Petržalský prváčik od septembra 2016

nelinka2009
1. jan 2016

Ahojte maminky skolacikov a predskolacikov z Petrzalky. Zakladam tuto temu, lebo mam dost stres z vyberu zakladnej skoly kedze so skolkou nam to moc nevyslo, teraz uz naozaj nechem urobit urobit chybu... dajte mi vediet ake mate skusenosti so ZS v Petrzalke... pre ktoru ste sa rozhodli a preco... ako na ktorej je... zaujima ma aj bulharska skola Christa Boteva...

nelinka2009
autor
4. jan 2016

Mamulky tak oficislne mam dohodnute stretnutie s pani riaditelkou na ZS Bulharska... Ak mate aj vy zaujem a nejake typy na otazky na co presne sa pytat a informovat, tak sem s nimi... Mna asi vsetko nenapadne.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tyta
6. jan 2016

Budem rada, ked sa tato tema rozbehne, ja mam tiez dilemu, kam dat malu do skoly.

nelinka2009
autor
8. jan 2016

No pani riaditelka na Gessayovej 2 zanechala uzasny dojem.... U nas je uz asi aj rozhodnute... Nazory na vzdelanue a vychvu deti ma velmi podobne tym mojim.. A myslim, ze spolupraca rodiica a skoly bude na skvelej urovni... To je zaklad...

nelinka2009
autor
10. jan 2016

A bulharska zakladka tiez zanechala skvely dojem... Malo deti v triede... Individualny pristup ku kazdemu ziakovi... Ziadne domace ulohy... Nemaju naroky na dieta... No skvele...

nikam
11. jan 2016

@nelinka2009 Pojdes sa pozriet aj do iných skol? Nas syn sice este ma minimalne rok cas, ale uz sa rozhliadame. Zaujimaju ma skoly Gercenova, Felix a Narnia. Ma niekto skusenost?

moni244
11. jan 2016

@nelinka2009 mozem otazocku? Tento tip skol ma pokracovanie aj na strednej? Lebo si neviem predstavit, ze dieta, co od prveho rocnika navstevuje takuto skolu bez povinnosti, bez domacich uloh, potom prejde na klasicky tip strednej

nikam
11. jan 2016

@moni244 Bulharska skola pokracuje az po strednu, pokial viem.

moni244
11. jan 2016

@nikam takze aj stredna sa da absolvovat takymto tipom skoly? Hm, zaujimave

nikam
11. jan 2016

@moni244 Neviem, ako funguju. Poznam jednu absolventku ich strednej skoly, na zaklade toho zavery robit ale nebudem 🙂

tyta
11. jan 2016

@nelinka2009 to si si zavolala do skol a dohodla termin navstevy s riaditelom? Mne tato moznost ani nenapadla, som nevedela, ze su ochotni sa stretnut s rodicmi este nezapisanych deti.

aps6
19. jan 2016

@nelinka2009 Casto vidim ako fajcia deti (asi gymnazisti) spolu s ucitelkami za plotom arealu. Dobry dojem z toho nemam.

nelinka2009
autor
20. jan 2016

@moni244 ano az k.mature idu bez monitoru plynule

nelinka2009
autor
20. jan 2016

@aps6 no ja to povaxujem za ukaxku formovania skveleho vztahu student- pedagog... Ak si nexapalia tam tak aj tak.inde je to taky vek...

margarita
26. jan 2016

@nelinka2009
ja som ucitelka, a ak sa Ti pozdava spolocne fajcenie s ucitelmi za skolou, tak Ta chcem varovat, ze k tomu veku patria niekedy uz aj prve sexualne skusenosti.
to je taky vek 😉 a asi nezaskodi mat dobreho ucitela 😅

som ironicka cielene, keby o tom nahodou niekto pochyboval 😀
sa mi totiz na chvilu rozum az zastavil.

nelinka2009
autor
27. jan 2016

Co ma pre Boha vyskusanie cigarety so sexom?

margarita
27. jan 2016

@nelinka2009
presne tolko, kolko podla Teba fajcenie je ukazkou formovania skveleho vztahu student- pedagog 😉

nelinka2009
autor
28. jan 2016

Ako sa mi tomu moc nechce verit... Myslim si, ze he to prehnane... Ako chcela by som vidiwt ucitela, ktory to robi fakt... A co sa tykacskusania... Vyskusaju... Ci sa nam to paci alebo nie... A zakazane ovocie najvuac chuti hlavne v urcitom veku.

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz