Vojaci v školských jedálňach od septembra

lizwer
29. aug 2022

Zaujímalo by ma či ste zaregistrovali informáciu, ktorá obletela FB, že majú byť od septembra v školských jedálňach vojaci. Ste s tým stotožnení ako rodičia? Zdá sa mi to divné, vidím za tým nejaký nejaký úmysel. Zaujímalo by ma, či sa dá nejako aj ohradiť voči tomu u riaditeľky školy a odmietnuť ich prítomnosť na škole. Ďakujem za relevantné odpovede.
Kto chce rýpať, nemusí komentovať.

malasandrika
29. aug 2022

@deniseee už si daj lexaurín …

deniseee
29. aug 2022

@doriiis A z coho chces platit ten personal? Rodicia platili kazdy mesiac nielen obedy, ale aj reziu kuchyne, teda tie nklady, ktore mali sa delili takto medzi rodicov. Ale vlastne mas pravdu, nemusia nic rusit. Ekonomicky staci, ak tie naklady rozdelia medzi ten zvysok rodicov, co to bude chciet vyuzivat, takze cena raketovo porastie. A neviem, ci si si vsimla, ale najprv si sa snazila zakoncit debatu ty tak, ze mna urazis.

doriiis
29. aug 2022

@deniseee ...presne,chod sa na to vyspat lebo tvoje argumenty plavaju na vode.Tvoje dieta je odhlasene,vojakov neuvidi....vsecko je na poriadku😉

deniseee
29. aug 2022

@doriiis presne ako pises, suhlasim. Moje deti su odhlasene, kazdy si moze riesit v prvom rade vlastne deti a svoj cas a ja idem mat este krasny vecer

doriiis
29. aug 2022

@deniseee ...rodicia platili chod kuchyne? Ako co? Mzdy kucharkam,plyn,vodu a saponaty na riad? Bohaca,to kolko ste platili za tie obedy?

doriiis
29. aug 2022

@deniseee ...tak uz nestresuj,lebo tieto tvoje fabulacie su cista katastrofa.Nevyznas sa v tom ani za mak ale ides o dusu tie tvoje teorie

lenka1208
29. aug 2022

A takto sa, mile damy, pekne krasne siria hoaxy..lebo nieco ide na fb a neviem ani poriadne co, ale prezdielam to a este sa nad tym porozculujem ze aky je za tym umysel a urcite nas ta vlada chce ovladat uz aj tak ze posle na deti vojakov...
Dost trapas pre autorku 🙈🤣

viestta
30. aug 2022

@deniseee ja sa nevysmievam. To si namyslas, ale to nevadí.

vinkel
2. sep 2022

Chcú naverbovať deti aby boli v dospelosti vojakom 🙂

stanislavicenka
2. sep 2022

@deniseee Kristepane, ty robis problem tam, kde neexistuje🤦.

dudos
2. sep 2022

Fakt ak by bolo referendum za zrušenie FB tak by som hlasovala za.
Niekedy mám pocit, že si nezaslúžime byť samostatným štátom.
Úprimne? Je to na zaplakanie.

lucky_k
5. sep 2022

@lizwer moja ale pytas sa na zaklade hovadiny z fb, nikto ta nemoze brat vazne 🤣 ....

veronikaduha
7. sep 2022

@lizwer nevsimajte si prosim odpovede niektorych zien... su vygumovane..ked pisu,ze je normalne, ze vojaci mozu byt v skolach pri detoch...ze aj oni su ludia a sa potrebuju najest...taketo pardon za vyraz chujoviny moze vypustit len hlupa ovca...vojaci sa mozu najest aj v stanoch...ved su vojaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ano,ma to byt...co tato fasisticka vlada ide robit na skolach...deti ako rukojemnikov?neverit im ani slovo!!!!toto tu nikdy nebolo___vojaci na skolach maju jest pri detoch...zdravotaci nejaki maju mat povolenie a podavat detom lieky...a my nebudeme vediet, co to je...mam dceru ktora ma problemy s cukrom a musim jej pichat inzulin,ale nedovolila by som aby nejaky zdravotak jej pichal....neverim...kto vie,aky to bude zdravotak...ked nam chybaju zdravotne sestry,doktory v nemocniciach

veronikaduha
7. sep 2022

@lenka1208 hlupe hlupe hlupe hlupe...a my potom mame zachranovat aj vase deti!!! ze vy slepo verite systemu!!! co bolo na Ukrajine mila dama...na skolach boli vojaci!!!!!!!!!!!!!!!!

bullinka
7. sep 2022

@veronikaduha pre boha... Vy ste odkiaľ zliezla? Priveľa fantasy?

bullinka
7. sep 2022

@veronikaduha nikoho zachraňovať nemusíte. Vašu čistú krv bez nanobotov a čipov by sme nechceli.

lenka1208
7. sep 2022

@veronikaduha fuha...ok 🤣 teba asi len po vlaskoch pohladkat, bude to dobre neboj nic 🤣

vilsonka
7. sep 2022

@veronikaduha Ako môže niekto taký hlúpy
a vygumovaný posúdiť vedomostnú úroveň iných?!

anonymous87
7. sep 2022

@veronikaduha zo sudka: vsetci su blazni, iba ja som lietadlo. Vsakze? 😂✌️

bashawelle
7. sep 2022

@veronikaduha školsky rok sa nám začal, už máte školu plnú vojakov? A školskú sestru by som privítala, len netuším, kde by sme ich toľko zohnali keď chýbajú v nemocniciach a ambulanciách. Ešte ma zaujalo, že ten co tvrdí, že vojak je človek a potrebuje jest je hlúpa ovca. Tak by si nás mohla poučiť , čo to teda ten vojak je zač a ako sa vyživuje. Fotosyntézou v zelenej uniforme?

viestta
7. sep 2022

Jezizkove huslicky!!! A toto vychováva spolužiakov našich deti🙄

xsuzannex
7. sep 2022

@veronikaduha vojaci budu jest v stanoch, patologovia na pitevnych stoloch, horari v lese za stromom atd atd.. pokracuj, ten bol dobry 😉