Mamičky z Holíča

kika_c
22. feb 2012

Nájde sa tu niekto z toho konca republiky?? My sa tam sťahujeme, tak by som rada spoznala nejakú mamičku, nemamičku, budúcu mamičku 🙂

kika_c
autor
23. feb 2012

naozaj nikto?? :( :(

zabka8423
25. feb 2012

ja 🙂

luba142
25. feb 2012

@kika_c je ich tu dost, len mozno este nenasli temu 🙂

zabka8423
25. feb 2012

@luba42 kika je asi v porodnici 🙂 a kukam, ze mame rovnako stare deti 🙂

luba142
25. feb 2012

@zabka8423 hmmm neviem nemas ich v pase 🙂

1752011
25. feb 2012

Ahojky ja jsem z Holíča 🙂 ale jsem spíš na Facebooku 🙂 najdeš si mne tam pod jmenem Hana Havlíkova tak pa
😉

zabka8423
25. feb 2012

@luba142 ale mam ich v reale, syn ma 8 a dcera 2 a pol. neukazujem fotky deti na webe, uz som sa raz popalila 😖

kika_c
autor
25. feb 2012

@zabka8423 jej konecne niekto 🙂 hladam s kym by som mohla kocikovat 🙂 🙂 a este nie som v porodnici 🙂 fucim zatial doma na gauci, malinkej sa nejako nechce 🙂
@luba142
@1752011

zabka8423
25. feb 2012

@kika_c ja uz nekocikujem, ale este nekocikujem tiez. snad sa zadari a este stihneme kocikovat spolu 🙂 ty mozno uz sportiak a ja hlboky 🙂 kde v holici sa nachadzas? ides rodit do skalice?

kika_c
autor
26. feb 2012

@zabka8423 takze cakas babatko, spravne som pochopila?? 🙂 no my sa stahujeme na M.Nespora, este stale byvame v Trencine, takze ja rodit budem tu, nechcela som ist do Skalice... a ty kde v Holici byvas??

luba142
26. feb 2012

@zabka8423 ty budes mat tretie babo? Aj ja by som chcela, len uz na trojizbovy byt su 3 deti do jednej izby vela ☹

zabka8423
26. feb 2012

@kika_c na luckach, na tych malych oproti M. Nespora 🙂 mozno si uvidime do okien 😀
@luba142 no ja mam dve deti z predch. manzelstva, ale mam priatela a on deti nema a chcel by. takze sa teraz snazilkujeme, nech to mame takto cim skor, lebo potom zase sa rozbehnut v praci naplno a zase vypadnut, tiez nic moc. takze uvidime, ci sa nam zadari. teraz cakam na mrchu, ci pride alebo nie 😉 a pocet deti, neviem, ja to beriem tak, ze ved do roka, dvoch by bolo babo s nami v spalni, maly bude mat 9 tento rok, a kym babo vyrastie na predskolaka, maly mozno bude na internate niekde. uvidim. mozno si kupime domcek potom. zatial sme v prenajme a je to fajn, platime dokopy za vsetko menej nez by nam vysla hypo splatka, tiez sme v 3 izbaku. ked to tak vezmem, mala pojde onedlho do skolky, maly je cely den v skole, sak tu cele dni nikoho nie je. mam kamosku, ma dvoch pubertakov a maleho synceka, byvajku v 3 i a v pohode to zvladaju vsetci 🙂

celeron_intel
26. feb 2012

ahojte baby,potrebujem poradit.Viete mi niektora povedat ci je v holici alebo v skalice ci v senici niekde manzelska poradna?dakujem

kika_c
autor
26. feb 2012

@zabka8423 jej tak to kusok 🙂 mozno ty budes s bruskom (drzim silno palce) a ja s kocarikom 🙂 a ak sa mozem opytat pises ze ste v prenajme, 3izb byt ak to nie je prislis drze alebo osobne kolko platite aj s energiami??

luba142
26. feb 2012

@zabka8423 tak mne uz sa to teraz ani neoplati, lebo nastupujem v maji nazad do roboty a uvidime za nejake 3 roky co bude, my mame prave hypoteku, takze na dom asi tazko najdeme teraz peniaze. 🙂 Aj nasa budem mat tento rok 9 a druha 3, takze ked pojde mladsia do skoly a ja sa na to budem citit tak mozno az potom by sme mali 🙂

zabka8423
26. feb 2012

250 platim majitelke a 40 je elektrina, ktoru si sama platim. majitelka je strasne zlata, bytik je 3i, velky, slnecny, balkom, vytah, prerobene jadro, kuchyna nova, podlahy. super. tiez idete do prenajmu?

zabka8423
26. feb 2012

@luba142 maly moj je novembrovy a mala septembrova. uz ju ides hlasit do skolky? ja ju hlasim sem na lucky a ze mi ju mozno vezmu uz v aprili, ak tam nebudu 3 rocne deti uz teraz. lebo ja robim aj na materskej, takze vlastne na materskej nie som, doteraz sme to riesili opatrovatelkou a nasimi, ale myslim, ze skolka je pre nu vhodnejsia.

zabka8423
26. feb 2012

@celeron_intel urcite je, hod do googla, myslim ze aj v SI to robia, aj v SE lebo ved zo sudov tam posielaju tych, co sa rozvadzaju, na zmierovacie terapie.

kika_c
autor
26. feb 2012

@zabka8423 tak to je teda super cena, hej tiez ideme do prenajmu, manzel ma pracu v skalici a chce byt pri nas, nech nechodi na tyzdnovky a nemusi dochadzat ... my mame dvojizbovy, tiez pekny, jadro porobene, balkom, 56m2 (teda tymto cislom som si nie celkom ista, ale tak cca) a platime tiez 250+elektrina

luba142
26. feb 2012

@zabka8423 ja byvam v Skalici. Ano idem ju teraz zapisat na september. Kedze bude mat v maji 3 a ja musim do prace tak ju do septembra budu opatrovat nasi a starsia je oktobrova 🙂

zabka8423
26. feb 2012

to nie je ten, co som chcela povodne ja? :D prerobena kuchyna, spotrebice 🙂
@kika_c

zabka8423
26. feb 2012

@luba142 v skalici su dobre skolky. maly chodil pod kalvarkou a super, absolutne som bola spokojna 🙂

kika_c
autor
26. feb 2012

@zabka8423 kuchyna je taka starsia, ale fajn, da sa .. v kupelni rohova vana 🙂 na 5 poschodi 🙂 prides na kavau uvidis :D a vy ste kde nasli taky lacny 3izb ??

zabka8423
26. feb 2012

to bola totalna nahoda, uz som sa sla dohodnut na jeden 2i, v tom vola mamina, ze objavila toto, ze sli dole s cenou, nevahala som ani na sekundu 🙂 takze len cakas na porod a potom idete sem? tak to pridem na kavu a musis aj ty k nam potom 🙂 vytah tu je, s kocikom sa vyvezies. v skalici som ani ja nerodila, nechcela som, lebo mi ta porodnica pride divna a neosobna, ja mam bratislavske deti 😀
@kika_c

luba142
26. feb 2012

@zabka8423 ja idem davat na L. Svobodu aj starsia tam chodila 🙂

kika_c
autor
26. feb 2012

@zabka8423 tak to ste super nasli 🙂 manzel je z holica, tak ked sa nam bude pacit zostaneme nastalo, to by sme potom uz kupili nieco vlastne... hej len cakam na porod, budeme s malinkou aspon mesiac u mojich rodicov, nech sa naucim co a ako 🙂 s maminou si rozumiem tak chcem aby mi pomohla, teda ona to takto navrhla 🙂 a potom mozeme teda kavickovat 🙂 inak aj mne pride nemocnica v Skalici neosobna strasidelna a este neviem aka :D tuto v tn sa mi to pozdava viac, hlavne nech sa uz mala rozhodne ist na svet 🙂

zabka8423
26. feb 2012

ako nebyva sa tu zle. ono to tu funguje tak, ze ked nikoho neriesis, nikto neriesi teba a potom je to ok. akurat ze lekara mame v skalici, myslim pediatra MUDr. Košík, neviem si ho vynachvalit. Ked tu budes hladat gynekologa, odporucam MUDr. Donovala v holici. s detmi by som sem k leakrom nechodila. inak tu skapal pes, skalica je krajsia a lepsia, ale zase ma aj svojich zopar nevyhod. ale trebars mas vyhodu, ze na M. Nespora mas blizko vsade, skoka, skola, obchod, zastavka a v meste si peso za 10 minut, ani to nie. a do skalice vybehnes hocikedy. ja som povodne holicanka, len x rokov som byvala inde, takze si znova zvykam na holic.
@kika_c

celeron_intel
26. feb 2012

@zabka8423 hladala som a nic mi to nenaslo ☹

zabka8423
26. feb 2012

@celeron_intel treba sa nakontaktovat na psychologov a obvolat si to, ci robia aj toto, urcite na nejakeho narazis 🙂

kika_c
autor
26. feb 2012

@zabka8423 no mne jedine co vadi je narecie :D som na to troska alergicka, ale tak hadam si zvyknem 🙂 ved ano skalica je krajsia, chvlabohu je to na skok 🙂 aj do hodonina blizko, nzealezi na tom kde byvas, hlavne nech su deti zdrave a manzelstvo funguje, na ostatne sa zvyknut da 🙂 a este je fajn mat kamosku, ved vykecat sa neda vzdy len manzelovi 🙂 ja tu opustam moju dobru kamoska, ma termin asi dva tyzdne po mne, tak mi je to trochu aj luto... clovek si musi s niekym aj pokecat, zajst na kafe, inak by sa asi zblaznil 🙂 inak toho pediatra dakujem za radu, myslim ze si dam poradit 🙂 a gynekologa si nechavam svojoho, aj ked ho budem mat 130 km, tazko by som si zvykla na ineho :( a chodievam sem k nam aj na stitnu zlazu k dr., takze to budem kombinovat s nastevou rodicov, aspon budem mat zamienku prist :D