Znalec pri pojednávaní o striedavú starostlivosť

nikinkals
2. okt 2014

Byvaly partner poziadal sud o striedavu starostlivost,je vzdialeny 270km.Boli sme raz u sudnej znalkyne 4 a pol hodiny,do posudku napisala,ze sme tam boli 30hodin a uviedla nepravdu,ze s kym byvam,tak som to napisala v emaily na okresny sud a ten mi poslal oznamenie,ze pri pojednavani bude aj ten sudny znalec,aby som mu mohla klast otazky ohladom nepravd a nejastnosti,myslite,ze to moze byt pouzite nejak proti mne,ked je to sudny znalec a ja len bezny obcan..Stretla ste sa prosim nejaka s tym na sude?

sisaha
2. okt 2014

@nikinkals neviem si predstavit stanovit striedavku pre dieta co chodi do skoly, ked druhy parner je 270 km.. a co sa tyka sudnej znalkyne, poziadala by som o urcenie novej... a stretnutie s nou si potom nahrala na diktafon. Od pozdravu dobry den, az po dovidenia.

nikinkals
autor
2. okt 2014

@sisaha ma 3roky a chodi do skolky,ospravedlnujem sa,doplnim info 🙂

nikinkals
autor
2. okt 2014

@nikinkals DIETA MA 3 ROKY a tu v mieste bydliska chodi do skolky

nikinkals
autor
2. okt 2014

@sisaha no zial neviem ake bude dokazovanie v tej veci,ked ona bude zjavne tvrdit,ze som jej to povedala ja 🙂

ukulela
2. okt 2014

@nikinkals zvaz pravnika ... viem, ze to stoji peniaze, no ako laik nevies, co mozes od znalkyne / protistrany / sudu ocakavat a ani ta nenapadne, ake vsetky mas moznosti ... ked raz znalec klame, uz sa tam nieco deje.

sisaha
2. okt 2014

@nikinkals suhlasim s nazorom vziat si tam pravnika.., myslim, ze ti to stoji za to.

nikinkals
autor
2. okt 2014

@ukulela ani ma nestras:(,na pravnika nemam,kedze som momentalne na UP :(

nikinkals
autor
2. okt 2014

@sisaha neni nejaky zdarma?lenze taky ani o moje prava bojovat nebude

ukulela
2. okt 2014

@nikinkals najdi si na nete centrum pravnej pomoci - tam by ti mali dat rady a tipy, tam pomahaju bezplatne. tiez sa treba informovat na UPSVaRe ... ale to centrum skus urcite, je tusim v kazdom krajskom meste a "ordinuju" aj v niektorych okresnych. ak ta aj nebudu zastupovat, tak ti minimalne poradia co a ako sa mas pytat a formulovat ...
lebo aby jedna znalkyna vykazala 30 hodin prace a ku tomu klamala o zakladnych tvojich udajoch, to nie je normalne. mozno sa nemusis bat, mozno ide len o to, aby si nauctovala hodiny a hotovo. ale nech ti pravnici aspon poradia ako sa mas pytat a ake argumenty mas proti tym klamstvamn pouzit.

hradnapani
2. okt 2014

@nikinkals tu na koniku je skupina Pravne poradenstvo https://www.modrykonik.sk/group/1900/detail/ , mozno ti niektore pravnicky budu vediet dat uzitocnu radu