Školská taška pre prváčika

8radushka8
8. aug 2022

Ahojte ;) chcem sa opýtať na školské tašky pre prváčika... Pozerala som dve značky topgal alebo Frii of Norway...chcem sa opýtať či máte nejaké skúsenosti a podľa vás ktorá by bola vhodnejšia ;) ďakujem

riskoh
8. aug 2022

Syn mal tašku topgal,teraz do tretieho ročníka sme kupovali batoh,odporúčam odskúšať ako sadne....

janickacrazy
8. aug 2022

@8radushka8 my sme kúpili topgal a veľká spokojnosť, je to kvalitné a dlho vydrží, mala som aj pre starších synov, máme planétkovú

oli18
8. aug 2022

Ak ho vozis autom, tak akakolvek. Ak budete chodit pesi, tak co najlahsiu.

simik22
9. aug 2022

Batoh topgal 🙂

bu1bu
9. aug 2022

Urcite odporúčam vyskúšať, mne tiez každý radil topgal, nastastie som pred kúpou vyskúšala a dcére absolútne nesedela, dcéra je veľmi útla, potom mi radili beckman, taktiež som nebola spokojná… až Frii sadla.

8radushka8
autor
10. aug 2022

@bu1bu nerobí to problém že ten spodok nieje spevneni?

ritalein
13. aug 2022

@8radushka8 tiez som chcela Frii ale synovi sa nepacil dizajn, tak sme objednali Beckmann - https://www.zdravybatoh.sk/p/skolsky-set-4-diel...

janulik2008
13. aug 2022

Beckmann;)

bu1bu
18. aug 2022

@8radushka8 je to batoh, nie aktovka, ale pri topgale sa dcéra sťažovala že ju tlači na chrbát ten spodok, pri frii hneď hovorila že ju nič netlačí…

stanislavicenka
18. aug 2022

Ja tiez odporucam vyskusat. Dcere sa pacilo viac tasiek, nic jej nesedelo, jedine Beckmann. Vsetko posobilo prilis mohutne

8radushka8
autor
18. aug 2022

@bu1bu veď som aj dumala načo ten spodok vlastne 🤣

miskamilka
5. dec 2022

@8radushka8 dobry den, ktoru ste nakoniec vybrali a preco? Tiez zvazujem pre dceru Frii a Beckmann, v com su hlavne rozdiely?

luckuz
5. dec 2022

@miskamilka ja som vybrala Herlitz ultralight, váži len 750g, je ľahučká, vhodná pre menších prváčikov, vyberala som na stránke skolské tasky,

8radushka8
autor
6. dec 2022

@luckuz ďakujem pozriem ;)

8radushka8
autor
6. dec 2022

@miskamilka ešte žiadnu 🤣

8radushka8
autor
6. dec 2022

@miskamilka kamarátka kúpila tu backman a je podľa nás ťažká ...neviem aku budeme kupovat

janulik2008
6. dec 2022

@8radushka8 záleží ktorá. My máme tu najnovšiu a je ťažšia ale napr tá najzákladnejšia je jedna z najlahsich

ninah1486
25. máj 2023

my sme kupovali minuly rok skolsku tasku cez BAAGL, ja som s nou velmi spokojna, urcite ju bude vyuzivat aj v dalsom skolskom roku

8radushka8
autor
23. jún 2023

Baby tak nakoniec som objednala túto topgal ;) malý si vybral motív ....páči sa aj mne je lahučká

nadika06
5. nov 2023

@bu1bu dobry den, mozem sa Vas opytat, ako ste s taskou frii spokojne? A ci sa tam dcerke zmestia vsetky potrebne veci aj v druhom rocniku? Dakujem za info