Striedavá starostlivosť o syna

jajo24
18. apr 2012

Moja priatelka sa somnou rozisla mame spolu syna Jarka ma 19mesiacov syna na dovsetko milujem len ona mi ho nechce davat vidiera ma . Ja zo sinom chcem byt sak som jeho otec on ma pozna viem sa onho postarat poradte co mam robit som zufaly . Ziadost na sud idem podat zajtra ziadost o striedavu starostlivost . Chcem sa o chlapca starat aj ja ! ☹

janano
19. apr 2012

@jajo24 napis jej do IP, nerozoberaj to tu uplne pred vsetkymi, vzdy sa najde niekto, kto ta podpori a kto ta potopi. A len sa tu bude situacia vyhrocovat...

jajo24
autor
19. apr 2012

Uz som poziadal odmina o uzavretie.

irriss
19. apr 2012

@jajo24 😉

jajo24
autor
19. apr 2012

Dakujem tim ktore ma podporili este raz vdaka !

maminuska
19. apr 2012

@anjelicek26 vieš skutočne bez urážky, ale osobne mu neverím ani slovo . To je takzvané dočasné
spamätanie sa.

maminuska
19. apr 2012

@jajo24 som múdra, lebo toto som si odžila na vlastnej koži 🙂

irriss
19. apr 2012

Tak ja po nekolika Ip CHCI VERIT @jajo24 a verim , ze se pokusi verit i @kajlik18 .

Spolecny bod je maly "Jajo" a ten by je mel spojit v dobrem i zlem..😉
Hodne Stesti

p.s. @maminuska 😉 Je nas tu hodne s podobnym osudem,verim, ze ne vsechny musi mit stejny konec...🙂

dulezite je CHTIT

kajlik18
19. apr 2012

ako?co som sa ? zbalila a odisla? asi si zabudol ze som ti dala poslednu sancu koli malemu este koncom januara co som tiez od teba odisla!!! hovorila som ti to milion krat ze ked sa nezmenis odidem .nezmenil si sa ani trochu a nepis ze som sa zbalila len tak----ale preto ze sme sa naposledy zase pobyli a zase si ma vyhadzoval z bytu a ked som sa stahovala ani nebudem pisat co si robil aj s tvoju mamu a s malim ti nikdo nebrani byt !!!!

janka_pn
19. apr 2012

😕 😕 😕 pobili???

irriss
19. apr 2012

@kajlik18
Zkuste si to vyresit spolecne "za zavrenyma dverma"..tady si jen budete ublizovat😉
a zbytecne z toho bude VELKY BRATR v primem prenosu 😉

janka_pn
19. apr 2012

piste dalej, mna to zaujima 😅 😕 som z rovnakeho mesta ... 😉

alice107
19. apr 2012

ako citam tak asi obaja su rovnaki.ked sa pobili .
@maminuska aj co sa tyka tej veci s pravopisom. 😉
skutocne si myslim
@kajlik18
@jajo24 ze vase problemy by ste mali riesit v sukromi.nie na verejmom fore. hlavne nie nasilnou formou.vzajomnou bitkou.

jajo24
autor
19. apr 2012

JA TO Tu rozoberat nebudem dalej piste si co chcete Tema bude uzamknuta . Stacilo ja sa snou osobne porozpravam . Este raz dakujem za vase reakcie . nebudem to tu dalej pitvat kto zaco moze a podobne. Som na vine aj JA aj Ona ! Milujem ju a pokusim sa tento Velky preslap napravit ! Off

nibiru
19. apr 2012

ako nic v zlom ako by som pocuvalka nevlastneho brata jeho ex boli vzdy spiny,svine co sa nastahovali knemu on ich zivil,satil pritom im nedovolil robit aby sa nedaj boze nek...li jeho slova a potom im vykrikoval ze ich zivi obcas ich zmlatil a na druhy den miloval,lutovam plakal prosil pred vsetkymi vravel ako doticnu miluje a ked ta uz rezignovala bola ta najhnusnejsia spina a neviem co....a on povaha taka že proste musi mat pocit nadradenosti a zena mu musi bit vdacna lebo unho byva a zije snim fuj.....hnusny clovek je to a teraz bude mat dieta uprimne ho lutujem pretoze uz vidim ako to dopadne ano milovat ho bude ale matku znici psychicky bude ju prenasledovat terorizovat vyhrazat sa sudmi pritom ani ja by som mu nedala dieta ani postrazit pretoze jazdi ako idiot,robi dakedy aj 2-3dni v kuse aby zarobil kedze je lakernik a dakedy robota je inokedy nie nespi a potom ide soferovat a neraz mal na male ....ne ja som tiez za normalnu-stiedavu starostlivost ale u rozumnych ludi ktory sa repektuju a miluju svoje dieta robia to prenho a nie biju,urazaju,ponizuju ved to dieta bude take iste !!!!!!!!!!nieco na nom ostane a tak ako vidi ako sa chovaju rodicia k sebe sa bude chovat raz k svojmu patnerovi
.jajo24 popravde ak by si mna ako matku svojho dietata raz udrel ver tomu ze by si to nerozdychal a teda ja by som sa otlkat nenechala tiež a len raz by som pocula ze vypadni toto je moj byt nikdy by som sa nevratila aj keby si sa plazil po zemi a vyznania? lepil aj na bilbordy ja som v takejto rodine žila a niej nic horie ked taketo chovanie vidi dieta!a počuva to!

@kajlik18 nic v zlom ale ak pojdes na sud priprav sa poriadne zhromazduj dokazi kamaratka ma teraz ten isty problem otecko nerobi,ma kriminalnu minulost momentalne je sudeny za organizovany tresny cin cele dni sedi v krcme dieta s nim ked sla matka do ciech na 3m. zarobit peniaze a mal sa onho starat maleho chcely vyhodit zo skolky za nezaplatene skolne,kolizna opatrovnicka sa chcela spytat maleho skym chce bit ma 4r. s tym nesuhlasila pretoze maly chce bit s otcom kde nemusi do skolky cely den su vonku v krcme ziadne chovanie,vychova nic tato nerobi ale jeho mama mu plati byt ma prachy takze vnuka zasobuje hrackami a vies co jej povedlasudkina na sude ked opisovala ako ju tehotnu bil,vyhodil na ulicu ako ona musela ist ked mal syn 3m robit lebo nemali co jest MNA TOTO NEZAUJIMA ....co si mas otom myslet on ma pravnika ona nanho nema pracuje byva v podnajme obhajuje sa sama bud je sudkina podplatena alebo drb...tra ...

@kajlik18
@jajo24 taketo vyznania su skor trapne a vyzneju ako by si chcel mat nijaky dokaz otom ako ju prosis aby sa vratila ako ju milujes ...vies len taketo vyznania uz len falošne zneju a teda kto zazil niečo podobne to hned prekukne pretože v poctate su take ospravedlnenia vždy rovnake. kazdopadne dufam že sa dohodnete ako dospeli a mozno čo ste nedokazali ako partneri budete vediet dokazat ked nebudete spolu.drzim palce uz len koli malemu.

nibiru
19. apr 2012

@jajo24 tym čo som pisala o tej kamaratke a jej ex zase nechcem ta urazit že si kriminalnik alebo niečo podobne chcela som len poukazat že slovenske sudy su postavene na hlavu!

anjelicek11
19. apr 2012

@janka_pn nechceš náhodou este aj ich adresu?choré....

jajo24
autor
19. apr 2012

PREDSTAVENIE SKONCILO

jajo24
autor
19. apr 2012

@nibiru ok poriadku ja ani nepijem takze v pochode

janka_pn
19. apr 2012

@anjelicek11 no daj moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelicek11
19. apr 2012

@janka_pn teplicka 580 dufam ze si už spokojna 😀

anjelicek11
19. apr 2012

@jajo24 ako vidim,poniektori sa tu v tomto vyzivaju,dobre ze si poziadal o zamknutie

mikman
19. apr 2012

@sisaha tak podobne su na tom aj matky.

sisaha
19. apr 2012

@mikman čo? že ženy zistia pri bliziacom sa rozchode, ze maju deti? žartuješ nie? Väčšinou je žena tá, ktorá ťahá celú domácnosť a deti...

mikman
19. apr 2012

Tak ak matka s nim zije od malicka a ty si od nej odisiel tak ziadny sud tu na slovensku ti neda dieta bez pritomnosti matky do 3 rokov. Tam sa vykonavaju aj vysetrenia sudnym znalcom psychologie pre deti a dospelych. Ich verdikt do troch rokov nedavat koli separacnej uskosti. Mas moznost ho mat ak matka trpy tazkou psychickou poruchou co pochybujem. Ak ti mozem poradit ak nezijes spolu s rodicmi tak aj oni si mozu podat o stretavanie a mal by si ho castejsie. Ak to budes mat sudne dane a ona nebude chciet dat tak zainteresuj policiu potom ho bude musiet. PS: Len jedna rada ak milujes svojho syna ako pises tak mavaj syna za pritomnosti matky aspon do veku kym nebude chodit do skolky inac mozes vyvolat u neho separacnu uzskost. Kazde dieta ma len jednu osobu na ktoru je naviazana aj v dobre fungujucej rodine matka otec dieta. Vzdy je to iba jedna osoba nemusi to byt len mamina.!!!

maminuska
19. apr 2012

@sisaha zrejme
@mikman zabudol dodať že tento pomer je u matiek značne obrátený , teda aj 10 % mužov sa o svoje deti po rozvode alebo rozchode stará a nespôsobuje matke svojich detí problémy a bol vždy otcom či počas súžita a nielen po rozvode, tak na druhej strane je asi 10 % žien ktoré mať deti ani nemali.

Ja ša skutočne hlboko sklánam pred takýmito mužmi , skutočne.
Ale ked na facebooku narazíte na Ligu otcov a tam jeden otec píše že dajme tým sukám poje...aným po papuli tak takýto otec má byt predstaviteľom ligy otcov ?

mikman
19. apr 2012

@sisaha vidis v mojom pripade matka zistila ze ma dieta po roku ako som od nej odisiel aj s malym.

maminuska
19. apr 2012

@mikman nuž tak vitaj v tých 10 % kvalitných mužov 🙂

mikman
19. apr 2012

@maminuska len vacsina mamiciek hadze otcov do jedneho vreca.

mikman
19. apr 2012

Ze by som zalozil daku tu ligu oteckov? 🙂

maminuska
19. apr 2012

@mikman no práve zrejme preto že ten pomer je u mužov obrátený, 90 % sa po rozvode nestará , tak preto t je tak väčšina vníma.
Môj exmanžel počas manželstva bol priemerným otcom , po rozvode už dva roky deti nevidel, nezaujíma sa .