Otec vo väzení a styk s deťmi

25. dec 2021

Je odsúdený na 7 rokov za moje tyranie a k tomu ďalšie veci. Volá mi na telefón, píše listy, sťažuje sa na sociálnej kuratele, ociernuje na, vyhráža sa , vydiera , zastrašuje a robí nátlak. Proste pokračuje vo všetkom , okrem teda fyzického tyrania...
Keďže mu nedvíham a ani nenavstevujem, iba ho povinne informujem o deťoch ( keďže na toto ma pravo a teda je to moja povinnosť) , tak sa mi vyhráža , že to dá na súd a deti budú chodiť so sociálnym pracovníkom k nemu na návštevy. Deti záujem o otca nemajú , starší bol tyrany tiež a zanechalo to následky. Mladšia ho odmieta úplne ma.z otca strach. Riešim to s psychológom , psychiatrom, právnikom atď. Povedzte mi , či je to možné že si to takto vyziada a fakt tie deti budú nútené ho navštíviť....

pribinak
25. dec 2021

Zmeň telefónne cislo. A kľudne ho nechaj snívať ďalej o návštevách

autor
25. dec 2021

@pribinak to že ho zmením veľa nevyrieši, on vypisuje kadekomu aj synovej psychologicke, na súd ..proste teraz sa hrá na otca čo má záujem a predtým robil deťom peklo , či spali alebo jedli alebo sa práve zobudili , či mali narodeniny bolo mu jedno preplo mu a nik ho netrapil

loginexistuje
25. dec 2021

daj na neho dalsie TO a informuj vedenie ustavu kde sedi zakazu mu telefonovat a posielat ti tie listy a pod zmen cislo a neries bude pokracovat daj staznost znovu pritazi mu to v base a keby chcel predcasne
a navstevy to je uplne mimo to sa len zasmej

pribinak
25. dec 2021

Ale veď vypisovať môže. Proste zmeň telefón a hotovo.

anezkapolakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
desore
3. jan 2022

Ved pochop, ze on sa tam nudi, tak vypisuje vsetkym instituciam. Na jednej strane ho chapem, ze chcie vidiet deti, na druhej ti nadalej nici zivot. Ma pravo byt informovany, myslim, ze jedine psychologicka/ psychiatricka deti ho dokaze zastavit. Ked neschvali/ neodporuci stretavanie deti s otcom.