Ostala som sama s dcérou

mejbelyn1994
7. aug 2018

Uz nevladzem dalej nebavi ma ze som. Sama s malou.. Chcem tak vela od zivota ked tuzim. Len aby mala mala dobreho otca a ja normalneho chlapa? Fakt nechapem.. Pokašľal nas celi život este aj malej.. A co snami uz ho netrapi.. Mam pred sebou sudy výživné rozvod.. Ale co stoho mne sa život zastavil a jemu pokracuje dalej bez nas.. Prečo je život niekdy taky krutý? Viem som stastna za to ze Mam krasnu dcerku rodinu ale predsa to nieje to co binsom vmchcela ja

saslavka73
7. aug 2018

Tvoje šťastie stojí na jednom chlapovi?

mejbelyn1994
autor
7. aug 2018

@saslavka73 viem ze nie.. Ale predsa mala som. Ho rada.. A on nas asi nie.. Uz omna neide ale mala bez otca.. Citim. Sa trapne uz byvam. Na dedine a vzdy tie reci počúvať ma. Uz nebavia

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saslavka73
7. aug 2018

@mejbelyn1994 Sa obrň. Inak odporúčam na takéto pesničku od pani Hermélyovej ,, svet nemá slzy rád.,,

mejbelyn1994
autor
7. aug 2018

@lenkakravcova tak krasny zivot sme mali vsetko v poriadku.. Mala planovana bola velka radost.. No uz ked sa narodila tak z jeho strany velka zmena.. Ale v zlom.. Nechcel este prijat zodpovednost.. Byvaly sme u nasich nebolo mu dobre.. Tak som vravela ze ideme k. Nim alebondo podnajmu stake len sluby a doteras nic.. Nasiel si novu znamost a zase sa na vsefko vykašľal

beky1813
7. aug 2018

Idealna prilezitost naucit sa nespoliehat sa na chlapa a byt stastna sama zo sebou. A tej dedine musis ostat?

mejbelyn1994
autor
7. aug 2018

@beky1813 musim. Nemam inu možnosť

maria584
7. aug 2018

Len prosím ťa, nehľadaj si hneď nového chlapa. Nechaj tomu voľný priebeh. Čo má prísť príde.

willino1
7. aug 2018

nerieš dedinu 🙂 ja tiež bývam na dedine ... mám dvojičky a som na nich sama ... ale som ten typ, že keď niekto naberie odvahu a opýta sa na niečo na čo nechcem odpovedať tak je mojou odpoveďou myknutie plecom 🙂 a pochopia... menej chápavý pochopia až po viac myknutiach, ale aj tým to dôjde... prakticky už sa ma nik nepýta na to čo nechcem 🙂 zvykli si 🙂 som sama, som šťastná, mám dve zdravé deti... čo viac si môžem želať 🙂 ak sa raz stane, že sa k nám pridá nejaký chlap ok... ak nie, tak len opäť myknem plecom 🙂 a deti nemajú pokašľaný život, pretože nevidia niektorého z rodičov tak často alebo vôbec ... detom pokašle život vždy ten, kto s nimi žije... takže som sa nastavila tak, že keď nechcem aby mali deti pokašľaný život, tak im ho nesmiem pokašľať ja, lebo sú so mnou... na tatovi nezáleží, ten pri nich nie je... keď chcem aby boli šťastné, musím sa ja nastaviť na to, že som šťastná... takže odporúčam si spraviť posledný ľutovací víkend, kedy sa vyreveš, vyziapeš, vyzúriš a všetko čo ťa napadne s tým, že v pondelok ráno je pred tebou nový život ... krásny s krásnym a zdravým dieťaťom... ty zažiješ jej pokroky, objatia, lásku, šťastie, smiech... a časom uvidíš, či sa k tvojmu šťastiu niekto ešte pridá 🙂 nič katastrofálne sa nedeje... odišiel nezodpovedný a ešte aj neverný chlap od teba... to nie je katastrofa... to je pozitívum... horšie by bolo, keby ten nezodpovedný a neverný chlap zostal... hlavu hore... to dáš ...

maria584
7. aug 2018

@willino1 pekne a pravdivo si to napísala

ujaju
7. aug 2018

Teraz to všetko možno nevidíš práve najružovejšie ale uvidíš že časom to bude lepšie. Vieš ako sa hovorí, čas všetko vylieči. 🙂 Hlavu hore, nechaj veci plynúť a uvidíš že jedného dňa nájdeš aj ty chlapa, ktorý bude pri tebe stáť a tak isto aj pri malej. Prajem veľa štastia.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrava
7. aug 2018

ak nie si pri chlapovi stastna teraz, nebudes pri nom ani za 3,5,10,30,50 rokov. a rovnako by nebola pri otcovi stastna ani tvoja dcera. ved na nu kasle uz teraz. myslis ze ked bude mat 10 tak nebude vnimat ze zije s otcom, ktormu je ukradnuta? to pre nu chces?
pises, ze to nie je to co si pre nu chcela. vela z nas ma to co "nechelo". a? mame nieco ine. velakrat lepsie.
rozvod ber ako novu sancu na to lepsie. zivot sa ti zastavil. ale len nachvilu, aby zmizol ten kus zleho zivota s nim.
mas sancu zacat znova a silnejsia. co na tom ze sama? miliony zien tak ziju. ten chudak bude cely zivot zit so sebou. hnusna predstava.
ludi v dedine neries. praveze kym budes zlomena, budes pre nich zaujimava, ze "ako sa to vyvija". ked budu vidiet, ze si v klude, prestanes ich zaujimat a najdu si novu dedinsku telenovelu.
drzim ti palce. zvladnes to, neboj 🙂

deti95060810
7. aug 2018

1. neboj, ani na tej dedine nebývajú samé svätice...rozvod -bežná vec už aj na malinkých dedinách SK...
2. suseda si našla chlapa aj s 3 deťmi, prečo ty by si nenašla ....
3. Pre jedno kvíti slunce nesvítí...
4. skús pozrieť po sebe ten pravopis, pretože niektoré slovíčka koľú oči...😉

lienoccka85
8. aug 2018

Nemaj strach, vsetko zvladnes, casom nebudes ani vnimat lud, ktory ti vycitaju ze sa rozvadzas. S malickou to zvladnes aj sama, vsak mi zeny sme uzasne stvorenia 🙂 Na to aby si bola stastna ti chlapa netreba. Prajem vela stasia do zivota. 🙂

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anabella111
10. aug 2018

Pred 15 rokmi som ostala sama s dcerou..)...bábatkom..od ktorého sa nedalo hnúť..manžel ..neskor bývalý si užíval ako mladenec..a ja som sa citila roztrpcene..nespravodlivo..a aj zúfalo..raz pri kojení..ked som sa snazila..aby moje dieta nic z mojho smutku necitilo...aspon usmevom a vyrovnanym hlasom...mi napadla jedna myslienka...Teraz je čas..ked ma najviac potrebuje moje dieta...a ja si pockam na cas...ked si budem moct zivot vychutnat aj ako zena...ako je cas na obetu..tak je aj na radost..sebanaplnanie...vtedy..v tom kratkom okamihu som si prisvojila akusi trpezlivost...popravde som si povedala ..ja ziskam svoju satisfakciu))...a akosi prirodzene som zacala zas snivat...neskor sa venovat mojim konickom...tuzila som sice po ucelenej rodine...ale ked som si nikoho nevedela predstavit..ako partnera a otca pre dceru...neriesila som to...prezila som tazke..a aj nadherne chvile..a po 15 tich rokoch som stretla muza...mojich snov..spravanim a vyzorom je to ON...a utvrdzuje ma tym uz niekolko rokov...dovtedy...som vsak zila...ako zena ktora sa snazi zastupit..otca aj matku...ktorá chce robit pracu..ktora ju baví a je prijatelne ohodnotena(zacala som studovat na VS)...zena..ktora chce vyzerat skvele..premenila som sa)...zo stokilovej opustenej na atraktivnu blondinu..taku..akou som sa kedysi videla v mojich snoch..a muzi?...dlho mi stacilo len..ze sa im pacim..dlho som nestretla nikoho..kto by vedel ocenit vsetko...co som mu dokazala dat....satisfakciu mam daavno odfajknutu..a dnes kazdy den dakujem..za vsetok ten cas...ktory nebol presmutený..ani nespravodlivy...ale plny nádeje..skuseností..osobného rastu...niekedy ked stretnem byvaleho..zda sa mi...ze mu tecie slinka z ust...ale co vidim v jeho ociach..sa mi nezda...je to tuzba..lutost nad tym..co mohlo byt..a vsetko...po com som kedysi tuzila s babatkom v naruci..(dnes ma to otravuje).....resumé.....vyčkaj času...ako hus klasu....v case cerstvej krizy..nebudes vyzerat ako femme fatale...ani si pozitivne nenahovoris..ze tvoj zivot je krasny ...ale to je ok...lebo zajtra moze byt vsetko inak...plnme si svoje povinnosti.. pestujme nádej...a tesme sa vsetkym dobrym chvilam...ktore nas stretnu na ceste... ktora je nasilne odklonena od ciela..ktory sme doteraz brali ako istotu a jedinu moznost......Prajem vela stastia a milion krasnych novych vnemov a zazitkov..

anabella111
10. aug 2018

@modrava ..zasmiala som sa...,,kym budeš zlomená..budeš pre nich zaujímavá"....je to tak ..zialbohu)....dokazu si pobehnut..aby ta zdrapili za rukav..pripravení vypocut si tragediu z tvojich ust..s neklamnym uspokojenim zraciacim sa im v ociach...ak chces aby rychlostou blesku zas odprasili...povies im s usmevom..ze si stastna)..niektorí sa aj zabudnú a intelekt tu nehrá ziadnu rolu..a este sa spýtaju..s tvarou rozmrzeleho neveriaceho Tomasa...,,Naozaj"?....vtedy sa uz musis nahlas smiat pri odpovedi ..naozaj)......česť však vsetkym ludom..ktorí sa rovnako tesia z tvojej radosti...ako trapia..pre tvoje starosti...

26ka
10. aug 2018

a dalsie dieta je podla profilu na ceste???

nellita
10. aug 2018

Aj ja som.sama a nevadi mi to,ked mam byt s niekym tak to príde samo ,ma to čas,ano ťažšie to možno máme,ale vsetko sa,da zvládnuť

vivuska666
10. aug 2018

Toto je zas nejaky vymysleny profil.

anabella111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anabella111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2katka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkaknm
6. feb 2019

@mejbelyn1994 Mikulas Stefan-pozri prednasky na you tube,mozno najdes riesenie,odpoved.