Najobľúbenejšia hračka vášho dieťaťa?

lilianka1313
2. jún 2019

Ahojte, často sa nakúpi veľa hračiek a pri tom sa dieťa hráva väčšinou iba s niekoľkými. Keďže mám skúsenosti s viacerými deťmi, takže u nás prevládajú stavebnice rôzneho druhu, zo spoločenských hier Carcasonne, Plný kurín, Človeče, nehnevaj sa a zo športových kovová trojkoľka, neskôr bicykle. Obľúbené sú aj vedomostné hry. U chlapcov autá, aj menšie Veľmi sa neosvedčili rôzne kuchynky, kočíky, apod. Ako je to u vás? Môžeteuviesť aj vekovú skupinu detí.

29simona29
2. jún 2019

@lilianka1313 ja mám 13 mesačného chlapceka a najobľúbenejšie hracky sú u neho knižky, aktualne už aj tie moje bez obrázkov 😂😂Celé dni iné nerobí, len ni nosí knižky, aby som mu z nich čítala, na chvilu sa pohra s autíčkom a zase knižky, alebo si v nich listuje sam. Nečudujem sa, lebo som bola taká ista😃Len mi to vôbec nesedí k jeho povahe, je nenormálne aktívny, neobsedi a lieta od rana do večera až mi z toho vlasy dupkom stoja 😂🤷‍♀️

janulik2008
2. jún 2019

No mala bude mat 4 a ona z kazdeho rozka troska. Ked bola mala teda mala rok sme jej kupili knihu riekaniek a to slo nonstop asi pol roka 🤣🤣

diewcatqoo
2. jún 2019

@lilianka1313 ja mam 2,5r chlapca a hra sa najcastejsie s neuvarenymi cestovinami barilla, ktore su v krabicke :D preklada si ich z krabice do misky, akoze vari, akoze zje, akoze umyje riady a za ich vlozi do krabice.. u nas hracky 0 bodov. Vravim kazdemu, ze ak chcu, nech kupia balik cestovin :D a nie, nie je autista ;)

janulik2008
2. jún 2019

@diewcatqoo u nás nejakú dobu vreckovky ... to "šušťanie" ju fascinovalo 😁😁😁

purplevesna
2. jún 2019

Môj malý má 3,5 roka a je farmár 😂 Takže u nás všetko od Siku a Bruder- traktory, vlečky, kombajny, nákladné autá... všetko. Sú to drahšie hračky, ale vydržia, niektoré má ešte vyše 12 ročné po staršom synovi a sú ako nové. Vydrží sa s nimi hrať celé dni. A ešte Lego Duplo a drevené kocky. Na vonku lopty. Iné mu netreba.

diewcatqoo
2. jún 2019

@janulik2008 to je tiez zaujimave :D asi kazdy ma taku nejaku fazu... nas aj spava s balikom cestovin namiesto nejakeho plysaka 🤷‍♀️

janulik2008
2. jún 2019

@diewcatqoo no u nas je plysak ... ovecka z H&M ... ma ich asi 10 lebo ona ich "skube" a vyzeraju strašne ptm 🤦‍♀️😁

natassha1
2. jún 2019

vreckovky, sacky, tasky a najlepsie, co som tak odsledovala su krabice

lenka_da
2. jún 2019

@lilianka1313 od 1,5 roka do cca 6 rokov jednoznačne viedla drevena stavebnica kolajnic a vlacikov, zacinali sme od jednoduchych dielov, neskor mal vsetky mozne mosty, tunely, depá, zeleznicne stanice a vlaciky na baterky. Okolo 3 rokov mal obdobie, ze sa s nimi hral kazdy den asi rok, boli dni, ked ine hracky ani nevyberal, kolajnice viedli cez cely byt 🙂)

sense
2. jún 2019

Mam 6rocnu... uz od malicka vyhravaju babiky a kuchynka , posl dobu sa k tomu pridali Barbie... plus teraz uz nejake spolocenske hry ako clovece,mlyn,pexeso, rebriky,uno,cierny peter a obcas knizky tiptoi...

Hracky ako lego, playmobil a podobne u nas vzdy zbytocne vyhodene penuaze...

A na odrazadle nikdy jazdit nechcela,bicyklom sa odveze max po ihrisko , korcule nic moc zato v zime lyzivat ju bavi...

A do tych dvoch rokov stacil stary papier a plastove nadoby a otvoreny suflik...vylozila - upratala...vylozila upratala...

janickacrazy
2. jún 2019

Tak u nás jednoznačne lego u najstaršieho aj prostredného syna, ked boli menší, tak mali radi aj knižky, teraz len občas. Najmladší má najradšej autíčka, hlavne hasičov a policajtov, ale zahrá sa aj s kočíkom a bábikou, s domčekom, s kuchynkou a tiež miluje vláčiky. Ale on sa dokáže zahrať prakticky s čímkoľvek, aj fazuľky v krabičke mu stačia na 2 hodiny alebo obyčajná lopta, je to také vďačné dieťa.

lubik87
2. jún 2019

Moja dcérka autíčka aj v kočíku v rukách musí mať a vkladacky....to môže veľmi. Navliekat vkladať atď

lucyluv
2. jún 2019

Skoro 2r slecna má obľúbené jedine knihy, žiadne hračky ju nezaujímajú, občas daka ale len na chvíľku. Jedine čo ju ešte zaujíma su hojdačky a preliezky a hocičo po čom môže loziť, skákať.

babatkoo
7. jún 2019

Moj 4 rocny syn sa cele dni uz vyse roka hra s Monster Jam autami od Hot Wheels. Mame doma zbierku 15 aut. Zavody tychto aut v realnej velkosti sleduje aj v TV.

darina0769
3. máj 2020

moja dcerka a hra uz asi 4 roky hra s slizom a vsade su trblietky