Ako sa vybavuje výživné na maloleté dieťa?

vanny12345
8. jún 2018

Maminky prosím Vás,je tu taká ktorá sa a týmto musela pasovať? Výživné,vybavovanie okolo toho,a všetko...ďakujem Vám. Ja len dúfam že Vás nieje veľa :( cítim sa strašne. Neskutocne zlomená.

sissy27
8. jún 2018

@vanny12345 tipujem tak každá druhá, ak nie viac 😒 ale horšie veci sa v živote stávajú, hlavu hore.

gabci_gabca
8. jún 2018

Viem, že je to nie je úplne ideálna životná situácia ale zvládli to ženy pred tebou a zvládnu to aj tie ďalšie, len kvôli tomu nebuď taká nešťastná, treba to riešiť s triezvou hlavou

viera
8. jún 2018

No vyzivne v kazdom pripade si vybav...Ja som sa tiez citila ako pes🙂...Uvedom si, ze na dieta alebo deti budes sama...Ked bude chory ty ho budes liecit..Cas, lieky-peniaze...Bude rast..skolka, skola, oblecenie,strava, kruzky a vsetko su peniaze...Ty to budes s nim prezivat, cize pytaj vela..A hlavne snaz sa vydokladovat, co vsetko musis zaplatit na dieta....Ja som sa snazila vydokladovat nad sumu aby som potom mohla pytat polovicu z vydokladovanych veci, mam 2deti...a sudkyna to odklepla a este aj povedala, ze mam pravo to po case zmenit este aj na viac🙂))...

jankababiakova89
8. jún 2018

Ahojte babi aj ja mám výživné teda už náhradné a teraz som podávala na súd o zvýšenie lebo náklady mám veľké predca mám školopovinné deti a stoho moj 11 ročný syn ma zelený zákal takže výdavky na lieky a lekárov tak dúfam že mi sudkyňa schváli moj návrh lebo som si žiadala zvýšiť na 100 eur na každé dieťa a mám dve deti takže žiadam 200 eur tak dúfam že to bude schválené lebo aj dcéra má zdravotné problémy a aj syn a otec nerieši neplatí tak skúsim šťastie a požiadam súd nech mi vtom vyhovie

pokojvdusi9
9. jún 2018

Neboj zvladnes Ja som zostala s 2,5rocnym synom daleko bez pomoci a to bol hyperaktivny a praca fest narocna.Dnes ma 24r.ex od detstva ani nezakopne o neho Nepoznali sme meniny,vianoce,narodky a to ma penazi ako slupek.Syn siel na vysku mimo SK a dostal vyzivne od sudu nekecam 10€ lebo vyssi sudny uradnik nepytal podklady od zamestnavatela ex tak sa odvolal...to by bolo na dlho
Pevne nervy prajem lebo to pri tomto systeme clovek potrebuje