Základná škola Tajovského verzus Mlynská v Senci

mummy01
18. dec 2012

Maminky caka nas zapis a ja neviem do ktorej skoly dcerku prihlasit.Tajovskeho sa mi zda strasne obrovska skola,az mi to nahana strach ale pocula som vraj je dobra no o Mlynskej neviem nic,len to co maju na stranke.Preto vas velmi prosim o skusenosti z tychto skol,zaujima ma vsetko aj drobnosti.Alebo ak viete o dobrej mensej skole v okoli Senca tak sem s nou 😉 Dakujem vopred za skusenosti.

silviamoravcova
20. feb 2015

Na Mlynskej sa teraz koná počas jarných prázdnin tábor pre deti 🙂

https://www.facebook.com/events/108647054471236...

silviamoravcova
1. mar 2015

Aj takéto zábavky čakajú vaše deti v Jarnom tábore v Senci. Posledné 4 voľné miesta 🙂

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom: modely01@gmail.com alebo telefonicky 0948 006 968.

silviu
7. feb 2017

ahojte, niekto kto riesi prvacika tento rok? ktoru skolu v Senci preferujete?

adka6969
27. feb 2017

My tiez riesime zapis tento rok. Blizsie mame Tajovskeho. Takze asi tam. Poznate tam niekto dobre ucitelky, ktore budu mat prvacikov od septembra?
Dakujem.

loginexistuje
27. feb 2017

@adka6969 na Tajovskeho mavaju sedem prvackych tried bezne takze tam tazko povedat k akej pani ucitelke sa dostane ... a kedy to vobec budu mat oni ujasnene kto berie prvacikov toto je jasne az tak maj - jun niekedy ani vtedy nie.

amalka1974
6. jan 2018

@maznacik007 ahoj, je to davno, ale s ktorou skolou mimo SC si bola taka spokojna?

silviu
3. feb 2018

@amalka1974 chodime na Tajovskeho a ta skola je super. je tam poriadok, vo vsetkom maju system, je tam ochota, super komunikacia, nas tam velmi rad chodi.