Poraďte školskú tašku pre prváčika

13. júl 2022

Poraďte školsku tašku pre prváčika.

pribinak
13. júl 2022

Topgal

labocca
13. júl 2022

my sme po dlhych uvahach kupili oxybag...aktovka je lahucka.
Syn je sice vyssi ale velmi chuducky,tak tato sa nam pozdavala taka naj🙂

heleninamama
13. júl 2022

Bagmaster. Výrobca aj kvalita je rovnaká ako ospevovaný Topgal, ale posledné roky má oveľa krajší dizajn - najmä pre chlapčenské modely.

anjelicek26
13. júl 2022

Toto sa pausalne vobec neda povedat...kazde dietatko ma uplne inu vysku a postavu a celkovy sklon tela by som povedala, nie je "univerzalne najlepsia" taska, su viacere dobre znacky, zvysok uz treba vidiet na postave... moji syn a dcera sme kupili rovnaku tasku, synovi sedi bozsky, malej vobec, idem kupit inu...to je moja chyba, ze som predpokladala, ze to bude ok... ale syn je svalnaty siroky chrbat a dcera tintitko a tak to aj vyzera...

luckuz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikha2809
13. júl 2022

Ja som sa rozhodovala medzi Beckman, Topgal, Bagmaster a Belmil.Vsetky sú kvalitné rozhodli sme sa podľa toho ktorá jej lepšie sadla a viac sa jej páčil dizajn

patka06
13. júl 2022

Pre prváka aktovka Stil, Oxybag a pod.
Sú ľahké, priestranné, deti sa do nich ľahko a rýchlo zbalia
Choďte do predajne vyskúšať, ktorá najlepšie sadne

deti95060810
13. júl 2022

@heleninamama majitelia Topgal a Bagmaster - boli spoločníci v jednej firme - kedysi dávno ... ako to býva rozkmotrili sa. Jeden má Togal, druhý Bagmaster.

paulinam99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baska0917
15. júl 2022

Baby a viete poradiť aj nejakú predajnu v BA kde majú väčší vyber?potrebujeme tašku vyskúšať.
Ďakujem

ninah1486
11. aug 2022

ja som kupovala synovi skolsku tasku z Baagl, s kvalitou som velmi spokojna

beahavala
12. aug 2022

my sme presli aj dost obchodov ale nakoniec sme objednali tasku z internetu

luckuz
31. okt 2022

@labocca prosím vás, ktorú ste kupili? My ideme kupovať k 6.tim narodeninám, pozdáva sa mi oxybag, pridemi ľahučká. Ste spokojní? Ďakujem

labocca
1. nov 2022

@luckuz kupili sme oxybag space...
Je lahucka. my sme potrebovali lahku aj kvoli zdravotnym tazkostiam s chrbatikom..takze sme aj dlho zhanali,vsetko mozne skusali a kupili sme tuto.
Spokojna som🙂