Odporučte gynekológa v Senici

ki_ki2
18. jan 2021

Ahojte, prosím Vas odporucte nejakého dobrého gynekologa v senici .. Hlavne aby sa mi venoval a riesil problém .. A mal ľudsky prístup . ďakujem💖

mirkakab
18. jan 2021

@ki_ki2 MUDr. Bartoškova

queen_mary
18. jan 2021

@mirkakab mudr bartoskova vie, kym nie je problem. Odporucam gasparika, stastneho. Gynekologovia porodnici s dlhorocnou praxou.

mirkakab
18. jan 2021

@queen_mary Za mňa Šťastného ani omylom. Ak je v Senici Gašparik tak to áno.

veronikaszabova
18. jan 2021

Ak moze byt SI - Vavra

ki_ki2
autor
18. jan 2021

@queen_mary ahoj ďakujem za odpoveď, Gašparík je tam v poliklinike kde mala ambulanciu Kedysi Kurinská ? ☺ Ja mám problemy s otehotnením a potrebujem to riešiť a aby to lekár so mnou konzultoval. Od vyššie spomínanej p.doktorky si chcem kartu dat prec .

kinlly7
19. jan 2021

Ja chodím už 10r k Donovalovi do Holíča a som spokojná, aj keď musím ísť autom, nevadí mi to na tých par krát v roku. 👍🙂

zuzulkamr
19. jan 2021

@ki_ki2 myslím ze skôr zájsť do špecializovaného centra.... Tam by skôr vedeli urobiť komexnejsie vyšetrenia... Odporúčam MUDr. Behunová, Bratislava.. Ľudský prístup, milá doktorka a do ničoho netlačí... Pomohla v mojom okolí viacero párom.... Držte sa 👍

ki_ki2
autor
19. jan 2021

@kinlly7 ahoj , no ja som z gbelov takze moze byt aj Skalica, Holíč .. Je teda dobrý? ☺

kinlly7
19. jan 2021

@ki_ki2 ako píšem, žiadny problém nebol nikdy 👍

kikina186
19. jan 2021

@ki_ki2 ja tiež vrelo odporúčam MUDr. Donovala z Holíča 🙏 mne vždy pomohol, je skvelý odborník, má ľudský prístup, ja tam vždy rada chodím, aj ked je to gynekológ 😂 tým ze objednáva, je malá takmer žiadna čakacia doba, sestričky sú tiež veľmi príjemné a ochotné. Jedinú chybu co ma, že nie je aj porodnik 🙈😏

kinlly7
20. jan 2021

@kikina186 no to je škoda 😒

vala24
20. jan 2021

@mirkakab viete prosim kontakt na Bartoskovu, mam pevnu linku, ale neviem sa tam uz niekolko dni dovolat. chcem si k nej dat kartu. dakujem za pomoc.

mirkakab
20. jan 2021

@vala24 jej veru nemám.

krisbar
3. feb 2021

@ki_ki2 ak mas problem s otehotnenim tak odporucam ist priamo na kliniku. Gynekolog spravi len zakladne vysetrenia (horm profil, ureplazmy, sono, polycyst vajecniky). A ak aj pojdes na repro kliniku, odporucam este pridat aj imunologiu a hematologiu. Nam sa vdaka vyrieseniu tohto problemu podarilo mat babatko. Ja by som neplodnost u gunejokoga neriesila.

maria111991
18. mar 2021

@ki_ki2 ahoj prosím ťa od ktorej so chceš dať kartu preč od dr.Bartoskovej?ja sa rozhodujem mu komu si dať či k Bartoškovej či Gašparíkovi

crystaljp
15. máj 2021

ahojte, prosím vás, nemáte niektorá číslo na Bartoškovú?

gabyyygabriela
15. máj 2021

Za mna tiez Vavra v SI

nikol1316
28. jún 2021

ake mate skusenosti so zivicom dievčata?

dankanka
2. júl 2021

@kinlly7 ahoj,robia aj predporodne vysetrenia?

kinlly7
2. júl 2021

@dankanka 6t pred pôrodom sa už chodí do poradne do pôrodnice, ktorú si vyberieš.

dankanka
2. júl 2021

@kinlly7 ano,len by som radsej chodila blizsie a na termin..ak by sa dalo.. len neviem ci dakto robi tieto vysetrenia aj ambulantne..

kinlly7
2. júl 2021

@dankankato asi malokto