Je lepšia autosedačka Maxicosi Pebble alebo Cabriofix?

pallacinka
8. nov 2010

Ahojte, ake skusenosti/nazory mate na tieto dve autosedacky od Maxi Cosi? Jednu z nich sa chystame kupit, no neviem sa rozhodnut, ktoru. V testoch sa zda, ze Pebble mierne vedie, aj ked Cabriofix ma vyborne hodnotenia takisto. Na podvozok od kocika nam nebude pasovat ani jedna, zakladnu mozu mat rovnaku, cena je podobna, tak naozaj netusim, na zaklade coho si mam vybrat. Prosim, napiste, ako a preco ste sa rozhodli vy- dakujem 🙂 .

lawli
8. nov 2010

Ahoj ,ja som síce mala sedačku (vajíčko) pri kočíku ,ale dostali sme aj Maxi Cosi.Rozhodla som sa používať Maxi Cosi ale netrvalo to dlho.Vybrali sme sa na nákup a nedala sa nasadiť na nákupný vozík 😒 Tak som ju potom pekne zabalila a používala tu od kočíka 😉
Nechem ťa odhovárať ,len pre mňa bolo dosť doležite či sa da nasadiť na nákupný vozik. Bývame na dedine a pri nákupoch v meste som nemala kočík....uznaš ,že robiť nákup a mať pri tom ešte v rukách aj vajíčko s malým, by asi nebolo pohodlné...
Inak som na ňu nemala žiadne výhrady 😉

vikiba
9. nov 2010

pebble je novsi model my sme mali cabriofix a spokojnost bola maximalna, ci uz si vyberies jednu alebo druhu nebudes urcite lutovat

katy1979
9. nov 2010

my mame tiez cabriofix a ja som spokojna.
len nerozumiem ze ako nasadit na nakupny vozik? ako strcit dovnutra nakupneho vozika? lebo to sa naozaj nezmesti.

mirka285
9. nov 2010

tak to nerozumien ani ja,tiez mam cabriofix a zrovna vcera som bola v potravinach v Terne a normalne sa da autosedacka do nakupneho kosika zmesti,takze neviem o com je rec 😖 a som s nou maximalne spokojna..

slniecko77
9. nov 2010

ahoj,
ja som dnes objednala Maxi Coxi Pebble, studovala som vysledky nemeckych testov ADAC 2010 a Pebble je na prvom mieste co sa tyka bezpecnosti
..ako pisu dievcata Cabriofix bol minuly rok oceneny ako najlepsia autosedacka vo svojej kategorii, myslim, ze neolutujes kupu ani jednej z nich
..my sme sa vsak rozhodli pre Pebble 😉 uz len cakam ked nam ju dovezu

anjelicek26
9. nov 2010

My mame cabriofix, cabrio a aj od jane kocikovu autosedacku... cisto cabrio je najlepsia, lebo je väcsia ako cabriofix... ale cabriofix nam sadne na bazu a kedze bezpecnost nadovsetko... jazdime s cabriofix a sme uuuplne spokojny... sadne nam aj na quinny podvozok - aj zo zappu, aj z buzz... takze super... co viem, tak pebble je mensia ako cabriofix... a Max ma 5 mesiacov a aj do cabriofix ho narvem len tak tak... takze... ja by som pebble nie...

@lawli - ty davas autosedacku na ten vybezok hore na kociku, nech tam drzi? Inak nechapem.. To mi prijde hodne nebezpecne 😲

nadja11
15. nov 2010

maxi cosi cabrio, ako aj pebble ziskali ocenenia, ale...
Maxi cosi cabrio v crash testoch viedlo pred pebble pri narazoch bocnych, pebble dostalo len znamku dobre
obidve sedacky boli v testoch pripevnene isofix systemom ( easy base, alebo family fix). pri testoch BEZ upevnenia isofixom ziskali obidve znamku USPOKOJIVE. tak si vyberte ☹ 😅

penelopa
9. mar 2012

Ahojky!
Babenky a máte aj isofixy na vajíčka do auta,ale bo nie sú potrebné.A propo rozdiel je v tom,že peble je ešte aj polohovateľná,čo cabroifix nie je.Hlavne je to dôležité v aute 😉 .

zan33
19. feb 2013

Ahojte, planujeme kupit sedacku Maxi Cosi CabrioFix, len si nie som ista ci ten isty zaklad Easy Base 2 mozem neskor pouzit ako zaklad aj pre dalsiu autosedacku Maxi Cosi (pre kategoriu nad 13 kg). Zakladna od Pebble Family Fix je vhodna aj pre dalsie, ale netusim ako je to s Easy Base 2. Vdaka za rady.

zdenka13
15. máj 2016

Ahojte. Nazreli by ste niekto, jto mate vajicko maxi coxi cabriofix do mojho albumu a porovnali, ci mate ten isty system ako ja? Mam starsi typ mxi cosi cabrio a hladam adapter, len neviem, ci tie novsie nie su uplne ine.. Dakujem, sk si niekto najde cas

luciaone
10. okt 2016

@penelopa ahoj pebble je polohovatelne vajičko?