Čo dokážu 10 ročné deti s ihlou a niťou?

Neviem si celkom rady. prosim poradte mi, co by mohli zvladnut urobit stvrtaci s ihlou, nitou a latkou? penazenku uz robili, no chcem nieco ine... dakujem
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
luciask
9. okt 2007
my sme robievali aj ihelnicek, taky klobucik.
maruschka
9. okt 2007
tak vyskúšaj vrecko na prezúvky.Je to jednoduché a decká budu nadšené,že majú vlastné vrecká.Môžu si na ne namaľovať svoje meno a nejaký obrázok.Keď zvládli peňaženku,tak toto bude úplne jednoduché.. 😉
luciferovaautor
9. okt 2007
no len ja som im povedala, ze si maju doniest kusok latky, to na vrecko nevyjde...

inak dik, ste rychle🙂
bubaczik
9. okt 2007
no moja dcera naposledy lepily kus latky na papier a robili strasidla..
emjee
9. okt 2007
aj jednoduchu krizikovu vysivku zvladnu 😉
bubaczik
9. okt 2007
..alebo sili srdiecka a tie potom vypchali vatou..mam toho doma kopeeec 😃
maruschka
9. okt 2007
alebo úzke vrecko na perá a ceruzky.Idú Vianoce,môžu si urobiť popredu vianočné darčeky..
luciferovaautor
9. okt 2007
bubaczik - ten napad so srdieckami sa mi paci...😃 uvazovala som este aj nad peracnikom...😕 ze im poviem, nech si donesu gumicky a gombik, co vy na to? maju na to iba jednu vyuc. hodinu
bubaczik
9. okt 2007
sak keby bola dcera hore,tak by som sa jej opytala..sak ony tolko toho vzdy robia..a ju to bavi :-N no po mne neni 😃
emjee
9. okt 2007
luciferka aj obrazok z poprisivanych gombiciek 😉
maruschka
9. okt 2007
to musia zvládnuť za jednu hodinu.. 🙂
luciferovaautor
9. okt 2007
emjee - to uz robili

dievcata mam cas do utorku, vtedy mam s nimi pracovne🙂 dakujem za inspiracie, piste dalej, vyuzijem to urcite aj na inych hodinach, napr. na vytvarke. mne uz totiz dochadzaju napady..
janinah
9. okt 2007
čo si pamätám ešte z mojich školských čias-na výkres sme nalepovali zviera napr. mačku,ale kúsky tela malo poskladané z rozličných látok,alebo sme na 3dcl fľašu od majonezy nacapali rozrobenú sádru,nie dohladka skôr tak zubato a ked vyschla tak sme to pomaľovali a bola váza,
luciferovaautor
11. okt 2007
dnes sme robili jesenne pohladnice. ziaci doniesli listy, papier na pohladnicu, farebne papiere a robili sme. boli ozaj pekne kusy a vyuzila som tak aj oktober - mesiac ucty k starsim😉

no este mi dajte dake napady na to sitie...
emjee
11. okt 2007
zalozky do knihy - patchwork 😉
luciferovaautor
12. okt 2007
emjee - ano to planujem na marec - mesiac knihy🙂
janinah
14. okt 2007
luciferovaautor
15. okt 2007
janina - ta stranka je super... dik
luciferovaautor
23. okt 2007
ahojte, znovuobnovujem tuto temu. co by ste vymysleli pre deti na temu haloween?
budeme robit brmbolce ako tekvice a strasidla (s klobukom z papiera) ale este nieco by som chcela pre ne... 😉
emjee
23. okt 2007
sak vyrezavat svetlonosov 😉 alebo kreslit
luciferovaautor
23. okt 2007
nie vsetky deti maju moznost doniest tekvice... a kreslenie je suche... 8-(
luciferovaautor
23. okt 2007
alebo nieco na vsech svatych?
tomaslavka3
23. okt 2007
luciferova-moja dcera je tiez stvrtacka prave robili ihelnicku,je to zaroven aj pekny darcek pre mamicku.Vystrihla som jej ruzove srdiecko a odlozim si ju navzdy do mojho ihelnicka ,uz mam aj od starsej dcery.Su to vdacne veci,ktore nikdy nevyhodim.Dobry napad aj na valentina,den matiek a pod.Mam rada,ked mi nieco deti daju,co robili v skole a nie,ked sa vypytuju,co mi kupia. janinah-aj ja dakujem za stranku,pre moje väcsie deti dobra inspiracia na volne chvile.
luciferovaautor
23. okt 2007
tom - to je zlate🙂 😉 preto sa snazim nieco vymyslat, co by deti bavilo a mohli urobit radost rodicom..
robili nejaku tekvickovu tematiku?
tomaslavka3
23. okt 2007
vobec nic take.tekvice sa tu asi nedopestuju a ostatne okolo toho asi nie.Zajtra sa jej spytam,ci nemaju nieco na plane.Tiez brala do skoly svoju fotku,ked bola mala maju to tam v triede na vystavke aj triedna si tam dala svoju.Z toho sa ties doma vytesovala,ze aka bola ucitelka mala 🙂.
luciferovaautor
23. okt 2007
hehe.. ja nie som triedna nastastie 😃
tomaslavka3
23. okt 2007
mne sa to zda byt pekne povolanie ale v dnesnej dobe neviem,ci ma respektovali.Vzdy som tuzila byt majsterka odborneho vycviku.
luciferovaautor
23. okt 2007
no pekne ako pekne.... dokedy sa ti nepridu stazovat rodicia a nedostanes vyplatnu pasku, tak je to celkom v pohode... ale s tym respektovanim je to fakt hrozne... 8-(
tomaslavka3
23. okt 2007
nakoniec som aj ucnov mala na praxi a ver,ze to bolo tazke.To nebolo dat ako das 10rocnemu vykres a kresli. To bolo aj o to ako potrebuje ist za 1 smenu 10krat na wc a ona chodila fajcit.ale to som uz odbocila od temy 10rocnych .
luciferovaautor
24. okt 2007
no su to fiskusi, ved sa hovori - male deti male starosti, velke deti velke starosti... 😉
Strana
z2
PredošláStrana
z2