Diktáty pre prváka na vytlačenie

alietam
28. máj 2016

ahojte baby už nemám motiváciu na vymýšľanie diktátov pre prváka.Dáku knihu už s diktátmi máme kúpenú,ale zišlo by sa aj dačo vytlačiť , ale nič také som nenašla.Ak mate dáke stránky skadiaľ sa dajú vytlačiť diktáty a aj príklady z matematiky tak sa potešíme.Mame trénovať ale zo šlabikára to máme raz dva napísané hlavne by som chcela na písmenko dz a dž to nám nejde.Ak mate dáke linky kde sa to dá vytlačiť tak rada ocením snahu to sem pridať.A chcem sa spýtať na veľké prázdniny dostanú dačo aj zo školy na učenie aby toho veľa nezabudli?Zatiaľ sme dostávali na prázdniny papiere ale či to platí aj na veľké tak to netuším 🙂

lintu
28. máj 2016

Je to prvák, čiže veľa toho ešte asi nenapíše + je pomaly koniec šk. roka, čiže už asi pozná všetky písmenká....čo tak mu vymyslieť nejakých pár vlastných vetičiek do diktátu? Príklady sa dajú povymýšľať aj z matiky, ale chápem, že tu ti asi ide najmä o to detské spracovanie pozadia. K tomu bývajú tiež rôzne zaujímavé pracovné zošity, ale to asi vieš...

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alietam
autor
28. máj 2016

@lintu nastatsie mame este kopu knih pre predskolaka co sme nespracovali tak ked ma chut tak cerpame aj z toho.Diktat mu aj vymyslam vety xixi len dakedy fakt rozmyslam ze co mu nadiktovat 😀

janinah
28. máj 2016

Neprehanaj.maš prvaka nie maturanta.dva riadky problemoveho pismena denne stacia.cez prazdniny mu daj pokoj.prvak zabudne polovicu nauceneho.ale s tym sa rata a preto budu mat opakovanie na zaciatku sk.roka

0silvia0
28. máj 2016

@alietam nenič dieťaťu prázdniny, urob to pre neho 😉

tyelde
28. máj 2016

no veď si otvor hocijakú knižku a nadiktuj pár viet z nej, to pre prváka bohate stačí 😕

danka777
28. máj 2016

Tu sú rôzne pracovné listy pre prvákov http://nasedeticky.sk/kategoria/do-skoly/pre-pr...

pribinak
28. máj 2016

@danka777 super

pribinak
28. máj 2016

@alietam 3 vety denne pise aj neter. Sestra jej tie 3 vety nadiktuje bud z čítanky, alebo detského časopisu.
Nepreháňaj to ;)

alietam
autor
28. máj 2016

dakujem baby za rady jasne nebudem dieta trapit aby mi pisalo 5 stran diktatu ako roni kamoska ze 5 stran diktatu 5 stran prepisu a 5 stran matiky .Nam bohate staci 1-2 vety matiku mame len vymyslat vety sa mi uz nechce 😝

ilooli
13. feb 2017

Tu su nejake online diktaty, a moj syn sa tam naucil fakt celkom dobre pisat diktaty.

http://www.eduportal.sk/diktaty/