40+ a sama s dvoma malými deťmi

4. sep 2023

Ahojte. Som sama s 2 malymi detmi. S byvalym a otcom deti sme neboli zobrati. Odisiel od nas. Peniaze nie su problem, ale chcela by som este zazit lasku. Je sanca, ze na niekoho normalneho este natrafim na zoznamke? Bezne to nechodi tak, ze vo fitku alebo v meste stretnete niekoho, prihovori sa vam, alebo sa proste nahodou date do reci a je to.. To mi pride, ze sa deje len vo filmoch. Som este mlada, aktivna, ale mam pocit, ze uz budem sama a uz ma nic pekne, ziadna laska, spolocny cas s muzom, necaka... Deti su este male, som s nimi skoro stale.

jarmila2010
4. sep 2023

ex mojho manzela si nasla partnera v praci aj s 2 detmi a to kazde mala s inym...su spolu,uz celkom dlho...mozno aj 5r...

lucyso
4. sep 2023

zažívam to isté... tiež mi je samej smutno... no snažím sa na to nemyslieť a žiť ako sa dá, vypĺňať čas a ktovie... možno sa nejaký nájde 🙂 ;)

nyusika
4. sep 2023

legenda vravi, ze sanca taka je...ale ja nepoznam nikoho (ani som o nikom nepocula), kto by si na zoznamke v tom veku nasiel zivotneho par5tnera...kamarata na sex v pohode, zena s detmi je tam extremne ziadana 😀 a to myslim vazne

mimi2018
4. sep 2023

Určite máš stále šancu nájsť lásku života no netreba tlačiť na pílu lebo znova to môže zle dopadnúť. Užívaj si čas spolocne tráveny s deťmi a všetko je tak ako má byť. Keď budu šťastné deti budeš aj Ty pri nich, láska si na Teba počká 🙂

dzulli1980
4. sep 2023

Hlavne nehľadaj, nesnaž sa silou mocou niekoho si nájsť ... ono to väčšinou býva tak, že to príde vtedy, keď najmenej čakáš ... mám kolegyňu, má tri deti, muž ju nechal, keď mala 45 ... jedného dňa išla vysypať smeti, spadli jej kľúče do kontajnera ... a ako sa tam hrabala (je nízka, takže jej trčali len nohy), prihovoril sa jej chlapík, či nepotrebuje pomôcť ... a už sa spolu takto "hrabú" 15 rokov 🙂

tanyag
4. sep 2023

Hlásim sa do klubu, síce nemám 40+ a mám len jedno dieťa...ale zoznamky ti neodporúčam...skúsiť môžeš, ale ja som tam za viac ako 3 roky nikoho normalného nenašla...a nejde o to, že mám dieťa...proste rozumovo, povahovo mi zo zoznamiek žiaden chlap nesadol...tak som sama a čakám na zázrak 😂😂😂

barborachors
4. sep 2023

Je to vysoko individuálne. Zalezi len a len od teba a tvojej povahy, ci niekoho najdes. Šťastne náhody neexistujú, sam chlap k tebe len tak domov nepríde. Dnes deti nie su prekážka, hlavne ak ma objekt záujmu tiez deti, dnes je volna doba.

zmrzlinka2021
4. sep 2023

Autorka,

nadej je vzdy, a aj realna, ale netreba sa na to upinat. Mozes najst muza, ktory ta bude milovat, na rukach nosit, spravi z teba jeho zenu a zomriete vo veku 100 rokov drziac sa za ruky a mozes ho spoznat zajtra, ale aj o 10 rokov. Ale aj nemusis, a to vobec neznamena, ze budes zit zivot nemilovanej a tvoj zivot bude mat nizsiu kvalitu.

Co ma prist, pride - co nie, nepride. Sice si mozes v zivote veci vynucovat, vela zien to aj tak robi, ide zo vztahu do vztahu, ale tam vacsinou tu lasku clovek nezazije.

tamtamka26
4. sep 2023

baby, ak je tu nejaká z NR a blízkeho okolia, mám 47r rozvedeného brata...

vanilkovazmrzka
4. sep 2023

Neopustaj sa 🙂

Zoznamky mozes priebezne skusat, vzdy je to o nahode, nakoniec rovnako, ako aj v beznom zivote…

fallon1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liusa82
4. sep 2023

ked už,tak skús aspoň nejakú lepšiu kde máš šancu že ťa nebudú chcieť len na to jedno.Bud partnera na úrovni alebo také niečo.Len preboha sa nezlanár na pokec,badoo alebo tinder či čo to je za somarinu.Tam sa volakedy dalo možno zoznámiť s niekým normálnym.Presne ako spomínaju aj vyššie nie za každú cenu hned niekoho brať.Mne keby sa stane čo tebe nechala by som to tak a hladala až po rokoch kým by sa niekto naskytol.Ale ja som typ že vydržím aj sama a na silu nezhladávam ani sa mi to nepáči ked niekto lieta zo vzťahu do vzťahu

liusa82
4. sep 2023

@dzulli1980 presne toto by povedala aj moja sesternica.Ked si má niekoho nájsť a je jej súdený tak dotyčného stretne aj pred vchodom do Tesca🙂

kenzom
4. sep 2023

Zoznamka je len miesto...do krčmy ani na disco už asi nechodíš. Ja som si našla manžela takto. Nehovorím, že sa tam nachádzajú samí skvelí muži. Aj blbci ako všade, treba byť opatrný. Najlepšie je jasne sama pre seba definovať koho hľadáš, aké záujmy apod. A aj to jasne dať najavo.
Držím palce, aj muži sú osamelí.

olimuc
4. sep 2023

Neboj niekto sa Ti urcite skor alebo neskor prihovori. Napr. Na parkovisku, ze mas pekne auto 🤦‍♀️ zamyslis sa, ci je zberac srotu alebo Ti chce vybrat katalyzator. Chcel ist na zmrzlinu (privesok nevadil) pripadne Ti niekoho ponuknu (naj kamarat alebo prip brat) … len treba byt nastaveny na zoznamovanie