Bojovať, alebo nebojovať o chlapa?

kristyna462
7. okt 2017

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o názor na to, či bojovať o chlapa, ktorý si so mnou dlho pisal na pokeci, potom sme sa stretli, ale po tretom stretku písal už menej a nakoniec prestal odpisovať s tým, že sme od seba ďaleko, 4 mesiace nechodil na skype a zrazu sa tam objavil. Stále naňho myslím, chýba mi veľmi, ale on len pride na ten skype, alebo pokec, ale nic mi nenapíše. Neviem, ako by som sa mu mohla prihovoriť, lebo mi veľmi chýba, ale neviem, či to chce, alebo nechce, či to nemôže byť aj tak, že sa nevie prihovoriť, lebo vie, že je to už dlho a môže si rovnako ako ja o ňom myslieť , že niekoho mám.

bobulazelena
7. okt 2017

@kristyna462 mne pride celkovo smiesne bojovat o chlapa aj keby ste zrovna boli manzelia? Ako sa predsa da o niekoho bojovat, bud ten vlovek chce byt s tym druhym alebo nechce a ziadne ,,bojovanie" to nezmeni.

olifcek
7. okt 2017

prepac, ale toto je skor do casopisu Bravo..

bobulazelena
7. okt 2017

@olifcek to sa este vydava? 😂😂😂

olifcek
7. okt 2017

@bobulazelena fakt neviem 😨 😇

bleblu
7. okt 2017

No zaujem z jeho strany o tvoju osobu je minimalne na bode nula alebo aj nizsie. Neviem ci ste malu spolu sex, tak je jasne preco asi uz nepise. Tak to sem tam chodi.....

katus226
7. okt 2017

z toho co pises mi vychadza ze v skutocnosti toho o sebe vela neviete... osobne by som o takehoto nebojovala ani nahodou. ak chces, ved mu normalne napis, v kontakte zostat mozete ako normalni ludia. alebo zapatraj po nom na socialnych sietach, mozno vytriezvies okamzite :D ale odpovedz si sama sebe uprimne na otazku, ci si sa zahladela do neho, alebo do jeho sprav, cize akejsi jeho online identity. v tom byva sakramentsky rozdiel...

arawis
7. okt 2017

Nechaj ho tak 🙂 ak by mal záujem, ozval by sa sám. Mám s pokecom dlhoročné skúsenosti :-P a žiaľ aj s takýmito prípadmi. Preto Ti takto radím, v dobrom.

kristyna462
autor
7. okt 2017

@katus226 zahladela som sa aj donho, lebo sme sa stretli aj naozaj, bolo mi s nim dobre, lebo je taký neškrobený a vtipný, viem o ňom viacej z písania, ale chýba mi aj ako človek, teda chcela by som byť s ním aspoň kamarátka

mirro
7. okt 2017

Za chlapom neutekaj,príde ďaľší🙂

kristyna462
autor
7. okt 2017

@mirro ved to, ze napadnikov mam kopec, ale on mi tak prirastol k srdiecku, neviem nanho zabudnut, preto ani na ziadne rande nechodim

jana_eyre
7. okt 2017

no ak mozem za seba, vzivote by som za ziadneho chlapa nebojovala a uz vobec nie o niekoho, koho ani nepoznam..

eeffka
7. okt 2017

@kristyna462 hmm myslum ze ta ma na haku ale ak si chces byt naistom tak mu normalne napis. Chybas mi co sa tak stretnut? A asi sa odpovede nedockas. Kolko mas preboha rokov ze 4m ochkas za niekym koho si 3x videla. A spriadas teorie ze sa ti neozyva lebo si mysli ze niekho mas? Neozyva sa lebo si bola jedna z viacerych .nepresla si sitom tak to ukoncil. Tot vsjo.

katus226
7. okt 2017

@kristyna462 tak sa mu normalne ozvi, ze chapes ze nema zaujem ale preco by ste si nemohli obcas napisat ako sa mate, co je nove. ale mam pocit ze pre teba by bol lepsi pravy opak - vyhod si ho z kontaktov, nech ho nemas furt na ociach a zacni zit normalny zivot 🙂 Coelho to vyjadril pekne v jednej svojej knizke - "mas-li byt soucasti meho osobniho pribehu, jednoho dne se vratis". necakaj zbytocne na chlapa. ked ma on zaujem, nech to da jasne najavo a nech zabojuje on 🙂

kristyna462
autor
7. okt 2017

@katus226 dakujem, velmi sa mi paci, ako si to napisala, ak sa má vrátiť, tak sa vráti sám

tiper24
7. okt 2017

@kristyna462 niektorí chlapi maju radsej ked ich balí zena 🙂

obsadenemeno
7. okt 2017

@kristyna462 a co si tak predstavujes pod tym bojovanim?

kristyna462
autor
7. okt 2017

@tiper24 a ty by si sa mu ako pripomenula, ked mi neodpovedal na moju otazku, co sa stalo? aby to nebolo vtierave

kristyna462
autor
7. okt 2017

@obsadenemeno neviem, nejako mu napisat na ten skype, nieco aby vedel, ze mi nie je lahostajny, ale aby to nebolo vtierave

obsadenemeno
7. okt 2017

@kristyna462 tak to nie je "bojovanie".
Tak mu napis normalne ze cau, ako sa mas?

ale ked neodpisuje, tak to nema vyznam, naco sa drilas chlapovi, co nema zaujem?

deniky
7. okt 2017

Keby chcel si stebou písať, tak by napísal 😏

tiper24
7. okt 2017

@kristyna462 ved mu normalne napis ze preco nepise ci uz nechce pisat alebo preco kludne mu napis prva a ked precita a nebude odpisovat znamena ze stracas cas

katkalubkova
7. okt 2017

@kristyna462 chlap ma bojovat o zenu, nie zena o chlapa!!!
Ak by mal zaujem urcite by sa ozval, ja by som ho neriesila. Prepac!

tiper24
7. okt 2017

@katkalubkova to bolo niekedy

nini1010
7. okt 2017

Tot je trapneeee 😂😂

lilyianka
7. okt 2017

@kristyna462 keby chcel tak sa ti ozve,ale ocividne nema zaujem...treba hladat inde,na tohto zabudni...ani mu nepis,naco

lenbea
7. okt 2017

@kristyna462 Ked sa vtedy vedel prihovoriť, tak by sa vedel aj teraz ale asi nechce. Kašli naňho. Chlap, o ktoreho by si "bojovala" Ty, o Teba stáť nebude

tiper24
7. okt 2017

napis mu este dnes a uvidis co

admet
7. okt 2017

nezaujala si ho, nema zaujem, he is just not that into you.

deti95060810
7. okt 2017

@tiper24 tak to by si sa načakal - ja by som sa ani nerozhýbala, chlap má prejaviť záujem.....😉

deti95060810
7. okt 2017

bojovať? ja ani náhodou....