Som na všetko sama

7. dec 2022

Musím sa vyliať niekde lebo už nemám ani kamarátky ktorým by som sa mohla vyžadovať , som mala dvoch detí milujem ich najviac ale som na všetko sama od rána do rána jasné máme tatika manžela no ten je v robote a ak nie tak hrá hokej alebo v službe a podobne som s deťmi nonstop staršiemu sa nedokážem poriadne venovať lebo menšie potrebuje nonstop starostlivosť , večne plače nič nespí som unavená a chodím ako múmia nervózna :( :( už to naozaj nezvladam a mám toho plné zuby všetkého , neteším sa na Vianoce neteším sa z ničoho absolútne viem prejde to keď to menšie vyrastie ja proste nenávidím tak malé deti :( a som večne sama nemám ani kamarátky žiadny život sedím nonstop len snimi 24/7

vlado818
8. dec 2022

Clovek sa tu fakt dobre zasmeje nad radami ktore davate🤣:
Nechapem len 1 veci. Ked viete akeho partnera mate tak naco mate 2 deti a cudujete sa potom ze ako to je?
Kazda 3 tema ze otec sa nestara tak potom naco ste si robili deti? To je nejaka povinna jazda ze kazdy musi mat dieta 2-3-4??? Chcete deti ale potom len vyplakavate na tomto blbom fore ze ake to je na prd.
A kazda 2 rada smer psycholog... To fakt vam bolontreba

doriiis
8. dec 2022

Tvoj/ vás problém žienky nie sú deti ale vaši manželia.

bmolko
8. dec 2022

moja a co tak prihlasit sa niekam na jogu, aerobic a napr 2-3 v mesiaci ked pride manzel domov uz stat v športovom pri dverach a ist prec. Nepytat sa, len oznamovat. Tam si najdes kamosky a vypadnes z domu a urobis nieco pre seba. Nechapem, ze tolko zenskych je pod papucou a boji sa nieco povedat, riesit......

miriam11
8. dec 2022

Pripomína mi to seba pred viac ako 10 rokmi....2 detí, unavená, vyčerpaná a večne sama. Manžel buď na služobkach v Nemecku, Čechách dlhodobo,alebo v práci na SK. Keď prišiel domov zaliezol do garáže a robil buď okolo domu,alebo svoje vecí. Ja som mala práce vyše hlavy, cítila som, že makám na 100% a on ma voľnejšie. Žiadna debata o našich problémoch nebola možná, vždy skrutil vecí proti mne, nepočúval,mal na háku. Zvykla som si byť na všetko sama. Po čase som spoznala iného muža. Až vtedy si uvedomil, čo je rodina, co všetko pre neho znamenam. Chce naprávať vecí,na ktoré kaslal. Neskoro. Zostali sme spolu kvôli deťom, majetku,je to zložité. Niektorí muži su fakt somari.

zmrzlinka2021
8. dec 2022

@kristinapetronela lenze tie slobodne mamicky castokrat si tuto cestu zvolili same... spravili si s frajerom dieta, neraz to bol grazel... ale ony, ze "udi ho menit"...

zmrzlinka2021
8. dec 2022

@autorka

A diskutovala si o tomto so svojim manzelom?
Povedala by si mu, ze tuzis niekedy mat cas len pre seba, vypadnut s kamoskou do kina,...?

Ako reagoval?

autor
8. dec 2022

Nam sa stalo pri prvom nieco podobne ako pisete , preto som sklanana ze aj tak sa nepoucil a nechape ma , totiz pri prvom ked bol maly bolo to to iste , mal svoje ja som bola len nejaka divna spolubyvajuca co vsetko doma robi prisla praca moja po materskej a bohuzial aj ja som niekoho spoznala bol to debil tiez a samozrejme ako kazdy chlap chcel asi len to jedno ale nic nebolo ani k nicomu nedoslo nepodviedla som svojho muza ani nic ale jednoducho ten druhy sa o mna az velmi zaujimal a mne to lichotilo lebo doma som to nemala , potom si to manzel vsetko uvedomil co ma doma a bol rakt uzasny ale mam pocit ze sa vraciame do toho isteho hoviebka kde sme boli

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
12. jan 2023

Problém je,že ty buď si mužovi nikdy nedovolila byť s deťmi alebo nikdy sa nestal otcom.
Rodičia majú deti. Nie matka má deti,či otec ma deti.
Nie si slodobna mama,ani rozvedená.
Prečo si čas s deti nerozdelite,či netravite ho spolu?
Keď manžel nevidí,že nevládzes,tak niekde je chyba.
Až taký úžasný nie je,darmo zarába.

kristinapetronela
12. jan 2023

Buď rada ,že chodí do roboty .sama by si bola keby si bez neho

gabirh41
19. máj 2023

čo by ste robila keby ste bola sama na tri deti neviem.
Keby vam muz robil v zahraniči,a museli by ste sa sama starat o domacnost,varit,robit ulohy s detmi,chodit kazdy den na treningy,na futbal,s druhym na tanečnú,potom chodit na súťaže,celu noc byť hore pri babätku a rano o 5 vstavať niekde na druhy koniec slovenska na súťaž,pretoze dieťa chce ten daný šport vykonavať...a s malym babätkom chodit hore dole.
Keby bol muz kazdy den doma,tak ma ani nenapadne sťažovat sa.
A ked počuvam mamicky ktore maju iba jedno dieťa a nariekajú tak sa musim smiať.😃😃