Slobodná tehuľka

5. okt 2023

Ahojte. Nájde sa tu nejaká slobodná tehulka? Ako to zvládate? Ja sa snažím držať, no niektoré dni sú úplne zlé.Mám síce rodinu- rodičov u ktorých teraz žijem, no dnes to na mňa prišlo. Cítim sa zúfalá, beznádejná. Vždy som snívala o kompletnej štastnej rodine s partnerom a dopadla som takto😢. Strašne plačem, som v 9. mesiaci a naspäť v detskej izbe😢. Prepadajú ma strašné myšlienky- Prečo ja? Prečo MY🤰🏼? Budem môcť dať bábätku všetko, čo by som mu dala keď by sme boli s jeho otcom stále spolu? Nájdem ešte niekedy lásku? 😔 Taký smútok a prázdnotu som nikdy necítila. Mrzí ma, že som na to zostala sama. Po tolkých rokoch čo sme boli spolu… Neviete si predstaviť ten pocit byť zasa u rodičov a cítiť sa sama ako dieťa😢. Posledné dni ma prepadajú samé depresie. Cítim aj krivdu..ON chodí von s kamošmi po zábavách, diskotékach, festivaloch.. pije a baví sa. Môže začať od znovu, s čistým štítom. A ja? Pribratá ako velryba, odkopnutá ako kus handry, cítim sa bezcenná, nepekná. A dostala som takú velkú zodpovednosť- starať sa o malého človiečika😢. Velmi sa teším, ale táto samota ma strašne ubíja. Bojím sa aj popôrodnej depresie. Sama kamoška mi povedala, že sa bojí aby som ju nedostala. Píše mi aj vela mužov, ale ja o žiadneho nestojím😢 Kleslo mi sebavedomie a chýba mi bývalý partner, aj keď sa na nás vykašlal a vymenil nás za peniaze a alkohol😢. Som sama ktorá to má teraz tak ťažké? Ak nie, podporme sa navzájom prosím😔😔🙏🏼

kira61
5. okt 2023

Ahoj, napíš mi správu..alebo kľudne môžme aj zavolať poviem ti moju situáciu 🙏🏻🙂

autor
5. okt 2023

@kira61 Ahoj, keď sa trošku ukludním možno sa ozvem, no ja radšej anonymne😔 Aj keď vlastne ani neviem prečo..

sabinaxd
5. okt 2023

Kľudne mi napíš, presne viem čo zazivas donedávna som to mala presne tak isto

avonladyba
5. okt 2023

Muža nájdeš, keď budeš chcieť a otvoris sa tomu. Muži nemajú problém s cudzími deťmi a hlavne keď je ešte v brušku.

kira61
5. okt 2023

Napíš, myslím ze ti prospeje s niekým to prebrať po telefóne;)

alickapusinka
5. okt 2023

Neboj moja všetko bude dobré. Kamoška nech ťa nestraší nemusíš mať popôrodnú depresiu prečo nie každá žena ju má. Neplač asi to tak málo byť. Nie si sama sú v tom aj iné ženy tak dopadli. Určite ťa nejaká podpory čo tiež zostala sama. Aspoň máš rodičov. Prečo si veľryba po pôrode schudneš. Neplač nestresuj kašli na neho. Vieš čo si myslím len aby si nezistila že tebe a tvojmu drobcovi bude lepšie samým. Máš mať somára nevyzretého čo bude len sa opíjať party kamaráti nevyzretý jedinec. V noci chodiť domov víkendy preč nepracovať načo by TI taký bol. Neskôr nájdeš sebe dobrého partnera a dcérke/synovi ocka. Sú aj chlapi čo im neprekáža ak žena ma dieťa. TY si v totálnom šoku s toho. Kašli naňho myslí len na pôrod ktorý ťa čaká. A nie ešte aby si mala nervy z debila. Nech ide časom na to príde čo stratil.

barbora0308
5. okt 2023

Ja by som len rada napisala, ze vsetky zeny, ktore sa rozhodli pre dobro svojho dietata vychovavat svoje dietatko same maju moj velky obdiv a respekt. Myslim, ze ste ovela silnejsie, ako si to vy sami o sebe myslite! Autorke drzim palce, uvidis budes skvelou maminou a tu najvacsiu lasku v zivote najdes vo svojom dietatku ❤️.

kathak
5. okt 2023

Uvidíš , az sa ti narodí najväčší dar, to bude Láska ozajstná , nekonečna . Určite to boli s tým partnerom a raz to bude veľmi ľutovať..Si žena takze vôbec nepochybuj , či to zvládneš )!!! Držím ti silno palce , aby , keď budeš na to pripravená stretneš muža , ktorý vás bude milovať!!!!

mimir22
15. okt 2023

Ahoj,kľudne sa mi ozvi. Tiez som bola celé tehu sama takze ta chápem. A stále som sama,malý ma 5 mesiacov.

autor
27. okt 2023

Hlásim sa po “krátkej” dobe. Zasa to na mňa prišlo, zasa mám posledné dni depresie. Pôrod sa blíži a ja mám chuť to všetko skončiť😔. Cítim sa tak sama. Aj keď mám blízkych, no nemám reálne tú jednu osobu čo by ma milovala a bola by teraz pri mne. Cítim sa strašne. Potrebujem lásku, objatie, dotyky, bozky… Zrazu keď mám malé v brušku toto všetko nemám a predtým som mala😔. Je mi smutno. A velmi. Cítim sa sama a prepadajú ma silné úzkosti-pochybnosti či som pripravená byť mamou. Sama sa na to necítim😔 A je mi zle zo samej seba, že si takéto niečo dokážem myslieť.

mimir22
27. okt 2023

Napis mi viem ako sa cítiš,bola som cele tehu sama a aj doteraz som a syn ma 5mesiacov. Treba len vydržať a bude lepsie. Riesit max. veci na par hodín a nezamyslat sa nad budúcnosťou. Kludne posli spravu ak budeš chcieť 🙂

terezkaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
29. dec 2023

Neskutočne ti drzim palce.
Ak má prísť raz človek, ktorí bude oporou aj otcom zároveň, tak to tak má byť. Nieje to tvoja chyba, hlavu hore, teraz máš iné priority. Tie si uzivaj"...

rebekita45
16. jan 2024

Ahoj,ako si to nakoniec zvladla/zvladas? Si stale sama?