý jeho matku psychicky a fyzicky týral, o čom sú záznamy na polícii? Dieťa má rok a pol, nie desať.

lenka0714
15. aug 2021

Úplne ta chápem, ja som sa sa rozvádzala, keď mala mala 1.5 roka, tiež sa ex nevedrl postarať o dieťa, tvrdil, že už sa teší, keď bude väčšia, rozviedli nás, súhlasila som (pod nátlakom), že si ju bude bravat každý druhý víkend od 2 rokov, po čase som mu zase (pod nátlakom) súhlasila s ďalšími vecami. Teraz viem, že som spravila chyby a preto si pamätaj, stoj si za svojim pocitom a chod si za tým, nedaj sa ovplyvňovať jeho nátlakmi, vyhrazkami, stoj si za tým, že sa musí stretávať s malou len za tvojej prítomnosti (hodinku, dve vydržíš). Žiaden sudca nedá malé 1,5 ročne dieťa na noc prec od matky, ak s tým matka súhlasí...