Mala by som mať počas rozvodu právnika?

obcanka123
16. máj 2023

Manžel s rozvodom súhlasí. Potrebujem sa dať zastúpiť právnikom? Ak áno,koľko to stojí? Ďakujem

panonia
16. máj 2023

Pri rozvode pravnika nepotrebuješ.

pininka1
16. máj 2023

Nepozname ostatne detaily, moze suhlasit, len aby si nebola prekvapena co zacne na sude vytahovat. Moja suseda tak dopadla, na vsetkom boli vopred dohodnuty a on zrazu spustil take veci na sude, ze ona nevedela ani reagovat z toho soku.

tiezjedna
16. máj 2023

@obcanka123 zastupovať ťa nemusí, ale prebrala by som s ním situácie, ktoré môžu nastať. Aj keď ste sa dohodli. Nikdy nevieš, či mu nehrábne v bedni.

rebrambora
16. máj 2023

Urcite ano. Kvoli majetku atd.

panonia
16. máj 2023

Pri rozvode sa nerozdeluje majetok, ale skuma sa dôvod rozvodu. Pravnika budes potrebovat až po rozvode keď si budete delit majetok.

lauraaaaaa
16. máj 2023

@obcanka123 áno na tvojom mieste áno závisí čoho si schopná či sa vieš ubrániť aj sama ja som nemala 1x ,druhý krát ano no nikde som sa nedostala .anemam právnika ,súhlasila som aby bol pokoj

luccija
16. máj 2023

@pininka1 presne tak ..doma sa kamarátkin muž dusoval, že nebude platiť pravnika, tak aj ona si nezajednala.Na súde vyrukoval so striedavkou, právnik vedľa neho... povedala, že to bol iný človek, že doma vyzerali, že súd ho ani nezaujíma a všetko bude ako chce ona.Vsetko spočítané preratane povedala, že bola v takom šoku, že nevedela ako reagovat.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz