• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
@oliinka mozno by mu este pomohlo keby mal tvoju fotku. Tak by mal pocit ze si stale s nim. :wink:
@anlu aj u nas to vyzera podobne. Sufi prisiel vcera domov a priniesol jednotku z anglicitny. Ked som sa ho pytala ze co ho pani ucitelka skusala tak povedal ze nic. Takze mame jednotku za nic. :grinning: Deti ziju pre chvilu ktoru momentalne prezivaju, nic viac ich nezaujima. :slight_smile:
4. nov 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oliinka mozno by si mohla skusit to tak ze mu kupis nejaku plysovinu auticko.. prosto nieco co ma rad.. a to bude skolkove.. a bude si ho bravat so sebou nech si ho necha v skrinke a mozes mu pred nim dat na tu vecicku pusu.. a dohodnut sa ze ked bude mu smutno tak sa moze ist do skrinky pozriet na to pomojkat a ist spet za detmi... mozno je to infantilne.. u nas to zaberalo... /my sme tak mali plysovinku v skrinke preto lebo u nas si deti nemohli brat hracky do skolky dnu..
ale aj ta fotka... je dobry napad...

my zatial nic nove.. par jednotiek.. teda.. ale inak nic..
4. nov 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipko šiel dnes po mesiaci do školy. Som zvedava ako to zvládne. V šatni bol hviezda,skoro ho spolužiačky udusili :grinning:
4. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissi27 ta posledna veta je super a najma pravdiva :wink:

@andrea.m no vidis,ko ho lubia :wink:
4. nov 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som prekvapena
4. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak trochu mimo temy... neviete ako sa vola ten pas co sa moze pod tricko na krize davat, viete co myslim?
4. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissi27 jééééj aj u nás to tak funguje. Otázka: Ferko za čo si dostal tú jednotku? Odpoveď: Už neviem. No hlavne že sú to jednotky, tá posledná veta je naozaj super, presné a výstižné.
4. nov 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte .... ja len tak narýchlo pozdravím, máme chorú Olíviu, má angínu a vysoké teploty, celý deň je na mne nalepená.... :unamused:
4. nov 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska to mi je luto , nech je Olivia rychlo zdrava :wink:
U nas dnes tri 1, tak mala j spokojna a ja samozrejme tiez. MA velmi prisnu pani ucitelku, ked su neni domace ulohy podla jej predstav, tak vsetko skrta a preciarkuje :angry: MM povedal, ze na dalsie rodicovske ide on, ze toto je buzeracia a nie ucenie :sweat_smile:
4. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abetka úplne s tvojím MM súhlasím

@anlu cosmodisk
4. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@jaduska olivii prajeme skore uzdravenie,chuda male,neboj bude dobre :wink: teraz je take na prd pocasie.u nas v blizkosti 5-10 km kazdy vracia,ci deti,ci dospeli.taka jednodnovka so zimnicou a teplotami. :pensive:
5. nov 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea.m nie to som myslela, to je taky valec latky ktory sa pouziva ako oblecenie, ked mas kratke tricko tak aby si nemala holy chrbat a brucho :slight_smile:
@jaduska nech je Olivia rychlo zdrava a nasa jej posiela cmuky :wink:
@abetka uplne suhlasim s tvojim MM, urcite je to zbytocne stresovanie deti
@mimomu to je taky virus, my sme tym uz par krat presli a ja som na tom bola stale najhorsie, Claire to mala len pol dna, ja som sa tyzden nevedela pozberat :unamused: treba v kuse ruky umyvat ako o dusu a vsetko dezinfikovat a nemali by ste to chytit :wink:
5. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska drobcovi prajem skore uzdravenie.
@mimomu ani nehovor. Mne je tiez dnes akosi divno. Cosi mi stoji v krku a mam pocit takej malatnosti. Dnes ideme na oslavu tak dufam, ze ju nestravim niekde nad wc misou. :confused:
5. nov 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea.m to je mile od Filipkovych spoluziaciek. A nam rodicom dobre padne ked vydime za nase dieta je oblubene a maju ho spoluziaci a kamarati radi. :wink:
5. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, ďakujem za povzbudenie, dnes už je to trošku lepšie, teploty klesli...

@anlu viem, čo myslíš, boli na to reklamy aj tu na koníkovi, ale ako sa to volá, to veru nepamatám..... :grinning:
5. nov 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlu tak to teda fakt netuším o čom je reč :grinning:

@jaduska olivinke skore uzdravko
5. nov 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlu myslis zajaci pas :grinning: :grinning: :grinning: ty nam teda davas zabrat. :sunglasses:
5. nov 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska presne to myslim a neviem si spomenut ako sa to vola ani neviem ako to mam hladat
@maznacik007 @mimomu to myslim co Jaduska mysli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ked to najdem tak vam poviem aby ste aj vy vedeli... ono je to ako uplet do valca zosite a to si natiahnete pod tricko len na chrbat ale asi je to z nejakeho specialneho materialu...

baby ak citite ze na vas alebo vase deturence nieco lezie pchajte do seba co najviac vit. C ja som nechapala ako to pomaha... keby som sa nim teraz neladovala tak lezim chora s horuckami urcite a Oliv minimalne s nadchou
5. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska jeeeej presne to som chcela, DAKUJEM :grinning: budem ta pouzivat namiesto googlu? :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@anlu za málo :wink: ja som starý detektív Oriešok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska no dobre vediet... :grinning:
6. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
aky ste mali vikend?ste vsetci zdravi?
8. nov 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víkendík pohodový. všetci sme zatiaľ zdraví a dúfam,že aj dlho budeme. dnes som začala dovolenkovať takže nič nerobím len oddychujem a venujem sa detičkám.
8. nov 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu :wink:
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem :dizzy_face:
8. nov 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyplnené odoslane. dúfam že som aspoň trošku pomohla.
8. nov 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....dobre, že tu jahody dala dotazník, aspoň mi pripomenula, že už aj mne treba posielať ten môj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahody11 tak ja asi nepomozem, ja som na rodicovskej
10. nov 2010 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahody11
poslane. :slight_smile:
10. nov 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok