Som tehotná a priateľ ma opustil

angelina1986
29. feb 2016

Dobry den, potrebovala by som sa vyrozpravat, bo uz vazne nemam sil:( s priatelom som bola vyse roka, zaciatky vztahu boli krasne, dokonca minule leto sme sa snazili o dietatko, jedine co mi vadilo bolo, ze priatel na mna dost ziarlil a pritom som mu ani nedavala dovod, aby ziarlil, chcel aby som si zrusila azet, fb, neustale mi kontroloval mobil a sms a email:( myslela som si,ze ked tak na mna ziarli, istotne ma velmi lubi a lichotilo mi to trochu, viem poviete si, ze som naivna krava, ale bola som donho velmi zalubena, dokonca som musela nechat pracu casnicky, lebo sa bal, ze budem flirtovat s muzmi, ale ja taka nie som,som dost hambliva a ticha v skutocnosti. V Decembri minuleho roku som zistila, ze som tehotna, tak som mu to oznamila, zacal sa chovat dost divne, skryval predo mnou telefon aj ked siel na wc, prisahal mi, ze nikoho nema, ale ja som nieco tusila, zacali hadky, po mesiaci ma posielal na potrat, ze sa este neciti pripraveny byt otcom, uplne ma to polozilo, na potrat som nesla, bo nemam srdce to urobit, prerusil so mnou kontakt, vyse mesiaca sa mi neozval, nasla som mu v mobile smsky od jednej zeny, ze ma nanho chut, tak sa mi smial do tvare, ze jeho kolega si vypisuje s nou,lebo ma zadarmo smsky, som velmi nestastna, mam 29 rokov, zivot som si inac predstavovala, chvalabohu, ze mam oporu u rodicov, bo inac by som ostala na tabletkach, chlapi su velmi sebecky, myslia len na seba, ja som bola prenho len taka hracka, myslim, ze uz nikdy nebudem vediet niekoho milovat:(

janette321
29. feb 2016

@macamac no nežili sme spolu . ja u rodičov a on bol už vtedy podnikateľ a mal veľa roboty . ale často za mnou chodil aj tu spával a vtedy mobily neboli že by sa hlásil manželke a podobné scenáre ako to funguje teraz ... vtedy si každý chlap robil čo chcel a robil deti kde chcel ... viď naše staré celebrity hercov koľko majú nemanželských detí ... teraz stačí keď si chlap schováva mobil a už žena vie ktorá bije ...

sardinka335
29. feb 2016

@marionmarion ja som uz 11 rokov šťastne vydata - zatial to nevyzera na rozvod ani na neveru.klop klop ako sa vravi ..detí uz máme neurekom a čuduj sa svete zatial nam to klape...takze tvoje prognozy sa ma naozaj netykaju tomu ver a minimálne tou slobodnou matkou uz neostanem....Aj ked človek nikdy nevie čo sa stane. Šanca ze niekomu z náš šibne je vzdy to nikde nepopieram.

janette321
29. feb 2016

založte tému kde sa budú preberať úchyláci z pokecu . dať ich nicky a text erpéčiek a prípadne fotky penisov .... možno si niekto aj spozná manžela ...

janette321
29. feb 2016

mám tam už veľmi dlho tento text ,, Keďže ma v kuse obťažujú úchyláci , tak odteraz každého úchyla čo mi napíše nahlasujem za obťažovanie !!!!! NEOTRAVUJTE ma !!! dvíha sa mi z vás žalúdok !!! ,,
a myslíte že to pomohlo ? neplatím si plusko lebo som tam kvoli mailom na inzeráty . len teraz tam mám 26 nových RP a 349 ľudí na stretko .... u mňa sú to úchyláci rad radom aj celý pokec ...

misulienka84
29. feb 2016

Bud rada,ze ta opustil,neni nic horsie ako ziarlivy curak!! Urobil by ti peklo zo zivota,mas oporu doma,nebudes na to sama.