Dar pre učiteľku na koniec školského roka.

barboritta
20. jún 2019

Mamicky,ale hlavne pani ucitelky,ktore ste tu,aky darcek je vhodny na ukoncenie sk.roka?klasika kvietky,coko alebo nieco ine?aby pani ucitelka neniesla domov 5 salok,5 kozmetickych balikov atd...poradte

snehulienka8
20. jún 2019

@barboritta obycajny kvet a moze byt i dakujem😉

cattleya22
20. jún 2019

@barboritta učím na gymku, vždy vravím, že si rodičia robia zbytočné starosti. Ja nemám rada rezané kvety, moji to vedia a tak dostávam ovocie, pero, čaj... Nezakladám si na tom, úplne postačí úprimné ďakujem 🙂

deti95060810
20. jún 2019

dávame len kvety...

barboritta
autor
20. jún 2019

@snehulienka8
@cattleya22 akoze podakovanie to naisto ano,len som chcela,aby pani ucitelka vedela,ze si to naozaj vazime,lebo urobila velmi vela pre nas.ale zas aby to nebolo prehnane.dcera ma AS a velmi ju ma rada

snehulienka8
20. jún 2019

@barboritta tak nech ucitelke nieco nakresli...a tam dopise dakujem..ale v konecnom dosledku je to na vas👍

mila23
20. jún 2019

ako dcera byvalej ucitelky radim - hlavne ziadne lapace prachov......ked jej kazdy ziak donesie nejaky, tak za par rokov to nema kam davat...nehovoriac ze nemusia trafit vkus
cize za mna kvet, bonboniera, kava....ked aj take nemusi - vzdy to vie niekomu dat

barboritta
autor
20. jún 2019

@snehulienka8
@mila23 to som presne chcela pocut.dakujem

lorela
20. jún 2019

@barboritta Zbierame sa na spoločný väčší dar - poukážku do kníhkupectva, na masáž či do welness. A kto chce donesie ešte kvet alebo bonbonieru.

barboritta
autor
20. jún 2019

Asi dam skolackam urobit male kyticky+nejaku cokoladku,skolkarkam tiez nieco sladke.cize 6 sladkosti a dve kytice

tosomja
20. jún 2019

@lorela predavam v darcekovej predajni a vela mamiciek pride, hlada darcek pre ucitelku...ale ...vraj sa skladaju cela trieda na velky len ona chce este aj sama dat. Nepochopim. Tak potom naco sa skladaju? Moja nosi kvet, na cokoladu je teplo. A maju ucitela, o to tazsie sa vymysla darcek.

0silvia0
20. jún 2019

@barboritta no v tom teple by som čokoládu a bonboniery prehodnotila, radšej kávu alebo čaj...

veronikaszabova
20. jún 2019

@barboritta starsi syn - 3.zš - kvalitna kava plus soľ do kupela. Mladsi syn - 2 pani ucitelky v skolke - bonboniera a soľ do kupela.
Kvety nekupujem - zvednu. Tiez ziadne lapace prachu - poharky, magnetky, rozne tabulky s venovanim,...

barboritta
autor
20. jún 2019

Jedna dcera viem,ze ma ucitelku,co strasne lubi cokolady,tak preto som myslela.do kav sa moc nevyznam,mame doma stroj,tam idu asi ine znacky...mne sa zas zda teplo na kvet...

liligreg
20. jún 2019

Mna osobne kvety tešia, potešili by ma aj od žiakov. Ale najviac by sa mi rátalo, keby mi žiak dá pohľadnicu s milým veršom a keby slovne moji prácu ocení! Ja učím len cudzincov v kurzoch, takze koniec rok neriešime, ale vždy, keď sa konci kurz a nájde sa žiak, ktorý úprimne poďakuje a povie, že si to či ono na mojej práci váži, to je najviac

jojka1
20. jún 2019

@barboritta My sme minulý rok dávali domáci dzem, pekne zabalený, teraz asi med 🙂. Malo to uspech

lorela
20. jún 2019

@barboritta Uvidíš, ako teplo bude v piatok, zase tá bonboniéra sa nerozpustí až tak, že by z nej tiekla čokoláda 🙂

veronikaszabova
20. jún 2019

@lorela presne tak. Tiez ma to napadlo 🙂 ved nie je 50st 🙂

barboritta
autor
20. jún 2019

@lorela
@jojka1 rano hned odovzdaju a supnu si to pani ucitelky do auta,hadam nebude problem.rada kupujem.aj take rafaello a tam coko nie je

tenty
20. jún 2019

Zrkadielko do kabelky, zápisník nejaký originálny, sadu pero a pentelka, diár. Za mňa.

deti95060810
20. jún 2019

@mila23 bonboniera - každá druhá učiteľka má nadváhu...už vieme prečo...😉
bratov švagor je lekár - tiež rozdáva ...fľašky.

mila23
20. jún 2019

@deti95060810 tak lepsie je mat doma milion sosiek, vaziciek, sviecok a pod.?
A urcite ta nadvaha nie je iba z tych bonbonier co dostanu na zaciatku a konci roka 😉

deti95060810
20. jún 2019

@mila23 sošky? tak to už rozhodne nie...my dávame len kvety...

babalenka
20. jún 2019

Prvy krat idem kupit kvet ale v crepniku co da na parapet.Kavu take male mydlo s vonavym vrecuskom caj a taky preukaz ucitela vtipne napisane

zuzuzu3
20. jún 2019

Darcekovú poukážku do kníhkupectva a môže si vybrať sama čo ju poteší 🙂

limcasimca79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barboritta
autor
20. jún 2019

@limcasimca79 nepije

barboritta
autor
20. jún 2019

@zuzuzu3 sobry napad

jajka257
20. jún 2019

No ja som ucitelka. A dievcata, kvety su nadherne. Ale napr. ja ich nemozem priniest domov. Silna alergia. Aj dcerka. Ak by som si mala nieco vybrat, ale upozornujem, ze nepytam ani necakam nic. Tak cokoladu, domaci med, poukazku do knihkupectva. Ale to berte len ako, co by potesila mna. A neberte to, ze si to pytam.

barboritta
autor
20. jún 2019

@jajka257 dobre vediet.Ja sa pytam preto,ze ci nenastava na konci roka situacia,ze odchadza p.uc.domov s 30 cokoladkami,ci 30 kytickami.Ako to vlastne obycajne byva...

jajka257
20. jún 2019

@barboritta no ja mam teraz druhy rok tuto triedu. Vlani som kvety rozdala v skole, vychovavatelkam, upratovackam. Bolo mi to luto. Ti pred nimi ma uz poznali. Vedeli, co lubim. Este aj kavu vedeli aku pijem. Ti kvety nenosili. Co sa tyka cokolad. Tie sa zjedia.