Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ospravedlnenka

maminuska
20. jún 2013

Poprosila by som o radu , mamičky ale aj mamičky učiteľky.
Syn pýta od mňa ospravedlnenku , vraj to p. učiteľka vyžaduje lebo sa nechce zúčastniť diskotéky o 20 hod. večer. Vraj je to povinné 😅. Pochopila by som keby to bolo o druhej , alebo aj o štvrtej ale povinný program o 20 hodine ?
V školskom zákone som nič také nenašla.

tea333
21. jún 2013

@evabb35 profesor co ma ucil pracovne pravo si na tieto postupy potrpel. a nevidela som v tom problem.

zuzanockamt
21. jún 2013

@maminuska ake konkretne nedostatky nasla?

maminuska
autor
21. jún 2013

@zuzkat1 neviem , bolo to pred 10 rokmi a nie som právnik .
Ale verím že to tak bolo, ja som dávala podnet na prokuraturu , kedy mesto vyrubovalo daň za psa platobným výmerom čo je totálna kravina .

dadulko1
21. jún 2013

@zuanach si myslíš, že keď pôjdem za riaditeľom, tak odrazu sa začne učiteľka ináč správať? nezačne, ja budem rýpalka ako tu už niekto písal, a môj syn bude viac buzerovaný. na konzultačné hodiny chodím, na rodička tiež, vždy je všetko v poriadku, vychválený až do neba, najlepší žiak triedy, najposlušnejší, ale príde jeden predmet, našťastie je len raz týždenne, a syn príde domov s plačom

evabb35
21. jún 2013

@tea333 však aspoň ste potom nemuseli hľadať v ZP, mali ste to dobre uložené do pamäti.

zuzkat1
21. jún 2013

@dadulko1 a co sa tam deje?

zuanach
21. jún 2013

@dadulko1 minimalne nieco sa pohne dopredu, urcite nie je v poriadku, ked ma ta hodina na syna taky neg. vplyv.....urcite zavazi aj to, ze inak nema problem a zrazu pride ta kriticka hodina a koniec....mal by to riesit aj triedny/a, ak nejde prave o neho....

dadulko1
21. jún 2013

@zuzkat1 verejne to písať nebudem, svet je malý, bojím sa, aby sa to k nej nedostalo, odniesol by si to len syn, a to nechcem dopustiť, ešte ho bude dlho učiť

zuzkat1
21. jún 2013

@dadulko1 ok chapem..inak suhlasim s
@zuanach