Stretávanie dcérky s otcom

hausknechtova
11. dec 2011

ahoj potrebujem neake informacie ohladom stretavania sa otca s dietatom sudom mame urcene kazdu druhu nedelu od 15.30do18.00v bydlisku matky a za pritomnosti matky neviete ci sa ma predtym ohlasit alebo mam byt doma a cakat nanho dcerka ma 3,5 roka dakujem

gemini2
11. dec 2011

@hausknechtova ahoj, ked ma urceny presny cas, tak sa ohlasit nemusi...

hausknechtova
autor
11. dec 2011

@gemini2 vies ale neviem vobec ci pride ku nam alebo budeme zbytocne cakat doteraz o malu nejavil neaky velky zaujem

gemini2
11. dec 2011

@hausknechtova pockaj do pol stvrtej a uvidis....

dupinka
11. dec 2011

@hausknechtova si povinná mu na to vytvoriť podmienky, tzn. počkaj a uvidíš. Nechaj mu prípadne pol hodku rezervu a potom, ak by nedošiel, choď si po svojom...

kaby
12. dec 2011

@hausknechtova musis nanho pockat v stanovenom case. Ak by neprisiel, zakazdym chod za kuratorkou, nech spise zaznam, ze vtedy a vtedy neprisiel, nerespektuje rozhodnutie sudu, pripadne je dolezite uviest i to, ze ta vopred neupovedomil.....
odporucam uplatnit tento legalny postup. Niektorí oteckovia vobec nemaju zaujem o dieta, styk si zvacsa vynutia sudnym rozhodnutim ked matka poda navrh na zvysenie vyzivneho.... Je dobre byt dopredu pripravena na vsetko a tieto zalezitosti mat uradne poistene pre pripad buducich sudnych sporov.....

hausknechtova
autor
13. dec 2011

@kaby dakujem velmi pekne