Na čo má nárok tehotná milenka?

erika1669
25. okt 2015

Dobry den, som jedna z manzeliek, ktorych manzel podviedol..mame jedno dieta...rozchodili sme to...no byvala milenka sa ozvala ze caka dieta...nakolko viem co je to za zenu a coho je schopna, chcem sa Vas opytat na co vsetko ma zena, ktora chcela a stale chce rozbit rodinu zo sudneho hladiska narok....Dakujem

barcelona94901
25. okt 2015

@erika1669 toto riesil aj nas znamy,ale jeho dala na sud milenka s tym,ze je otec dietata a vies co az tam sa ukazalo,ze nie je a boli z toho vsetci paf

mima4
25. okt 2015

@erika1669
prepac, chapem, ze si zranena, nastvana, ale to dieta fakt nemoze za to, aku ma matku, co sa stalo, a koniec koncom vinu nesie aj tvoj manzel. Je uzasne, ze si mu odpustila a verim, ze ta lubi a k tej zene nic neciti, a budete spolu stastni...ale nevyvrsujte sa na tom dietati, ono fakt za nic nemoze.

Tvoj manzel by mal sa o svoje dieta postarat, pomoct mu, tu nejde o jeho exmilenku... ta mu moze byt ukradnuta, ale tomu dietatu bude navzdy otcom....

jani_uk
25. okt 2015

@mima4 To zalezi aj na tom aka je ta matka, ci bude robit problemy, lebo ked bude chciet (a to je nie zriedkave) manipulovat, bude im to vzdy kazit vztah, manzelstvo, a moze im to navzdy znicit aj rodinu (urcite to uz teraz nie je to co niekedy bolo), v takom pripade by som tam potiahla hrubu ciaru. Asi si uvedomil, ze urobil chybu, platit bude, ale jemu je priorita jeho rodina, nie dieta s milenkou, je to krute, ale tak to je. Ja ako manzelka by som nikdy neakceptovala dieta ktore muz ma s milenkou, a nikdy by som ani deti neviedla k tomu, ze aha, to je vas surodenec. Ja by som vlastne s takym muzom ani nezostala, takze je to iba hypoteticky povedane. Otec bude len na papieri, aj ta milenka si najde ineho s ktorym bude zit a prakticky mu otec bude matkin muz.

miadi
26. okt 2015

dalsia telenovela ..chudatko dieta...prepac ale tvoj muz za svoje "chyby"musi platit a tym ze si mu odpustila sa musis zmierit s nadledkami ktore jeho nevera priniesla ale mozno by sa zislo uvedomit si ze rodinu ti nerozbija milenka..ale ten co ti slubil vernost..

mirica
26. okt 2015

@erika1669 .....pozerám , že mi to nepridalo prvý príspevok. Medzítým už napísali asi všetko, len by som doplnila, že dosť zavisí aj od vašej finančnej situácie. A to pri určovaní výživného na dieťa , ale aj na jeho matku. Poznám prípad, ked príspevok na výživu nevydatej matke dosahoval takú výšku, že dorovnával celý predchádzajúci príjem matky. V tom prípade to ale príjem otca dovoloval.

rheuska
26. okt 2015

mas moj obdiv. Si silna zena. Ale neviem teda matka este nie som, ale nechcela by som aby moj manzel nemal zaujem o svoje deti. Ci by uz boli spolocne, alebo nie. Ako moze lubit jedno a druhe nie? Teraz neriesim povod splodenia. Proste sa stalo a podla mna by dieta nemalo trpiet a chuda nebude to mat lahke pri matke zlatokopke. Co ked by ste mu prave vy dvaja ukazali, ze sa da zit aj inak. Vsetko spolocnymi silami Ako spolunazivat a odpustat a proste rodinne fungovat. Co ak v buducnosti prave toto dieta bude jedinym vhodnym darcom oblicky pre vase? Krv nie je voda a to dieta za to nemoze. viem, ze ak je ta druha ozaj vagina tak najhorsie bude mat s tym dietatom vztah, pretoze Vas bude mat v hrsti, ale ono sa to potom obrati proti nej. A mozno nie je az taka zla. Tiez mala len smolu mozno a ak jej ublizil tak sa brani. Ved najlepsia obrana je utok! Ja osobne by som nedovolila manzelovi zriect sa zavazkov. Co ak pride dalsia a potom to urobi aj tebe? Proste cloveka si vezmes so vsetkym (dlahy, rodina, geneticka vybava atd) a myslim,ze tym, ze si mu odpustila tak si to urobila znovu so vsetkym (aj s mimomanzelkym dietatom).

viera27
26. okt 2015

ja len maly postreh. Je zazracne, ako sa opitemu chlapovi postavi a este aj na prvy sup splodi dieta 😀.

Ak je dieta jeho, mal by sa on postarat. Neznasam chudakov, ktori sa otocia chrbtom vlastnym detom.

petraxy6
26. okt 2015

@viera27 dobrý postreh 😀

keziah
26. okt 2015

@viera27 a ty nepoznas ten navod, ktory sa odporuca, ked par chce splodit potomka?
zena si pri lubostnom akte ma neprestajne opakovat: mam 17, studujem a za ziadnu cenu nesmiem otehotniet.
a muz zase: toto nie je moja manzelka.
Ak som to poplietla, ospravedlnujem sa, tento vtip som citala uz davnejsie.

bonaqa2013
20. nov 2015

zhrnutie. Manžel bude platiť výživné na dieťa aj výživné na matku dieťaťa. Dediť bude aj dieťa milenky....

denisus666
20. okt 2017

Dobrý den,

podívejte se na právní úpravu testů otcovství - https://www.genomia.cz/cz/otcovstvi-pravni-uprava

martinka150
30. sep 2019

@miadi spravne si to vystihla.

------------------------------------------------------

Milenka je predpokladam slobodna, zadany bol tvoj muz..a radsej bacha aby nesplodil v buducnosti dalsie deti

martinka150
30. sep 2019

nemusite uz pisat...

Používateľka erika1669 už nemá účet na Modrom koníku.
Najčastejšie je to z týchto dôvodov:

porušovanie Kódexu správania
vkladanie nepovolenej reklamy na stránku
vytváranie viacnásobných profilov
na základe podozrenia z podvodných aktivít