Zistila som, že som sama

ivanaema1
16. máj 2016

Ahojte. Dnes som sa tu zaregistrovala, pretoze potrebujem nejake názory. S priatelom sme spolu (vlastne boli sme) cca 2 roky. On ma 38, ja 26. Žili sme spolu. On už má jednu dceru z predchadzajuceho vzťahu s ktorou ma pekný vzťah. No a k podstate zistili sme pred dvoma tyzdnami že som tehotna. Teraz som v 8 tyzdni. Pred dvoma dnami mi napisal že je nešťastný a odvtedy sa neozyva, chodí do prace. Povedal že na.to dieťa som sama. Pritom to dieťa sme.chceli. Telefon nezdviha. Na sms neodpisuje

katarinamarkova
17. máj 2016

@ivanaema1 ja len taký branistorming.....čo ma napadalo ako som čítala tvoje príspevky
- dieťa nechcel, len to na teba hral aby si ťa ako mladú kočku udržal
- dieťa už mať nemohol, lebo napr. sterilizácia, choroba a ty si mu jedného dňa oznámila, že si akože s ním tehotná
- zľakol sa a trošku mu možno nejakou krízou stredného veku peskočilo
- prečo to dokonale nepreberieš s jeho mamou, keď máte dobrý vzťah?
- prečo si ho nepočkáš, napr. po práci u jeho mamy štýlom - poď sa so mnou rozprávať, alebo jednoducho s tebou končím.
- fakt si presvedčená na 500% že to dieťa skutočne chcel aj on?

ivanaema1
autor
17. máj 2016

@katarinamarkova dosť som sokovana z bodu dva že čo to ma s nami 😒. Take niečo si ja nedokazem ani len vymyslieta nie to naozaj to niekomu povedať. Čo sa týka že na 500 percent. Asi si si teda čítala, pisala som aj že ja som nefungovala na baze antikoncepcie ale ja to do mna nedaval. Od noveho roka to do mňa daval naplno a tesili sme sa z toho. Vieš nebol to môj napad alebo niečo podobne. No a.ja.dufam že.pravda u nás bude ten bod tri. A nie že pridem zachvilku domov a bude už aj pobaleny

lauricka
17. máj 2016

@ivanaema1 nejako to zariad, aby ste sa videli osobne a porozpravali, aj ked by si ho musela trosku dotlacit a nech vysype preco sa stiahol, ake ma obavy, preco ma tie obavy, co ho znervoznuje, atd...vypocut si a najst nejake riesenie. Nemoze sa len tak odpratat predsa, je to dospely chlap. Len prist na to, co sa stalo. Nemas zas tak malo rokov, dietatko si nechaj, je to dar. A urcite to zvladnes. Jedno dieta zena sama zvladne, ak ma financie. Dufam, ze bude aspon poctivo prispievat financne, ked by mu nahodou fakt preskocilo.

monikaparson
18. máj 2016

Jasne,ze sa mohol zlaknut a hlavna ta 40tka na krku,byvate v podnajme. Uh,ziadna vyhra. Aspon nieco napisat mohol,ale tak co. Kolko si zamestnana? Matersku ti budu mat z coho vyratat?

nyusika
18. máj 2016

@ivanaema1 aj ja som oci pucila, ked som ten bod cisla dva citala 🙂 aj posledny je blbost.

ale paci sa mi napad prebrat to s jeho mamou. toto nie je o tom, ze "nechcem ju zatazovat"
ja ako matka takehoto nezodpoverdneho chlapa by som o tom urcite chcela vediet.
najma, ked je (podla tvojich slov) ferova a v pohode zenska 🙂

guinevre
18. máj 2016

@monikaparson Uz vidim (lebo lajkovali, tak sa mi zobrazilo). Jasne, ze je to chyba, to som chcela povedat zakladatelke 🙂

ivanaema1
autor
18. máj 2016

Ahojte. Tak mojich 5 dní neistoty, plaču a stresu sú preč. Včera som prišla po praci domov a on ležal v nasej posteli 😍. Ráno sme vstali (ranajky nachystane, ospravedlnenie tiež) a vysvetlenie? Vysvetlenie že sa zlakol. Bál. Ale že ho potom mrzeli slova ktore povedal. Že sa to už nedá vziať späť vieme no ale bolo to päť dní tak to beriem ako by mal "svoje dni " a chcem žiť ako predtým. Od: ma konci rozhovoru mi povedal že je šťastný, moc šťastný a videla som tie iste iskricky aké má už vyše dvoch rokov.

lintu
18. máj 2016

fajn šťastný koniec 🙂 hovorila som, že sa možno len zľakol... ešte že si mu poskytla ten priestor na rozmýšľanie, inak by to trvalo možno oveľa dlhšie.... ale pozor by som si už asi naňho dávala... dokázal skratovo nečakane reagovať raz, dokáže možno i druhý krát....

mirka414
18. máj 2016

@ivanaema1 tak další co sa zľakol tehotenstva 😁Ach jaj ..držím palce nech to dobre dopadne .

guinevre
18. máj 2016

@ivanaema1 Fuha, tak aspon uz nemusis mat stresy, ale pocuj, mne moj muz keby mi taketo divadlo predviedol... neviem ci by som cez to len tak presla, to nie je sranda!

maciatkolulu
18. máj 2016

@ivanaema1 zodpovedny to pristup od chlapa pred 40...on to daval do teba na plno a ajhla co sa stalo? Si tehotna a on sa chudacik zlakol, uz sa nezlakne podla teba, napr.po porode, ked pridu klasicke stresy a to bude ina zataz. Nuz snad mu tie iskicky v ocich ostanu, ale po pravde, asi by som si az taka ista nebola ☹

timikaj1
18. máj 2016

@ivanaema1 no chvalabohu len ďalší zľaknutý,vravím,že aj môjmu vtedy"preplo"🙂...Hold nie všetci chlapi predvedú naše "vysnívané" reakcie🙂...Netreba hneď hľadať diagnózy🙂...Vážne sú tí chlapi z Marsu!🙂

monikaparson
18. máj 2016

Hlavne, že sa to nejako vyriešilo a aj sa potvrdilo, čo sme tu viaceré písali 😀 ľaknutý bol chúdačisko. Len nezabúdaj, že sa to môže opakovať a mala by si sa nejako poistiť, len mi momentálne nič nenapadá. 😉

ada274
18. máj 2016

@ivanaema1 Super ze si stastna, len nezaspi na vavrinoch. Tie slova co ti napisal o niecom svedcia. Velky pozor nahno....

A kym si tehotna pories financovanie domacnosti, kto co bude platit a ako budete financovat domacnost po porode. Precitaj si tuto diskusiu a vyvaruj sa chyb https://www.modrykonik.sk/forum/financie-a-rodinny-rozpocet/minam-vela-alebo-zijem-s-lakomcom/

mircalla
18. máj 2016

@ivanaema1 Fajn, ale tiez by som si uz davala pozor.

Dobre, zlakol sa (hoci to bolo planovane), na druhej strane 6 dni sa neozyvat tehotnej zene a takto ju mucit....dost sebecke. Mohol ti aspon povedat, ze potrebuje byt par dni sam a nie ta ignorovat. To sa skratka nerobi, nepaci sa mi to cele

ivanaema1
autor
18. máj 2016

@lintu Ano a ďakujem za podporu. Rada som že som sa zaregistrovala a zdoverila

ivanaema1
autor
18. máj 2016

@mirka414 ďakujem 😉

ivanaema1
autor
18. máj 2016

@ada274 Chuda žena v tej diskusii 😒. Tohoto sa ja nebojím moj priateľ je veľmi štedrý a my sme casto len tak v.kine, len tak na rybe na jazerach, jedavame aj vonku, prinesie mi v taške tričká že sa mu to vo vyklade páčilo a keď nebude pasovat alebo páčiť vymeníme, ale že nemohol inak 😀

mirka414
18. máj 2016

@ivanaema1 ale jedno ti radim 6 dni je tiez 6 dni a neozval sa tehotnej priateľke je neodpustiteľné ved len kolko stresu si vdaka nemu mala a kolko si plakala 😁... Takze pekne krasne si odkladať cast materskej do trezoru a tych 50-100€ by som tak ci tak žiadala na výdavky a to,ze sa mu staráš o dieta .

ada274
18. máj 2016

@ivanaema1 tak ci tak, ides (te) do noveho zivotneho obdobia. Treba vediet ako a z coho budete zit. Kolko a na aky ucel budete setrit atd. Vela stastia!

ivanaema1
autor
18. máj 2016

@ada274 ďakujem.

macka70
Autor odpoveď zmazal
Zobraz